18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak madka z curką...

~DMT • 2017-11-15, 18:22
Pewnie wszystkim się przyznała, że jednak nigdy nie horowała...


sh...........ns

2017-11-15, 18:31
dobrze że to katolicy i wierza w najświędsza panienkę bozie i inne bożki jak jany pawły a nie ci ciemni muzłumanie co uważają że kobieta jest głupsza od mezczyny i nie powinna miec równych praw bo to przecież zupelnie niezgodne z faktami prawda ?

Pa...........ć

2017-11-15, 20:42
@up jak ja nie cierpię jak ktoś na siłę chce się przyj***ć, czy na nagraniu wspominano że są katoliczkami? Może widziałeś że mają krzyżyk, albo drogę krzyżową popie**alającą w tle? Możliwe że mi coś umknęło więc daj znać co skłoniło cie do myślenia że to katoliczki, a przy okazji sugeruję wybrać się na jakiś kurs ortograficzny.

Ksiądz cie molestował w dzieciństwie czy co? :amused:

biala20

2017-11-15, 20:42
shokobons napisał/a:

dobrze że to katolicy i wierza w najświędsza panienkę bozie i inne bożki jak jany pawły a nie ci ciemni muzłumanie co uważają że kobieta jest głupsza od mezczyny i nie powinna miec równych praw bo to przecież zupelnie niezgodne z faktami prawda ?


Poj***ło cię, zasrańcu, czy jak?! Gdzie ty tu mężczyznę widzisz?! Kobiety sobie dyskutują, a ty ryja wsadzasz, gdzie cię nie pytają!

St...........on

2017-11-15, 21:00
Dałem ch*jkowi (shokobons) piwo przez pomyłkę, chciałem go zacytować i wdedptać argumentami typu: "a teraz pokaż mamie co tam nabazgrałeś" ale to bezcelowe. :krejzi:

Al...........go

2017-11-15, 21:19
PalonyPaznokieć,

Ameryka łacińska/Południowa. Tam są sami katolicy. W końcu w Rio de Janero stoi statua jezusa, a nie Mahometa.

Kesmin

2017-11-15, 21:40
Tak samo jak w Polsce ..... k***a to czemu ja nie jestem Oo ?

Pa...........ć

2017-11-15, 21:44
AleDlaczego napisał/a:

PalonyPaznokieć,

Ameryka łacińska/Południowa. Tam są sami katolicy. W końcu w Rio de Janero stoi statua jezusa, a nie Mahometa.



Ta w Polsce też są sami kato... o k***a wait, ja przecież nie jestem a wyraźnie mam napisane w dowodzie "Rzeczpospolita Polska"
W Iranie są sami muzułmanie, w Chinach sami ateiści a wszyscy Amerykanie to grubasy. Ze stereotypami życie jest łatwiejsze :P

Al...........go

2017-11-15, 21:48
PalonyPaznokieć,

to mieszkasz w polsce i nie jesteś katolikiem? Co tu robisz lewackie ścierwo?

Pa...........ć

2017-11-15, 22:04
AleDlaczego napisał/a:

PalonyPaznokieć,

to mieszkasz w polsce i nie jesteś katolikiem? Co tu robisz lewackie ścierwo?



k***a jak gadam z takimi osobnikami jak ty to sam się nad tym zastanawiam :mrgreen:

Al...........go

2017-11-15, 22:07
PalonyPaznokieć,

won z polski na zachod jak ci krzyżyk śmierdzi lewacki śmieciu. jedź do francji, tam są twoi.

parolpl

2017-11-15, 22:17
Za mało kasy z dawania dupy do domu przyniosła.

gieno1

2017-11-15, 23:05
Matka by tak nie zrobiła co innego maDka ;)

elfis

2017-11-15, 23:53
pewnie stara ma problem psychiczny z przekwitaniem, a młoda ma zbyt długie i gęste włosy,
normalka wśród kobiet

omm80

2017-11-16, 00:44
czyly, żeby narobić "siary" swojemu dzieciakowi wystarczy naj***ć mu przy ludziach bo i tak wszyscy nagrywają :)