18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak ktoś tutaj ostatnio napisał..

Halman • 2020-08-18, 06:07

obowiązek przeprowadzania rowerów przez pasy jest kompletnie bez sensu... rosja.

Justynka99

2020-08-18, 12:54
Elektro-Mech napisał/a:

Ogólnie podchodzenie n-razy do egzaminu "aż się uda" świadczy tylko o tym, że dana osoba nie jest JESZCZE gotowa, by uzyskać uprawnienia. 2 godzinki doszkalające to śmiech na sali. Tu trzeba zmiany w myśleniu, bo jak ktoś się boi prowadzić, ale robi papier, bo inni też robią, bo tak trzeba, bo siara nie mieć prawka, to już jest przegrany na starcie i może skończyć karierę owinięty wokół latarni. Pozdro.



Myślę, że mimo wszystko dużo więcej wypadków mają ci, którzy myślą, że potrafią prowadzić, niż ci, którzy się tego boją. Ci, którzy się boją są raczej irytującymi zawalidrogami, niż dawcami organów.

23456789

2020-08-18, 14:06
emperorzbigniew napisał/a:

problem z tym jest taki, że koleś samochodem popie**alał dwa razy za szybko. Do tego pasy o długości kilometra. Wina pedalarza chyba gdzieś na trzecim miejscu



Skąd wiesz z jaką prędkością poruszało się auto, masz radar w oczach ?

Halman

2020-08-18, 14:26
raistpol napisał/a:

a to nie będzie to samo zdarzenie?


dziękuję za czujność, data ta sama ale jeden ważny szczegół odróżnia te zdarzenia; na jednym ofiara jest w białej bluzie na drugim w żółtej koszulce.

PieronJasnySzlag

2020-08-18, 15:04
Jak widze że idiota w rozpędzonych prawie 2 tonach blachy zapie**ala wprost na mnie to wyj***ne mam czy mam pierwszeństwo, czy mam racje, czy jestem uprzywilejowany, czy mam paszport polsatu czy jestem proboszczem... ustępuje miejsca i żyje dalej.
Ale głupiec mając pokrycie swoich racji w przepisach myśli że teoria = praktyka.
Wina pedalarza.

ZochO

2020-08-18, 15:46
raistpol napisał/a:

a to nie będzie to samo zdarzenie?



To jest to samo zdarzenie, ten sam samochód, ten sam budynek w tle, ten sam styl lotu.

raistpol

2020-08-18, 22:40
Halman napisał/a:

dziękuję za czujność, data ta sama ale jeden ważny szczegół odróżnia te zdarzenia; na jednym ofiara jest w białej bluzie na drugim w żółtej koszulce.





ZochO napisał/a:

To jest to samo zdarzenie, ten sam samochód, ten sam budynek w tle, ten sam styl lotu.



Panowie, k***a.
Zdecydujcie się

victorszapapapolis

2020-08-19, 01:41
no co zielone było codziennie po Warszawie śmigam i jeszcze nie widziałem żeby jakiś rowerzysta przeprowadzał rower, no chyba że policja akurat obok stoi także jest to super filmik poglądowy

mazga50

2023-10-15, 02:35
SUV musiał przerwać rozbieg, a już miał V1...