18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak odebrać poród po Francusku

WesołyKucyk • 2020-02-26, 04:56
Materiał filmowy pokazuje, jak zabija się ciężarne krowy, a ich noworodki są wyciągane z ich ciał.


ps.
Ktoś poza mną zgłodniał :-D ?

Grzechuj

2020-02-26, 20:31
Wszyscy pie**olą o tych krowach A nikt nie pomyśli o tych ludziach co tam pracują. Ci to dopiero mają przej***ną robotę . Nie uwierzę, że nie siada na psyche :mrgreen:

Svenlee

2020-02-26, 20:35
Grzech*j napisał/a:

Wszyscy pie**olą o tych krowach A nikt nie pomyśli o tych ludziach co tam pracują. Ci to dopiero mają przej***ną robotę . Nie uwierzę, że nie siada na psyche



siada, kiedyś był artykuł od takiej osoby, po kilku latach psycha siada nawet twardzielom

samos

2020-02-26, 21:19
U ludzi to martwe plody, ale nie ludzie. Natomiast krowy maja w brzuchach male krowy-ot lewacka logika..a tfu

Keiko1973

2020-02-26, 22:08
Ale musi być pyszne takie młode mięsko, idzie gdzieś kupić?

BorekLR

2020-02-26, 22:27
~Jaczuro napisał/a:

Trochę marnotrawstwo... jak juz tam byl niemal rozwiniety płód a krowa bliska (k***a, co robi krowa, krowi sie?? Z braku slowa napisze po prostu: ) porodu to nie lepiej byloby juz donosic takie cielę? Niech jakis spec wyjasni, bo jak dla mnie zaplodniona krowa wpie**ala wiecej, jest drozsza w utrzymaniu itd, to co, mieso ma lepsze?



Krowa się cieli. Jeżeli zdecydowano się oddać taką krowę na rzeź, to oznacza zazwyczaj, że koszt jej leczenia jest niewspółmiernie wielki do uzyskanego od niej mleka. Dodatkowo pamiętaj, że to żarcie, które ona spożywa nie pójdzie w mięso tylko na właściwą produkcję mleka + utrzymanie ciąży, która jest bardzo dużym obciążeniem dla organizmu ;P

saba87

2020-02-26, 22:33
Zabijanie krów w ciąży uważa się za nie etyczne. Każda krowa przed pójściem pod nóż powinna być zbadana przez weterynarza. Żeby pozyskać mięso z jednej krowy zabija się 2 istnienia. Z grubsza o to chodzi

Zer'aThul

2020-02-26, 23:28
Z takiego cielęcego płodu, kiedyś pozyskiwano skórę i oprawiano w to książki - jeszcze pisane przez skrybów. Jakość takiej skóry, miękkość, to, jak układała się podczas oprawy, było powodem, że oprawiano tak tylko najcenniejsze egzemplarze. Choć oczywiście w średniowieczu każda książka miała wartość bliską wartości całej wsi.

plaskotek

2020-02-26, 23:28
postęp wszelkich takowych praktyk sprzyja postępowi w uzyskiwaniu "dziewiczych pergaminów" rozchwytywanych przez okultystów
pomyślcie dlaczego promuje się aborcje dzieci są składane w ofierze lub wykorzystywane cieleśnie tylko dla zabobonu nielicznej grupy wtajemniczonych
pergaminy takowe wykonane z istoty nienarodzonej oznaczane we wszelakie sposoby posiadają moc (ponoć) po odprawieniu egzorcyzmów
na owym pergaminie podpisanym specjalnym inkaustem można założyć nawet pakt z diabłem lub stosować sekretne pieczęci siły zażądane od natury
wielcy szarlatani świata tego pożądają joł

koras24

2020-02-26, 23:32
Płody najsmaczniejsze czy to krowie czy to ludzkie.

Pułkownik

2020-02-27, 01:33
I cyk paróweczki...

Swinkwizytor

2020-02-27, 07:01
plaskotek napisał/a:

postęp wszelkich takowych praktyk sprzyja postępowi w uzyskiwaniu "dziewiczych pergaminów" rozchwytywanych przez okultystów
pomyślcie dlaczego promuje się aborcje dzieci są składane w ofierze lub wykorzystywane cieleśnie tylko dla zabobonu nielicznej grupy wtajemniczonych
pergaminy takowe wykonane z istoty nienarodzonej oznaczane we wszelakie sposoby posiadają moc (ponoć) po odprawieniu egzorcyzmów
na owym pergaminie podpisanym specjalnym inkaustem można założyć nawet pakt z diabłem lub stosować sekretne pieczęci siły zażądane od natury
wielcy szarlatani świata tego pożądają joł



Pakt z diabłem to sie podpisuję u providenta

Baro

2020-02-27, 10:34
Ja pie**ole jak mnie wk***ia świat dzisiaj. Komentuje taka nienarodzone krówki, ale jak sama sobie embrion z dupy wyskrobie to będzie "Moje ciało, moja sprawa".
Dopiero co płacz był że płoną płuca świata a już wszyscy skaczą z radości, bo w Maku mamy papierowe słomki zamiast plastiku. I tak w kółko ze wszystkim. Och*jeć można.

Ay...........ya

2020-02-27, 16:57
k***a, jak p*zda, która dała dupy bez kondona, drze mordę, że chce wyskrobać PŁODA, to tańce i wymazywanie mord krwią menstruacyjną, bo złe prawo nie pozwala, ale jak zwierze z rzeźni albo jakiś pie**olony dzik, to nagle odpie**ala i biedne noworodki XD Logika w h*j motzno! Nie wiem czy śmiać się, czy jednak zapłakać nad rzeczywistością...

lukaskrawi

2020-02-29, 23:07
hmmm tak wygląda aborcja w Polsce.
Feministki na krowach płaczą a na ludzikach skaczą.