18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak na drodze jest ślisko to trzeba sobie pomagać :)

DzikiKrajwFullHD • 2016-01-04, 08:32
Jak na drodze jest ślisko to trzeba sobie pomagać :)

kaktus83

2016-01-04, 08:53
Jeden normalny. Reszta ciuli by czekała do usranej śmierci aż tamtemu uda się ruszyć

~Sol

2016-01-04, 08:55
@up I jeszcze by trąbili.

hardfall

2016-01-04, 11:15
widze ze sadistic uczy raz ruszony temat w Rosji włala oto widac efekty w Polsce

ky...........23

2016-01-04, 11:34
Parę lat temu, gdzieś w połowie marca zasypało nam miasteczko tak dobrze, że spowodowało całkowity paraliż. Razem z kumplami wyjechaliśmy w miasto Pajero i Cherokee i przez pól dnia pomagaliśmy ludziom, którzy utknęli w zaspach. Zabawa przednia a satysfakcja z pomagania ludziom niezmierna!

patroy

2016-01-04, 11:39
Ja tylko czekam na podobną okazję żeby komuś pomóc w takiej sytuacji!

Dinafem

2016-01-04, 12:27
siedzi ch*je w cieplutkim aucie i nie wyjdzie j***ny tylko czeka na jakiegoś chłopa który wyjdzie i pomoże a ten się jeszcze z niego śmieję ch*j Ci w dupe

olives

2016-01-04, 12:57
Prawdziwy sadol!!

waloos

2016-01-04, 13:03
Fajnie że ktoś pomógł, ale trzeba powiedzieć że kierowca trochę dupa. Mógł spróbować skręcić koła, żeby poszukać przyczepności trochę obok, czasem wystarczy 10cm w bok żeby zjechać z mocno wyrobionego śladu na trochę sypkiego i ruszyć.


A tak swoją drogą, gaz za 1,80zł, diesel poniżej 4 złotych gdzie takie ceny są ?

matrix1993

2016-01-04, 13:22
Witajcie, mam bmw i zawsze jak tylko mam czas się zatrzymuję i pomagam nie raz się zdarzyło że jako jedyny się zatrzymywałem pomóc nawet ostatnio kobiecie samochód się popsuł na środku drogi za nią korek i co tylko bmw się zatrzymało i pomogło mina nie których osób co najmniej dziwna ale najlepsze było jak kiedyś się zatrzymałem żeby pomóc i jak już pomogłem odpalić samochód facet na mnie spojrzał i się zapytał czy ja Bmw się zatrzymałem powiedziałem że tak a on że by się nawet nie spodziewał że ktoś z Bmw może mu pomóc bo właśnie u Nas jest taka mentalność że Bmw to chamy buraki itd. Niestety nie każdy taki jest znam dużo osób którzy na prawdę kochają tą markę samochodów i nie są burakami czy chamami. I oczywiście pomógłbym tej osobie na pewno ruszyć bo sam mam czasami problem i wiem jak to jest.
Dziękuję.

DaveFresh

2016-01-04, 14:33
waloos napisał/a:


A tak swoją drogą, gaz za 1,80zł, diesel poniżej 4 złotych gdzie takie ceny są ?



U nas w małopolsce, okolice Krakowa ostatnio tankowałem diesela 3.87zl/l, dzisiaj juz widzialem na większości stacji coś koło 4 :)

lewoskrzydlowy

2016-01-04, 14:45
To Wrocław jest.

Jednocześnie z tego miejsca chciałem podziękować gościowi, który pomógł mi odpalić samochód jak mi zgasł na skrzyżowaniu w Legnicy. Jak już ruszyłem to nie mogłem się zatrzymać, żeby podziękować. Mam nadzieje, że to dobro do Ciebie wróci :)

RYJ23

2016-01-04, 15:23
matrix1993 napisał/a:

Witajcie, mam bmw i zawsze jak tylko mam czas się zatrzymuję i pomagam nie raz się zdarzyło że jako jedyny się zatrzymywałem pomóc nawet ostatnio kobiecie samochód się popsuł na środku drogi za nią korek i co tylko bmw się zatrzymało i pomogło mina nie których osób co najmniej dziwna ale najlepsze było jak kiedyś się zatrzymałem żeby pomóc i jak już pomogłem odpalić samochód facet na mnie spojrzał i się zapytał czy ja Bmw się zatrzymałem powiedziałem że tak a on że by się nawet nie spodziewał że ktoś z Bmw może mu pomóc bo właśnie u Nas jest taka mentalność że Bmw to chamy buraki itd. Niestety nie każdy taki jest znam dużo osób którzy na prawdę kochają tą markę samochodów i nie są burakami czy chamami. I oczywiście pomógłbym tej osobie na pewno ruszyć bo sam mam czasami problem i wiem jak to jest.
Dziękuję.




fajnie,ale juz sie tak nie podniecaj tym e36 :amused:

tarcer123

2016-01-04, 15:34
Na bank letnie oponki albo zimówki 10 letnie od Niemca z wysypiska śmieci.

Sz...........jk

2016-01-04, 17:01
Hłehłe, mam 4x4 więc nie było mi dane zaznać takich sytuacji. Polecam taki napęd, zupełnie inaczej się jeździ.