18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak mężczyźni są dziś dyskryminowani - rzetelna analiza

kuba_okr • 2023-09-21, 15:22
- Mężczyźni żyją średnio krócej?
- Czemu to właśnie oni częściej decydują się na desperackie kroki wobec siebie?
- Dlaczego system edukacyjny nie sprzyja chłopcom?
- Jakie aspekty prawne stawiają mężczyzn w trudniejszej sytuacji?
- I czemu młodzi mężczyźni są wciąż bardziej narażeni na pobór do wojska?


łopatolog

2023-09-21, 21:43
Nieważne. Piekło kobiet!!! To jest wojna!!! WYpie**alAĆ!!! Bo nie mogę zrobić skrobanki jak się puściłam kilka razy z losowym facetem, a każdy zostawiał mi numer do pizzerii zamiast swojego.
Jak ktoś mi gada o dyskryminacji kobiet w Polsce to mam ochotę go zabić... śmiechem.
Nadal nie mogę z tego jak te wszystkie (r)aktywistki (i nie tylko, zwykłe idiotki i ich białorycerze/simpy też) zostały wydymane przez niejaką Martę L. poprzez zbiórkę ponad miliona złotych, które poszło... no tylko pani Marta wie gdzie.

Tassadar

2023-10-09, 13:40
łopatolog napisał/a:

Nieważne. Piekło kobiet!!! To jest wojna!!! WYpie**alAĆ!!! Bo nie mogę zrobić skrobanki jak się puściłam kilka razy z losowym facetem, a każdy zostawiał mi numer do pizzerii zamiast swojego.
Jak ktoś mi gada o dyskryminacji kobiet w Polsce to mam ochotę go zabić... śmiechem.
Nadal nie mogę z tego jak te wszystkie (r)aktywistki (i nie tylko, zwykłe idiotki i ich białorycerze/simpy też) zostały wydymane przez niejaką Martę L. poprzez zbiórkę ponad miliona złotych, które poszło... no tylko pani Marta wie gdzie.



Kobiety obecnie same na siebie kręcą bat. Zobacz na prostą implikacje. Pewne założenia na potrzebę przykładu. Jesteś kobietą, statystycznie i fizycznie średnia kobieta jest mniejsza, słabsza, lepsza w kompletnie innych zadaniach nich chłop czyli powiedzmy bardziej powtarzalnych wymagających empatii (chociaż to się chyba zmieniło bo się okazuje, że tak można mówić o kobiecie po ciąży, przed jest nastawiona na tylko i wyłącznie swoje potrzeby, generalizacja na potrzeby przykładu). Masz te cechy, walczysz o równość traktowania w każdym aspekcie z mężczyznami. W momencie kiedy nie będzie to udawana, wymuszona równość jak teraz, zacznie się prawdziwe piekło kobiet.