18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak metale rozpalają ognisko

Centurion • 2009-06-03, 10:45
Przydają się zwłaszcza w bezwietrzne dni


camperboy

2009-06-03, 12:18
Smierdzące metale, zaraz po pedałach zabrał bym się za nich. Powystrzelał bym brudasów.

Es...........ne

2009-06-03, 12:19
camperboy napisał/a:

Smierdzące metale, zaraz po pedałach zabrał bym się za nich. Powystrzelał bym brudasów.

daruj sobie tego typu komentarze

KozaK

2009-06-03, 12:28
Esne napisał/a:

daruj sobie tego typu komentarze



Pomyliłaś fora?

Es...........ne

2009-06-03, 12:29
KozaK napisał/a:


Pomyliłaś fora?

nie pomyliłam, ale tego typu komentarze rodzą idiotyczne kłótnie i rzucanie się mięsem

lubi

2009-06-03, 12:44
Camperboy, łysy kretynie zeby ciebie ktos ustrzelił przed pedałami....

Es...........ne

2009-06-03, 13:45
camperboy napisał/a:

~Esne a ty jeden z nich? kiedy ostatni raz za mydło chwyciłeś?

rozumiem że mydło jest ci dobrze znaną zabawa z twoimi łysymi kumplami. jak chcesz możemy się pożegnać na trochę dłużej

camperboy

2009-06-03, 13:46
nie wiem czemu się bulwersujesz? śmiać się z murzynów można a z pancurów nie? dziwna polityka.

Es...........ne

2009-06-03, 13:47
camperboy napisał/a:

nie wiem czemu się bulwersujesz? śmiać się z murzynów można a z pancurów nie? dziwna polityka.

przeczytaj jeszcze raz to co napisałam w odpowiedzi do KozaKa

Centurion

2009-06-03, 13:49
camperboy, to może powiedz nam kim Ty jesteś, czego słuchasz, jakie masz poglądy.
Potem się ponabijamy z Ciebie i będzie kwita.

camperboy

2009-06-03, 13:50
A pisanie o murzynach czy upośledzonych dzieciach nie wywołuje takich dyskusji. Bądź konsekwentny w działaniu. jeśli potrafisz śmiać się z czyjegoś nieszczęścia, lub innej rasy naucz się śmiać z samego siebie.

Es...........ne

2009-06-03, 13:53
Cytat:

A pisanie o murzynach czy upośledzonych dzieciach nie wywołuje takich dyskusji. Bądź konsekwentny w działaniu. jeśli potrafisz śmiać się z czyjegoś nieszczęścia, lub innej rasy naucz się śmiać z samego siebie.

mam dla Ciebie złą wiadomość, gdybyś troszkę bardziej zaangażował się w przeglądanie forum zauważył byś że osoby które za ostro sobie pognają z nienawiścią rasową i wyznaniową itp kończą przygodę z tym forum po kilku komentarzach

~Tołdi

2009-06-03, 13:55
Umiemy się śmiać z innych, ale nie umiemy się śmiać z samych siebie :roll:

Centurion

2009-06-03, 13:57
camperboy, to jest forum czarnego humoru a nie nienawiści (rasowej czy jakiejś innej). Śmiejemy się z filmów czy obrazków i podpisów do nich, piszemy uszczypliwe komentarze wszystko w granicach tzw. czarnego humoru. Jak przyszedłeś tu tylko po to żeby kogoś powyzywać to się pomyliłeś.

pureatheist

2009-06-03, 14:04
Tołdi - hmm, jeśli wizja tego, że wystrzelali by Ciebie i pewną część Twoich znajomych jest dla Ciebie zabawna, to wierz mi, takie rzeczy się już leczy.
Btw powinieneś zdechnąć! (pamiętaj, że należy umieć się śmiać z samego siebie, bo to przecież identyczna sytuacja) ;]