18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeść?

hanys94 • 2013-02-20, 23:47
Pytanie, co to k***a jest?





:wisielec:

pyotreck

2013-02-21, 08:31
Z rosołem miałby mniejszy problem, słomka i po kłopocie, gorzej byłoby z np. bigosem.

Smutas

2013-02-21, 08:47
Wciąga spagetti nosem?

132qwe

2013-02-21, 09:20
Jak sobie pomyślałem jaki one pod tym syf mają, to aż mi się niedobrze zrobiło :/

ds...........er

2013-02-21, 09:21
Powinny sobie wszywać zamek "zip", albo na guziki.

Tafariel

2013-02-21, 09:38
Piszecie tak jakby te kobiety miały jakikolwiek wybór ... Nie zakryją twarzy = idą do piachu noż k***a zaiste religia tolerancji i miłości...

ssiruuvi

2013-02-21, 10:00
koles jak w filmach szpiegowskich ;]

kinektel

2013-02-21, 10:24
Kamm napisał/a:



Praktykowanie poj***nej religii.



Próbują jeść spaghetti bolognese. Teraz będą wiecznie potępione! :mrgreen:

cannabis7777

2013-02-21, 10:57
Czytajcie to wszem i wobec. Napisze bowiem do czego doszedłem, nie czytając Koranu, apropo tych burek.
Może zacznę od tego. Wszyscy się k***ią dookoła. A jak ktoś się nie k***i, to wali non stop gruchę. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego? A no dlatego, że codziennie widząc gołe dupska w legginsach (choć sam je lubie, ale trzeba umieć o tym mówić) podświadomie włącza Ci się mod "spuścić z kija". Wszędzie piękne kobiety, okładki czasopism, w telewizji wszystkie aktorki (aktorzy też, ale to odnośnie sadolek). Do tego dochodzi muzyka. k***isko jedno z drugim drze jape o nieszczęśliwej miłości nago w wannie. To wszystko zbiera się do jednego kulminacyjnego momentu, kiedy Ty już widząc pancerną bladź, która udaję, że jest dama, masz już ochote ją wydymać. Wszystko ma Ci się kojarzyć z seksem. Tak Cię chcą zaprogramować.
Otóż może to być dla Was szokiem, ale seks jest zjawiskiem dosyć płytkim. Tyle przecież można zrobić, a te gołe dupska odwracają Twoją uwagę od tych rzeczy istotnych, zresztą tak samo jak alkohol, a to brat k***ienia się :)
Powiem więcej. Niektorzy kastrują się (!) dlatego, żeby nie odczuwać tak błachych rządz jak seks. Zresztą możliwość zahamowania tego czyni nas ludźmi.
Kończąc Islamska kultura, może mieć podobne zdanie na ten temat, a że tam to mężczyzna dominuje wszędzie (Nie to co u Was w domach), a że mężczyzna ten jest świadom tego co pisałem wyżej, po prostu zakazał kobietom szmacenia się.
Aby mieć czysty umysł. A że wynikiem tego jest, że baby spaghetti nie moga normalnie wszamać to już nie moja wina. Peace.

snik0

2013-02-21, 11:02
cannabis7777 napisał/a:

