18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak karmić nietoperza - filmik instruktazowy

Tenshinokoi • 2013-02-02, 19:57
Gdyby komuś przyszło do głowy założenie hodowli nietoperzy :P

Schabik

2013-02-03, 21:04
ja pie**ole co rusz jakieś vlogi niedługo będzie "jak srać na stojąco" "jak hodować jedwabniki" "jak wyhodować drugiego penisa" i ch*j wie co jeszcze

Jericho

2013-02-03, 21:13
1:37 polecam :D

Libky

2013-02-03, 21:30
Za dzieciaka zderzyłem się z takim nietoperzem śmigając na rowerkach po mieście. Nietoperek został przytwierdzony do kierownicy. To był pierwszy i ostatni jak do tej pory bat-mobil w moim życiu:(

ps. Marta naprawdę ma super cycuszki;P

keyq

2013-02-03, 22:09
Rękawice? Pęseta? Nie rozumiem koleś się boi, że mu taki malec rękę odgryzie?
Już to kiedyś wklejałem ale wrzucę jeszcze raz co by nie było, że zza klawiatury taki cwaniak jestem.

Gdyby kogoś interesowało to ten z filmu to prawdopodobnie Borowiec wielki (chociaż głowy nie dam) natomiast te ze zdjęć poniżej to Mroczek pozłocisty :)


Tak się trzyma nietoperza (niestety fotek z karmienia brak, nie miałem wolnej ręki :P )


karolek52525

2013-02-03, 23:45
Jaki słodki ; ) gdzie takiego dorwać ?

_kwiatek_

2013-02-04, 01:02
taki Stevie Wonder w płaszczu :D

mareczekzip

2013-02-04, 01:18
Marta grzechu warta :)

Swoją drogą kiedyś trafiłem na takiego Gacka. Siedział pod drzewem, kompletnie nie umiał sie odnaleźć, a to lato, upał i środek dnia. Zielonego pojęcia nie miałem, co mam z nim zrobić... Ale pomyślałem żeby go chociaż schować przed słońcem, psami, kotami itp itd... Kiedy chciałem go podnieść i przenieść w bezpieczniejsze miejsce, to tak się sukinsyn zaczął drzeć, że aż równowagę na moment straciłem, pisk, strasznie wysoki ton. Mam nadzieje że jakos sobie poradził i żyje sobie spokojnie na pohybel pie**olonym komarzycom i innemu latająco-wk***iającemu kurewstwu.

rusofil

2013-02-04, 08:08
Ale jesteście idiotami. Nietoperze to ssaki ale nie gryzonie :homer:

Bułka_bez_Masła

2013-02-04, 08:49
będziecie go tak karmić, to mu się k***ie latać odechce.

filthy666

2013-02-04, 09:40
Zgadzam się że nietoperze to ssaki, zgadzam sie że gryzonie to ssaki, ale nietoperze to rząd tak jak i gryzonie (więc do nich należeć nie mogą). Najbliższy takson do którego zaliczymy nietoperza i gryzonia to chyba łożyskowce (nie pamiętam dokładnie, zoologie to miałem już jakiś czas temu) ale do łożyskowców to nawet my się zaliczamy, więc nietoperz a gryzoń mają ch*ja wspólnego.