18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak działa policyjna suszarka Iskra?

valdziu • 2015-06-10, 20:11


M.in czy auto które stoi może jechać? W/g pomiaru iskry tak i to 44 km/h

orwell14

2015-06-11, 02:59
@JackLumber

Nie poratuję Cię z tą melodia, ale w tym stylu tworzy Paul Kalkbrenner, obczaj numery Atles Kamuffel, Square 1, Aaron, Dockyard czy chociażby Sky & Sand. Od razu mi wpadła jego twórczość na myśl, po odsłuchaniu tego intro.

Autystyczny_Klaun

2015-06-11, 08:07
Ja się mogę ustosunkować

j***ć to i ten bzdurny filmik, uważajcie w szkole głąby to wszystko będziecie w stanie wybronić przed policyjnymi.
Wystarczy mieć trochę rozumu i nie być głupim gimnazjalistą, by coś rozumieć a ten filmik jest gówno warty tak jak tysiące takich filmików. Wszyscy myślą o milionach za filmiki z YT i nagrywają jakieś syfy...

Volfodzio

2015-06-11, 10:31
Materiał dobitnie pokazuje to co wykazali panowie profesorowe z AGH czy któreś Politechniki, poprawnie użyta Iskierka daje znośne rezultaty, natomiast spektrum możliwości zrobienia kierowcy w ch*je jest niemal nieograniczone ;D

nobas

2015-06-11, 10:42
wszystko pieknie ladnie nie przyjmowanie mandatu itp ale kto ma na to czas zeby chodzic po sadach

saha6507

2015-06-11, 18:05
Jakiś ten koleś zniewieściały

sidian

2015-06-11, 22:43
@Campino7:

Cytat:

Homologacja (od gr. czasownika homologeo [ὁμολογέω] "zgadza się")[1] – pozwolenie na użytkowanie urządzenia na terytorium kraju wydającego pozwolenie, przyznawane przez uprawnioną instytucję. Korzystanie ze sprzętu, który jej nie posiada powoduje, że za uszkodzenia lub szkody spowodowane użytkowaniem odpowiada użytkownik.

Obowiązkowi homologacji podlegają jedynie urządzenia określone we właściwych przepisach prawa.



A więc pozwolenie na użytkowanie urządzeń do pomiaru prędkości typu Iskra obejmuje wyłącznie urządzenia wyposażone w wyświetlacz, ponieważ tylko w takim zestawie spełnia wymogi określone ustawą, czyli [w miarę] jednoznacznie wskazuje, którego pojazdu prędkość jest aktualnie mierzona.

Proste.


korinogaro

2015-06-12, 00:05
Serio? Materiał na temat gówna o którym wszyscy wiedzą że jest gównem i jest de facto nielegalne?