Czytajcie to wszem i wobec. Napisze bowiem do czego doszedłem, nie czytając Koranu, apropo tych burek.
Może zacznę od tego. Wszyscy się k***ią dookoła. A jak ktoś się nie k***i, to wali non stop gruchę. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego? A no dlatego, że codziennie widząc gołe dupska w legginsach (choć sam je lubie, ale trzeba umieć o tym mówić) podświadomie włącza Ci się mod "spuścić z kija". Wszędzie piękne kobiety, okładki czasopism, w telewizji wszystkie aktorki (aktorzy też, ale to odnośnie sadolek). Do tego dochodzi muzyka. k***isko jedno z drugim drze jape o nieszczęśliwej miłości nago w wannie. To wszystko zbiera się do jednego kulminacyjnego momentu, kiedy Ty już widząc pancerną bladź, która udaję, że jest dama, masz już ochote ją wydymać. Wszystko ma Ci się kojarzyć z seksem. Tak Cię chcą zaprogramować.
Otóż może to być dla Was szokiem, ale seks jest zjawiskiem dosyć płytkim. Tyle przecież można zrobić, a te gołe dupska odwracają Twoją uwagę od tych rzeczy istotnych, zresztą tak samo jak alkohol, a to brat k***ienia się :)
Powiem więcej. Niektorzy kastrują się (!) dlatego, żeby nie odczuwać tak błachych rządz jak seks. Zresztą możliwość zahamowania tego czyni nas ludźmi.
Kończąc Islamska kultura, może mieć podobne zdanie na ten temat, a że tam to mężczyzna dominuje wszędzie (Nie to co u Was w domach), a że mężczyzna ten jest świadom tego co pisałem wyżej, po prostu zakazał kobietom szmacenia się.
Aby mieć czysty umysł. A że wynikiem tego jest, że baby spaghetti nie moga normalnie wszamać to już nie moja wina. Peace.


pie**olisz, mają tak czyste umysły, że nic w nich nie ma. Czemu szmatogłowi są krajami 3cigo świata i do niczego nie dochodzą, skoro dzięki czystym umysłom powinni już zapie**alać rakietami na marsa.

kucma19

2013-02-21, 11:33
@up slucznie. tlumaczenie ze abraby maja czyste umysly dlatego ze ich kombiety chodza w szmatach i nawet jesc nie moga jak ludzie jest poj***ne. przypomnij sobie kto jebie kozy? katolicy? (akurat tych tez nie lubie ale mniejsza o to). Ta ich kultura swiadczy o tym ze nie umia samodzielnie myslec i to wszystko

mihail

2013-02-21, 12:34
ta z lewej nawet usta przez szmate wyciera :homer:

Lordzik92

2013-02-21, 13:07
Tylko to ze z islamem jak z kazda religia sytuacja jest podobna jak u nas. Seks przed slubem niby zakazany ale rzadko kto dotrwa do tego momentu , tak samo z burkami, niektore muslimki zakrywaja sie jeszcze bardziej (ze nawet oczu nie widac), inne zakrywaja tylko wlosy, a inne wcale sie nie zaslaniaja. Niektorzy podchodza do religii bardziej z przymrozeniem oka. Co nie zmienia faktu ze nakazy religijne zazwyczaj sa sprzeczne z natura czlowieka i tylko mu szkodza w imie Boga.

gandzik

2013-02-21, 13:51
Kamm napisał/a:



Praktykowanie poj***nej religii.



to nie religia jest poj***na tylko ludziom się coś poj***ło

cannabis7777

2013-02-21, 14:14
snik0 napisał/a:


pie**olisz, mają tak czyste umysły, że nic w nich nie ma. Czemu szmatogłowi są krajami 3cigo świata i do niczego nie dochodzą, skoro dzięki czystym umysłom powinni już zapie**alać rakietami na marsa.



ale po ch*j na marsa? Może ich to nie jara i mają to w dupie? Może ich Religia prowadzi ich raczej do życia ascety/amisza? Jeśli chodzi o technologię to niektórzy lubią pozapie**alać fizycznie, inni kombinować jak będzie łatwiej. Różne kultury, różni ludzie, nie ma co oceniać ich, trzeba tylko pogodzić się z ich nastawieniem. Chociaż na tym portalu to pewnie każdy już w piwnicy bombe atomową struga, zeby na nich zrzucić. Ehh, zamiast się przejmować muzułmanami miejcie ich w dupie. Zmartwienie będą mieć nowe pokolenia. Za to Wy przeżyjecie swoje życie bez trosk

socjalmmv

2013-02-21, 15:25
Idiotyzm w czystej postaci.