18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak działa Mocarz? Wybucha po nim mózg!

noname1234 • 2015-07-13, 11:01
Brawo dla tych. którzy to biorą. :idzwch*j:


kaiel

2015-07-13, 23:04
taa pie**olenie ...umarzają sprawy zdrajcom i złodziejom a ludziom wpiepszaja taki bałach
...zdelegalizować przejscia przez jezdnie i wpowadzic godzine policyjną, bachory oznaczyc cyferka 2 i chów klatkowy uprawiać
zatracaja ludzie zdolnosc samodzielnego myślenia ktoś im musi mówić co jest zdrowe, jak sie ubierać i co jeść ile sexu im potrzeba, sami siebie okradają z wolności wyboru, budyń zamiast mózgu.

voidinfinity

2015-07-14, 01:18
murzynskapala napisał/a:

Jak bym wyhodował, bo wychowaniem to tego nie da się nazwać dorosłą sp***olinę umysłową palącą podpałkę do grilla, ciągnącą nosem granulki odświeżające powietrze czy wpie**alające jakieś inne gówno to chyba bym się z rozpaczy pod pociąg pie**olnął.
Tych kilku nieletnich ODROBINĘ tłumaczy cielęcy umysł nastolatka.



W przypadku dorosłych ludzi zgadzam się z krulem - samobójcom nie należy przeszkadzać ;-)

Kiedyś wąchali kleje i lakiery dzisiaj dopalacze. Nic nowego ;-)

Cz...........ka

2015-07-14, 01:37
@frezarkacnc



Jesteś strasznym cymbałem wiesz?
W każdym polskim normalnym domu mówisz? - znam wielu ludzi, którzy używają narkotyków mając za sobą studia i dobrą pracę. Wiesz dlaczego? - bo chcą spróbować w życiu wszystkiego i korzystają z umiarem cymbale.

A marichuana? co ty o niej wiesz idioto? Nigdy w życiu nie miałem z nią do czynienia, ale nawet ja wiem, że jedne co stoi na drodze legalizacji, to gospodarka. A wiesz, że jak wpie**alasz cukier albo wapń w ilościach hurtowych to też możesz sobie zrobić krzywdę? słowem - bo takim matołom trzeba jednym zdaniem - Marihuana jest dla ludzi odpowiedzialnych.


Mówisz, że na imprezkę od czasu do czasu? - nie wiem kto jest taką moralną padliną, że ci sie tłumaczy z tego co robi. Chyba że jesteś gimbem i ci się koledzy tłumaczą, żebyś się nie spruł starym


Czyli reasumując - zamknij mordę leszczu jak nie wiesz co mówisz.



Dziękuję za uwagę.

voidinfinity

2015-07-14, 01:58
frezarkacnc napisał/a:

k***a ale o co ten cały szum? Kolejny temat zastępczy od dramatycznie ch*jowej sytuacji gospodarczej w tym kraju? Dopalacze od kiedy się pojawiły czyli z tego co pamiętam 2009-2010 rok, cieszyły się największym zainteresowaniem wśród gówniarzy chcących być na siłe "fajnymi" i patologii, przecież w każdym k***a normalnym, polskim domu rodzice od najmłodszych lat powtarzają dzieciom żeby nie brać cukierków od nieznajomych więc nie trzeba być chyba jakoś zajebiście inteligentnym żeby zinterpretować to sobie po swojemu i po prostu nie zażywać żadnych gówien? Narkotyki, dopalacze i j***na marihuana, która tak k***a też jest narkotykiem to gówno dla kretynów.... Bezużyteczne ćpuny niech sobie pie**olą dalej, że to tylko raz na jakiś czas na imprezkę hehe...



Wnioskuje, że masz bardzo smutne życie, że cię tak dupa piecze :lol:

SPAWACZ-UNIGRUNT

2015-07-14, 03:35
Ludzie jaraja jakies gowno, lapia rodzicow leczacych olejem haszyszowym, rolnicy zaczynaja hodowac konopie przemyslowe, kraj upada finansowo od lat, a Ci k***a nie czaja, ze na konopi moga zarobic. legalizacja nadciaga-

en...........ea

2015-07-14, 13:25
Do kretynów plujących śliną, że mam smutne życie : to wy jesteście k***a cymbałami, za dużo się napatrzyłem na tych zajebistych ludzi po studiach, którzy wszystkiego chcieli w życiu spróbować z umiarem w różnych ośrodkach odwykowych bo woziłem tam swojego brata i nie zrozumiecie k***a tego dramatu j***ne ćpuny dopóki się z tym nie zetkniecie twarzą w twarz.

Czóbaka napisał/a:

@frezarkacnc



Jesteś strasznym cymbałem wiesz?
W każdym polskim normalnym domu mówisz? - znam wielu ludzi, którzy używają narkotyków mając za sobą studia i dobrą pracę. Wiesz dlaczego? - bo chcą spróbować w życiu wszystkiego i korzystają z umiarem cymbale.

A marichuana? co ty o niej wiesz idioto? Nigdy w życiu nie miałem z nią do czynienia, ale nawet ja wiem, że jedne co stoi na drodze legalizacji, to gospodarka. A wiesz, że jak wpie**alasz cukier albo wapń w ilościach hurtowych to też możesz sobie zrobić krzywdę? słowem - bo takim matołom trzeba jednym zdaniem - Marihuana jest dla ludzi odpowiedzialnych.


Mówisz, że na imprezkę od czasu do czasu? - nie wiem kto jest taką moralną padliną, że ci sie tłumaczy z tego co robi. Chyba że jesteś gimbem i ci się koledzy tłumaczą, żebyś się nie spruł starym


Czyli reasumując - zamknij mordę leszczu jak nie wiesz co mówisz.



Dziękuję za uwagę.



Wypisywać "leszczu" to sobie możesz tylko w internecie bo na ulicy raczej byś spuścił oczka i patrzył czy masz zapięte rzepy na bucikach.

michuwsm

2015-07-14, 13:38
Bo gdyby były takie dali jak kiedyś to nie było by dopalaczy. Jak czasem słyszę że po piątce jarania nic nie było, albo po spidzie idą spać.. Nie to co za moich czasów że weekendy na spidzie od piątku do środy ;p

Acho

2015-07-14, 14:50
k***a przez tych kretynów z rządu promujących dopalacze strach czasem ziółko kupić.

Kondra

2015-07-14, 15:59
pie**olenie. Z jej słów wyraźnie wynika, że tylko w przesadzonych ilościach to jest szkodliwe. Wszystko jest dla ludzi - tak, próbowałem i sram na wszystkie komentarze prawilnych znawców. Jeśli ktoś trafia po tym do szpitala to jest sp***oliną umysłową, która nie zna umiaru i wszystkim wyjdzie na plus, jeśli zakończy swój żywot.

Janóż

2015-07-14, 19:25
Prawda jest taka, że jedynym skutecznym sposobem na wyplenienie tych trucizn, jest zalegalizowanie i opodatkowanie trawki. Trawka powinna być sprzedawana w punktach, do których trafiałaby z legalnych plantacji z jakimiś atestami i wtedy będzie bezpieczniej, będzie hajs z podatków, nie będzie aż takiego wysypu dopalaczy.

Titelitury

2015-12-20, 22:06
cysiu87 napisał/a:

0:25 jak bym miał taką Panią od Chemii uczył bym się :D



Pedał jesteś, ja bym ją wyr*chał, czy by chciała czy nie. :P