18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak myślicie

burkinafaso • 2016-02-20, 14:51
czemu oni ich tak nie lubią?



~DMT

2016-02-20, 15:02
Bo są nietolerancyjni, rasistowscy i ksenofobiczni. Jak tam można w ogóle traktować najeźdźców? Przecież czerwonym dywanem ich k***a powinni witać... Oj kalifacie niemiecki, już za późno, zwłaszcza że ma ruszyć specjalny pociąg, bezpośrednio z Macedonii, do niemiec. Czy mi ich szkoda? Ani k***a trochę...

I jeszcze jedno: Myślicie, że skoro już czekała grupa niezadowolonych mieszkańców, wysłali by tam autobus tych "prawdziwych najeźdźców", którzy takie nastroje wywołali?

To gdzie kto ma trafić, kiedy, też jest odpowiednio zaplanowanym przedsięwzięciem, i to na szeroką skalę, z możliwością płynnej regulacji przepływu, w zależności od potrzeby.

Wiadomo, że służby już dużo wcześniej wiedziały, co jest grane, to puścili autobus, z tymi faktycznie potrzebującymi, co by mieć odpowiedni pretekst, do odpowiednich działań...

saves

2016-02-20, 16:54
No proszę... Jak w Kolonii były ich setki to się nie bali molestować i okradać, a tu? Podwinęli ze strachu ogony jak tchórzliwe kundle.

HeMan123

2016-02-20, 17:56
oni myślą że jak nie są u siebie to mogą kraść gwałcić, niemcy wy k***a debile lewackie wypie**olcie te bydło do swoich krajów tam im możecie dupy dawać

tranzystor

2016-02-20, 21:48
saves napisał/a:

No proszę... Jak w Kolonii były ich setki to się nie bali molestować i okradać, a tu? Podwinęli ze strachu ogony jak tchórzliwe kundle.




W Kolonii było więcej policjantów, którzy ochraniali islamską dzicz przed ksenofobami i rasistami.

UBcjaPOLSKA

2016-02-21, 04:30
Dziękuję, że wrzuciłeś ten film

Podnieś się Europo!



Dlaczego nie mozna dwac dwoch piw?!

Filogyna

2016-02-21, 04:36
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Dziękuję, że wrzuciłeś ten film

Podnieś się Europo!



Dlaczego nie mozna dwac dwoch piw?!



Powinni ciebie i twórcę tego filmiku zbanować za to, że w tak ordynarny sposób używacie Herberta. Przemieniłeś go kicz patosu pryszczatych patriotów.


Rób sobie co chcesz, ale już nie szargaj dobrego imienia dla ideologicznej hasełkowatości.

Dominishia

2016-02-21, 05:54
saves, Tak sie sklada, ze mieszkam w Londynie i chodze do lewackiej szkoly, wiec troche tam bylo na ten temat glosno. Ogolnie jedna lewacka weganka z mojej klasy opublikowala jakis artukul, ktory mowil, ze zaden ze zlapanych (ponoc 80 osob z tysiaca zlapali) nie byl swiezym uchodzca (a raczej nachodzca). Ba, dwoch bylo narodowosci niemieckiej. Rozbawilo mnie to ogromnie, ze tak sie tym podniecaja i im wytlumaczylam, ze to i tak sa uchodzcy, a Niemcem mozesz zostac poprzez slub albo po prostu mieszkanie tam wiele lat i potem staranie sie o obywatelstwo... Oczywiscie nie zrozumieli i zaczeli te swoje 'lewackie pie**olenie'. Ja juz tam psychicznie nie wytrzymuje. Ostatnio na angielskim musialam napisac list do 'przesladowanego pedala, ktory uciekl do UK z ciapkolandii'. Szkoda, ze wolnosc slowa jest odbierana jako rasizm, homofobia i nietolerancja, bo bym napisala co tak naprawde o tym mysle. I jeszcze ta nauczycielka-lesba, probujaca mi wpoic te ich rozowe wartosci... :roll:

Fragless

2016-02-21, 05:58
@Up

Witam w moim świecie. Ja na uniwersytecie w Birmingham mam dokładnie to samo.

Xian5

2016-02-21, 07:37
Też mam to Panowie w Hogwardzie, identyko

Kaddafi

2016-02-21, 09:19
Xian5, czarna Hermiona daje popalić?

gu...........y1

2016-02-21, 10:58
sami swoją próżnością napędzacie te instytucje

DużyKutas

2016-02-21, 11:00
Wydaje mi się że w niedalekiej przyszłości Polacy będą mieć okazje zarobienia sporej kasy na dzierżawie pewnych obozów w Polsce na koszt Niemiec. ;D

MiszkaZubow

2016-02-21, 12:28
@up. Masz rację. W końcu to Polskie obozy.