18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak oszukać odcinkowy pomiar prędkości

ASAKKU • 2013-12-08, 17:19
Nie znałem wcześniej zasady działania tych tzw. "bramek", więc gratuluję tym geniuszom, którzy chcą za NASZE pieniądze to kupić i nas łupić... Troszkę się k***a zdziwią... :hitlerzaba:


sharqylbj

2013-12-09, 13:31
k***a, ale jak taki pie**olony imbecyl ze zmywaka może takie rzeczy wiedzieć, chciałbym zobaczyć jak mu mandaty w paczce przychodzą pocztą ;D

kamyk11

2013-12-09, 13:36
Nie. Wszystko jest jasne. Wiem jak on to robi.
Zaciąga ręczny, odlewa oleju. Silnik sie grzeje, koleś włącza nawiew na twarz. Mózg i silnik sie gotują.
Następuje dylatacja czasu, bo zapie**ala 80MPH i robi w ch*ja maszynę, która mierzy czas przejazdu. Koleś jest jak Hawking. Rozdupca kosmos.

murzynolatino

2013-12-09, 13:39
KuraDomowa napisał/a:

Wyprzedzanie prawym pasem... Zupełnie jak na Podkarpaciu :roll:



Ty tak serio? :shock: Wracaj do kuchni.

Krak

2013-12-09, 13:39
Ale głupek:)

komorrr

2013-12-09, 13:46
@KuraDomowa

ohh god why.

@Tubis

ja, ja ;) koleś jeszcze na ręcznym musi jeździć ... bidulek ;(

makabrax

2013-12-09, 13:51
ja jebie co za głąb...
czekamy na kolejny filmik od tego pana pod tytułem, jak minąć bramki na A4 bez płacenia używając ręcznego i tylnej wycieraczki...

SkipiBoom

2013-12-09, 15:09
1 ważna informacja. Pomiary odcinkowe NIE SPRAWDZAJĄ PRĘDKOŚCI na wysokości kamer tylko CZAS POKONANIA ODCINKA. Czyli, mimo iz przy kamerce jechało się przepisowo, zostanie wyliczona średnia prędkość na tym odcinku bazując na czasie przejazdu, a co za tym idzie, mandat.

bania88

2013-12-09, 15:40
bravoteampolska napisał/a:


Najprostsze rozwiązanie to zrobić coś z tablicą rejestracyjną , aby dla normalnego człowieka wydawała się normalna , zaś rejestrator nie potrafił odróżnić cyfr bądź liter .



Moze byc ramka z roleta:) Albo kiedys widzialem na allegro ramke z takim szklem zalamujacym swiatlo, ze rejestracja byla widoczna tylko pod kontem prostym. Zajebista sprawa bo nie lamiesz prawa, nie zaslaniasz tablicy. Zawsze mozesz sciemniac, ze to szybka zeby sie tablica nie brudzila.

jeloo

2013-12-09, 15:46
W Polsce system jest na razie testowany i kalibrowany w taki sposób aby był w stanie odczytać poprawnie jak największą ilość tablic z tego co wiem. Także bramki w niektórych miejscach stoją. Ale mandatu jeszcze się za to nie dostanie. Natomiast to co ten człowiek gada to jest bzdura. Bramka początkowo czyta i zapisuje tablice każdego pojazdu razem z datą i godziną o której pojazd się pod bramką znalazł (swoją drogą zajebiste narzędzie do obserwowania obywateli i tego gdzie się przemieszczają). Bramka końcowa również czyta tablice każdego pojazdu, i porównuje z bazą danych tworzoną przez bramkę początkową, odczytuje czas przejazdu między bramkami i na tej podstawie oblicza średnią prędkość na danym odcinku. Więc taki wałek nie przejdzie, ponieważ bramka bierze pod uwagę wszystkie auta. Gdyby brała tylko te jadące za szybko, to po do odcinkowy pomiar, skoro można postawić fotoradar i będzie taki sam efekt?

Oczywiście można zatrzymać się na loda gdzieś na parkingu, ale to się chyba mija z celem, chyba, że ktoś zapie**ala tylko po to, żeby zapie**alać.

@bania:
Ale trzeba zasłonić też tą nalepkę przy szybie ;)

PiotrekMMA

2013-12-09, 16:04
JAk to wprowadza to dopiero beda wypadki jak ludzie k***a beda usypiac za kierownica bo nie iwem jak nie usnac jadac np 300 km autostrada z predkoscia 140 km/h cisza i nuda ze uderzam w kime.

artiee

2013-12-09, 16:18
Ależ on jest głupi...

bania88

2013-12-09, 17:23
jeloo napisał/a:



@bania:
Ale trzeba zasłonić też tą nalepkę przy szybie ;)



Wiem, sprzedajacy tej ramki powiedzial, ze w komplecie daje tez naklejke na szybe (Dokladnie naklejke na naklejke:) ) o takim samym dzialaniu :)

Tomek00

2013-12-09, 17:53
Gosciu mowi dobrze ale to sie tyczy krotkiego odcinka.Biorac pod uwage ze wjechal wolniej, pozniej zanim sie rozpedzil a przed koncem zwolnil to czas przejazdu jakby sie wyrownal. Gdy czas bedzie mierzony na dlugich odcinkach to takie cos nie przejdzie. Gosciu jeszcze nie wzial pod uwage ze predkosc mozna przekroczyc tak jak jest to u nas do 1o km/h

grzyb0706

2013-12-09, 18:07
nie dośc że na łapie, to jeszcze mil od km nie odróznia. palaj

Awokado

2013-12-09, 18:50
Autor tematu jest tak samo głupi jak i gość wrzucający to gówno jeśli uwierzył w te bzdury... Tu nie jest mierzona prędkość w momencie mijania bramki tylko CZAS przejazdu między bramkami i na tej podstawie wyciągana jest prędkość. Ja k***a nie rozumiem jak można być tak ograniczonym żeby nie kojarzyć faktów, a jebnęli sobie brameczkami co 500 metrów tylko po to żeby sprawdzać z jaką prędkością sobie ktoś jedzie w momencie mijania brameczki... no geniusz k***a.