18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak mnie zostawisz ...

~_Yarko_ • 2020-11-14, 16:58
... to sobie coś zrobię i powiem, że to ty mnie pobiłeś.


To tutaj jest monitoring?

~sensualna

2020-11-14, 18:55
miałam taką koleżankę co podczas spiny przy znajomych odpie**oliła coś podobnego i nie chodziło tutaj o wrobienie kogoś w pobicie tylko laska odreagowywała wszystkie złe emocje na samej sobie

Rozjebie

2020-11-14, 19:45
Jak dobrze, ze teraz wszędzie monitoring i takie szmaty po swojej genialnej akcji mogą liczyć tylko na sprawiedliwość

sensualna napisał/a:

miałam taką koleżankę co podczas spiny przy znajomych odpie**oliła coś podobnego i nie chodziło tutaj o wrobienie kogoś w pobicie tylko laska odreagowywała wszystkie złe emocje na samej sobie



Samookaleczenie to jedno, a samookaleczenie plus składanie w prokuraturze fałszywych zeznań to zgoła co innego.
Sobie to se możesz robić co Ci się podoba - nawet zgwałcić lewą ręką :D

Rebeliant

2020-11-14, 20:05
Halman napisał/a:

kobiety też tu siedzą i szukają najlepszego dla siebie sadola...



Poj***ne, ale w ogóle mnie to nie dotyczy, zatem niech sobie szukają konia na białym rycerzu, byle tylko dzieci nie miały, bo tu sami pojebańcy :)

AN...........or

2020-11-14, 21:12
czy dobrze widziałem .. czy wybranek serca jest opalony trochę ?

yoyobart

2020-11-15, 05:48
k***a mać,moja eks zdzwoniła kiedyś po pały,że niby ją pobiłem i poszedłem chlać. wracam z imprezy a w chacie psiarnia,na szczęście w czasie, gdy ją podobno zlałem,chlałem piwsko z prokuratorem, inaczej garowałbym. na pytanie policji czemu kłamie?powiedziała-odstawiłam leki,przepraszam...do dziś żałuję,że k***ie sprawy nie wytoczyłem...k***a minęło 22 lata a mnie dalej telepie
tak jestem mizoginem
tak baby to ch*je

OpenStreetMaps

2020-11-15, 21:55
Tak jest kłamliwa k***a już w pierwszym zdaniu psycholożce dorobiła ku*asa nazywając ją psychologiem. Psycholog to facet a psycholożka to kobieta.