18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździć na Podlasiu?

phrontch • 2018-09-11, 14:44
Poradnik jak jeździć dla tych, którzy lubią zjeżdżać z utartych szlaków





Pantilion

2018-09-11, 14:49
Co głupio wygląda, a działa nie jest głupie

nowynick

2018-09-11, 15:05
Pantilion napisał/a:

Co głupio wygląda, a działa nie jest głupie



to wcale tak głupio nie wygląda

donkapusta

2018-09-11, 18:42
Nie można założyć więcej tych desek?
Nawet przy 4-5 poszło by z pewnością płynniej.

longlong7

2018-09-11, 22:06
coś mnie ominęło w internetowym życiu? co ma z tym Podlasie wspólnego?

Kiedyś byłem tam z rodziną na wakacjach to normalnie, dzieciaki biegły za autem, ludzie dziwnie pokazywali palcem, jeden koń się spłoszył, w paru domach zasłaniali zasłony, cisza i spokój każdy uciekał do domu, nawet fajnie tylko zasięgu nie było a jak się pytałem o wifi to jakoś dziwnie patrzyli po sobie ale sympatyczni ludzie, na obiad zupa prosto z kotła i zadbali o romantyzm kolacja przy świecach.

Usztafik

2018-09-11, 22:49
Przecież kurierzy jak jadą na Podlasie z dostawą to na granicy województw się przesiadają na konia żeby miejscowych nie straszyć.

ja...........ka

2018-09-12, 00:24
dobry patent, bede wiedzial na przyszlosc jak sie wjebiem z kolezkami matizem w las

bravoteampolska

2018-09-12, 02:46
Zajebisty sposób, tylko bym deskę umocował na godzinę 12 koła i na 6. Taki prosty patent a może w życiu zaoszczędzić sporo godzin babrania w błocie

Siberian_Meat_Grinder

2018-09-12, 11:15
usztafe napisał/a:

Przecież kurierzy jak jadą na Podlasie z dostawą to na granicy województw się przesiadają na konia żeby miejscowych nie straszyć.



jesteś, kolego, totalnie oderwany od rzeczywistości ... jest zupełnie odwrotnie! :) kurierzy jadąc z Warszawy na Podlasie przesiadają się z koni na samochody - bo za Prosienicą w kierunku Warszawy autem ciężko przejechać :) wiesz jak wygląda granica województwa podlaskiego i mazowieckiego i droga S8? Proszę bardzo:

(btw, może za kolejnych 10 lat uda się woj. mazowieckiemu ukończyć wreszcie tąekspresówkę ... podlaskie oddało swój odcinek już 2 lata temu)



lm65

2018-09-12, 12:32
Co wy tak z tym Podlasiem? To jakiś trzeci świat czy co ??