18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KebabRemover

2013-11-06, 16:14
Ale od papieża to wara ch*ju j***ny!!!
A nie, to nie nasz, sorry ziomek :)

sir_Alex

2013-11-06, 16:30
@up

nie r*chał swoich tak jak Twój ojciec

Marxe

2013-11-06, 17:50
pojazd po papieżu i ból dupy katolików czas zacząć


d-wade

2013-11-06, 17:57
@Marxe, będzie ciężko bo modzi blokują komentarze przy tematach "bólodupotwórczych".

Po...........ł

2013-11-06, 18:05
Jaki Ból Dupy ?? to po prostu stało się nudne i nie śmieszne..... Jestem katolem i czasem bawiły mnie te wstawki, a teraz po obejrzeniu entej już po prostu tym rzygam. Tyle w temacie, a pisanie "pojazd po papieżu i ból dupy katolików czas zacząć " i wyłudzaniu dzięki temu wirtualnych piw jak cyganie pieniędzy na bazarze to w ch*j "intęęligęętne" podejście.

Pszszemek

2013-11-06, 18:19
Niech wrzuci tą rudą od obrażania papieża :amused:

kiwaz

2013-11-06, 18:44
Popielniczka,dokładnie.Jestem "katolem" ,ale kawały o księdzach pedofilach i ministrantach mnie śmieszą,o ile są raz na miesiąc a nie k##a codziennie.
Tak poza tym ,u mnie w mieście proboszcz miał "wtopę" ,bo straż leśna znalazła go w nocy w lesie z młodą suczą ^^ Od tamtej pory ,frekwencja w takowym kościele -50 % 8-)
I te miny idących w zaparte mocherów ;)

Marxe

2013-11-06, 19:15
popielniczka88 napisał/a:

Jaki Ból Dupy ?? to po prostu stało się nudne i nie śmieszne..... Jestem katolem i czasem bawiły mnie te wstawki, a teraz po obejrzeniu entej już po prostu tym rzygam. Tyle w temacie, a pisanie "pojazd po papieżu i ból dupy katolików czas zacząć " i wyłudzaniu dzięki temu wirtualnych piw jak cyganie pieniędzy na bazarze to w ch*j "intęęligęętne" podejście.



jeśli sądzisz,że swoją wstawką "wyłudzam piwa" to jesteś w błędzie,mam wyj***ne na to,noo ale ktoś zawsze musi się przypie**olić, "katole" nie katolicy zazwyczaj mają ból dupy z tematami kościelnymi na tym portalu i zawsze się znajdzie jakaś banda pomyłek która zacznie jeździć po papieżu,więc czasami pomyśl i lepiej zrobić coś "inteeligęętnego" i nie pisać nic niż napisać jakiś ch*jowy post :roll:

    Voit

    2013-11-07, 09:32
    @up; Tommy Chong k***a! :p