18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździć w Australii na haju

Nihil • 2013-07-24, 20:15
W skrócie facet naćpany po amfie został aresztowany w południowej Australii za jazdę bez kierownicy.


Cytat:


Policja w Południowej Australii zatrzymała naćpanego mężczyznę próbującego prowadzić samochód bez kierownicy.

38-latek został zatrzymany po tym jak policja zauważyła, że samochód ma uszkodzone 2 koła. Po zatrzymaniu drogówka zobaczyła, że zamiast kierownicy używa on do prowadzenia zacisku śrubowego wstawionego w miejsce kierownicy.

Samochód był niezarejestrowany, bez ubezpieczenia i oczywiście miał "defekty" - czyli nie powinien pojawić się na drodze.
Podejrzewają, że auto było zamierzane w zderzenie parę minut wcześniej, gdzie na (nie)szczęście nikt nie został ranny.

Oczywiście po aresztowaniu wykryto u niego amfetaminę i cannabis.

Policja wydała oświadczenie, że:
"Został on aresztowany i postawiono mu zarzuty jazdy bez ostrożności, ucieczkę z miejsca zdarzenia, niebezpieczną jazdę, prowadzenie zdyskwalifikowanego, niezarejestrowanego, nieubezpieczonego i uszkodzonego pojazdu."



To tyle a teraz mój komentarz w tej sprawie:
Ja pie**olę :D

Zwalone i ch*jowo przełumaczone z: Źródło

leleszek

2013-07-25, 19:56
Holden czyli opel na ichniejszy rynek, pewnie model Commodore czyli europejska Omega, ale tam fajniejsze silniczki montowali :)

Larvitar

2013-07-25, 21:08
co ty k***a piszesz "zamieszane" a nie 'zamierzane' hehehehhe pozdrawiam babiczke z chrzanowa

Stewie

2013-07-25, 22:09
I tak pewnie lepiej prowadził niż kobieta... :D

klamra96

2013-07-25, 22:36
na haju po amfetaminie?

MudPie

2013-07-26, 02:24
Typ kierował już majetce Raszyszy. Mówię Wam. To nie on był Ewą, i nie on skradł niebo nad Australią.

Nikczemny_Płód

2013-07-26, 09:28
A i marihułany za kołnierz pewnie nie wylewał...

maciora12

2013-07-26, 13:58
Pozytywna czapa :P

Nie dziwie się mu że taką euforie dostał :D

chudy179

2013-07-26, 15:38
tranzystor napisał/a:



Ale z autopsji wiesz? Sprzedali ci Passata z cofanym licznikiem?


Trochę tak. To ja cofam liczniki:)