18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak na czarnego cwany sposób...

Halman • 2020-05-11, 06:21

rezygnacji z ojcostwa... :krejzi:

wojtas09999

2020-05-11, 08:29
Najlepsze jak go pradem kopie i prosi o rece do tylu :lol: :mrgreen: :lol:

edmund

2020-05-11, 09:03
zawsze mam mieszane uczucia, czy warto takie akcje odwalać przy dzieciach, bo jednak coś w świadomości pozostaje,
bo nie sądzę aby murzyn popełnił jakieś wielkie przestępstwo

mianas

2020-05-11, 09:11
edmund napisał/a:

zawsze mam mieszane uczucia, czy warto takie akcje odwalać przy dzieciach, bo jednak coś w świadomości pozostaje,
bo nie sądzę aby murzyn popełnił jakieś wielkie przestępstwo



a mógł mu nagadać nie wchodź na drzewo...

DRIZZLERE17

2020-05-11, 09:16
edmund napisał/a:

zawsze mam mieszane uczucia, czy warto takie akcje odwalać przy dzieciach, bo jednak coś w świadomości pozostaje,
bo nie sądzę aby murzyn popełnił jakieś wielkie przestępstwo




Jeśli wszyscy myśleliby tak jak ty. To każdy przestępca na robotę zabierałby ze sobą dziecko.

Ce...........00

2020-05-11, 10:05
edmund napisał/a:

zawsze mam mieszane uczucia, czy warto takie akcje odwalać przy dzieciach, bo jednak coś w świadomości pozostaje,
bo nie sądzę aby murzyn popełnił jakieś wielkie przestępstwo



murzyniątko to nie dziecko, to odpad.

AN...........or

2020-05-11, 11:36
to małe gówno które się tam rzuca też powinno się w ten sposób uspokoić, tych sk***ysynów trzeba elektrycznym pastuchem obsługiwać, jak można nie słuchać poleceń policji

BojowyWombat

2020-05-11, 11:50
ANALizator napisał/a:

... jak można nie słuchać poleceń policji




W ten sposób




i z tym efektem końcowym

pioter84

2020-05-11, 12:52
BojowyWombat napisał/a:

W ten sposób
i z tym efektem końcowym



Chód sebiksa... to falowanie ramionami i debilne stawianie stóp. To jest chyba jakieś pierwotne po małpach. Zauważyłem że jak człowiek ma więcej niż 90 IQ to za cholerę nie będzie potrafił i za nic się nie nauczy.

alucard321

2020-05-11, 13:11
pioter84 napisał/a:

Chód sebiksa... to falowanie ramionami i debilne stawianie stóp. To jest chyba jakieś pierwotne po małpach. Zauważyłem że jak człowiek ma więcej niż 90 IQ to za cholerę nie będzie potrafił i za nic się nie nauczy.



Masz rację. Też to zauważyłem. Chodzą jak k***a goryle.

tranek

2020-05-11, 18:13
BojowyWombat napisał/a:

W ten sposób
i z tym efektem końcowym



Trzeba się cieszyć, że u policja nie musi strzelać do ludzi żeby był spokój. Zdarzy się raz za czas jakiś przypadek, ale jest 100x lepiej niż w USA.

zb...........ig

2022-06-09, 23:31
tranek napisał/a:

Trzeba się cieszyć, że u policja nie musi strzelać do ludzi żeby był spokój. Zdarzy się raz za czas jakiś przypadek, ale jest 100x lepiej niż w USA.



Nie muszą strzelać, bo nie ma powszechengo dostępu do broni. Jeśli każdy pajac może mieć broń, to żaden policjant się nie będzie cackał, bo nie chce życia stracić.