18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jak nauczyć smolucha

kamil980 • 2022-08-31, 18:10
fragment serialu roots


Kurde26

2022-08-31, 20:52
I to jest dowód na to że większość czarnych nawet na pole bawełny się nie nadaje. Nie rozumieją prostych poleceń. I dziwić się że policja w USA tak często do nich strzela.

0_rafiks_0

2022-08-31, 21:08
Zbysław napisał/a:

ciemno skurzy?



Ja pie**ole jakie combo! xD
Co ty robiles w szkole???

zeus6

2022-08-31, 21:33
Jakis debil 100 lat temu uznał że murzyn to człowiek i sie afera ciągnie do dnia dzisiejszego.

kosioraldo

2022-08-31, 21:45
Kuntakinte to chyba jakiś ichny męczennik, że tak się uparł na niego

dizzftw

2022-08-31, 21:52
Każdy z was psychopopie**olcy z nazistowskimi ideologiami nadaje się jedynie do oparcia ryjem o krawężnik. Nie dla takiego sadistica nic nie pisałem przez 10 lat

opółnocyuciebie

2022-08-31, 21:57
dizzftw napisał/a:

Każdy z was psychopopie**olcy z nazistowskimi ideologiami nadaje się jedynie do oparcia ryjem o krawężnik. Nie dla takiego sadistica nic nie pisałem przez 10 lat



Zamknij dupe bo śmierdzi

hasfar

2022-08-31, 22:23
Spora część z komentujących jest zdrowo popie**olona!

Nienawidzę tych j***nych czarnych amerykańskich gówien, ale znam gościa z Etiopii - czarny jak noc listopadowa, ale normalny uczciwy, pracujący człowiek.
Jaką sp***oliną umysłową trzeba być, żeby wszystkich wrzucać do "jednego wora"?

No zjeby co się pewnie jeszcze brandzlują bo mudżyna tłuką...


Wiewór

2022-08-31, 22:33
Polakow można by tak oduczyć złodziejstwa.
Kazdego złapanego złodzieja wychłostać do kości. Miesiąc i polactwo wreszcie oduczy się kraść.

Skrzek007

2022-08-31, 22:39
Love_is_Love napisał/a:

Podoba Wam się takie bicie innego człowieka za to, że ma inny kolor skóry? Ludzie dopuszczający się przemocy na tle rasowym to zakompleksione śmiecie z fiksacją na punkcie własnego małego penisa. Na pewno chcecie tacy być?



Synu, Ty z seminarium piszesz? :lol:
Nikt nie miałby nic do asfaltu, gdyby tenże chciał się nauczyć i przestrzegać zasad cywilizowanego świata. Niestety ich mózgi w znikomym stopniu przyswajają cokolwiek, poza "Dej mi".
Poza tym, wstawiona scena to zwykła fikcja. Już 1 uderzenie takim żelazem mogłoby rozwalić czaszkę lub przetrącić kręgosłup.
No dobra, jakiemuś BLM chętnie bym przyłożył za te wygłaszane brednie

;-)

PhantomMask

2022-08-31, 22:54
Lewackie trolle jutro wracacie do swoich jaskiń z ławkami i panią od pszyry :lol:

mianas

2022-08-31, 23:11
Wiewór napisał/a:

Polakow można by tak oduczyć złodziejstwa.
Kazdego złapanego złodzieja wychłostać do kości. Miesiąc i polactwo wreszcie oduczy się kraść.



co ci Tusk winny.. to tylko Vat.

mesjans

2022-08-31, 23:21
BarmanInternetu napisał/a:

k***a to były piękne czasy



Wątpię by kiedyś takie czasy były, może i murzyni byli traktowani jak maszyny rolnicze ale kto normalny jako pan katowałby swój "traktor". Według mnie byli karani ale nikt by tak nie szlachtował swego murzyna, w końcu ich kupowali za grubą kasę, karmili i ubierali by mogli wydajnie pracować. Tak skatowany murzyn nie przynosiłby przez wiele miesięcy pożytku. Oczywiście mówię o tamtych realiach które teraz w serialach tego typu chcą na siłę rozdmuchać okrucieństwo.

Jur420

2022-08-31, 23:25
Ale bym chciał być tym brodaczem z biczem.

Szary_Jeleń

2022-09-01, 00:49
Ja bym tak nigdy nawet murzyna nie sponiewierał, za taką głupotę. Złodzieji i bandytów tak.