18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak ładnie spierdalają

mygyry • 2021-06-26, 08:09
Ciekawe czym wypłoszą teraz węża


Karboksylator

2021-06-26, 15:15
ja pie**olę, ale fejk. wąż wyszedł drugą stroną, ktoś po drugiej stronie wkładał szczury, a później włożył węża na powrót.

5h...........2a

2021-06-26, 15:42
Zamyszowienie zmieniło się w zawężowienie

zakooo

2021-06-26, 15:55
Farmazon i tyle, jak wonsz wychodzi coś nie może trafić sobie głową w otwór... facet siedzi za ścianą wypie**ala szczury jeden po drugim a potem wensza

Owlman

2021-06-26, 18:00
Stołndzisz napisał/a:

Z cyklu Sadol bawi i óczy :
Wielu z Was zapewne nie wie, że koty na tereny Europy zostały przyciągnięte z terenów ówczesnej Persji dopiero w okolicy XV wieku. A jak ludzie sobie wcześniej radzili z problemem gryzoni? Otóż trzymali w domach i gospodarstwach Węże a konkretnie Zaskrońce z którymi żyli i mieszkali pod jednym dachem zanim zostały wyparte przez puszyste kitku..
Dziękuję za uwagę



Co za bzdury.
Zaskrońce jako zmiennocieplne są aktywne i to słabo, jedynie gdy jest ciepło.
Wcześniej do ochrony przed gryzoniami udomowiano łasice, tchurze i kuny, a nie kurła węże!

St...........sz

2021-06-26, 21:08
Owlman napisał/a:

Co za bzdury.
Zaskrońce jako zmiennocieplne są aktywne i to słabo, jedynie gdy jest ciepło.
Wcześniej do ochrony przed gryzoniami udomowiano łasice, tchurze i kuny, a nie kurła węże!



Przecież pisałem, że trzymali je w domostwach.. Nauka czytania ze zrozumieniem się kłania:)
Kuny, Łasice i Tchórze to szkodniki większe od gryzoni i radzę sampemu się doedukować bo tego w internetach nie znajdziesz chyba, że MOCNO poszukasz.. :-)

Ko...........ah

2021-06-26, 21:32
Nie wiem co gorszę myszy czy wonsz :oo

Mirek19850509

2021-06-26, 23:44
Fejlk dziki szczur t'tak sie nie zachowuje i jal by uciekały to w 3 sekuny by aminjednego nie bylo a i kamera by nie uchwycila takie sa szybkie ze ppkonuja 1 metr jednym skokiem ktonmial szura w stodole ten wie jak zpieprzja jak petarda wiec to chodowpane szczury specjąlnie wpuszczone dla filmiku :-(

jeden4sty

2021-06-27, 00:00
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wrzucasz film, którego nie obejrzałeś do końca??


I dostał 220 piw, film spoko, ale za ten dopisek i zwątpienie w ludzki intelekt nie mogłem postawić bro :D

outline

2021-06-28, 00:12
film pocięty jak stara opa, jebie fejkiem na odległosć.