18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak dobrze być foczką

suborg • 2021-10-28, 12:28
odpocząć na plaży, tu chwila spokoju zawsze mi się marzy


ququa

2021-10-28, 18:37
trytodie napisał/a:

Ale Ty jesteś koszmarnie głupi szkoda czasu na dyskusję.
PS.
Jakaś dziwna moda zamiast normalnych wyzwisk używać słowo lewak. To jakiś synonim? Czy ktoś zagląda jeszcze do SJP?



Nie pie**ol ...zgasił cie jak peta

zamiast pisać : baran, , śmieć , głupi h*j, niedorozwój, bolszewik, świrus, przygłup, świr, głupi, czub, kretyn, głupiec, cymbał, wariat, kołek, głupol, idiota, matoł, przygłupek, imbecyl, bałwan, tuman, debil, kiep, pacan, pajac, szajbus, palant, dureń, osioł, głąb, tępak, półgłówek, bęcwał, cap...
wystarczy napisać lewak

jak dla mnie gorszą obelga to tylko być nazwanym ukrainiec

suborg

2021-10-28, 20:40
Tu znikająca foka ;-)


neo001

2021-10-28, 22:59
trytodie napisał/a:

Ale Ty jesteś koszmarnie głupi szkoda czasu na dyskusję.
PS.
Jakaś dziwna moda zamiast normalnych wyzwisk używać słowo lewak. To jakiś synonim? Czy ktoś zagląda jeszcze do SJP?



Nie da się być głupszym od lewaka, czyli od ciebie. Już ktoś powyżej wyjaśnił czym jest lewak :D

Zasysacz

2021-10-29, 01:12
neo001 napisał/a:

Nie da się być głupszym od lewaka, czyli od ciebie. Już ktoś powyżej wyjaśnił czym jest lewak



Dokładnie jak bym wykrył w sobie pierwiastek lewaka to bym wylądował tu na hardzie :P chociaż byl by ze mnie wtedy jakiś pożytek trzeba się szanować.

7wporzondku

2021-10-29, 07:00
trytodie napisał/a:

Ale Ty jesteś koszmarnie głupi szkoda czasu na dyskusję.
PS.
Jakaś dziwna moda zamiast normalnych wyzwisk używać słowo lewak. To jakiś synonim? Czy ktoś zagląda jeszcze do SJP?



Jak Ci nie wstyd być takim durniem

discordo

2021-10-30, 19:45
Każdy jeden który użył słowa lewak wyżej do skończony lewak :D
Debile, bez mózgu - które wszędzie wpie**olą się z polityką, bo nie mają nic interesującego do powiedzenia.

trytodie

2021-10-30, 20:08
janlew napisał/a:

Szkoda czasu, tyle że mojego. Zresztą z kim dyskutować? Z jakimś łbem co zaraz zacznie czepiać się słowników i ortografii, bo jest za głupi by używać argumentów? A nie czekaj, już zaczął...


A kiedy Ty zaczniesz używać jakichkolwiek argumentów, które przekonają mnie, że dyskutuję z kimś kto potrafi złożyć kilka sensownych zdań i odnieść się do tematu?
janlew napisał/a:


Lewackie zoofilskie pie**olenie, jak i kiedy wam wygodnie. Raz niby "ludzie też zwierzęta", innym razem "nie, ludzie to co innego".


Jakie Wam? Znajdź jedną moją wypowiedź, w której stwierdzam że ludzie to też zwierzęta.
janlew napisał/a:


Nasrane macie we łbach tak, że sami nie ogarniacie co i kiedy mówicie
. No ale tak to jest, jak sobie lewactwo da globalnemu koszerniactwu nasrać do łba. Poza durnymi sloganami, i pseudonaukowym bełkotem, nic tam nie ma.


Ileż merytoryki i elokwencji z Ciebie wycieka. Menel spod sklepu ma chyba ciekawsze rzeczy do powiedzenia.
Do kogo to zdanie? Rozumiem, że wchodzisz tutaj pijany i piszesz co Ci delirium tremens podpowie.
janlew napisał/a:


W jednym zdaniu taki wyedukowany troglodyta potrafi napisać o "różnicach zwierzęcych instynktów i świadomych ludzkich zachowań", i uznać jakiegoś człowieka na "najgłupsza istotę we wszechświecie". Dno.


Cieszę się, że wyłapałeś trafnie chociaż jedną rzecz. Nie zamierzałem nieść kaganka oświaty dla Ciebie ani dawać przykładu konsekwencji w ubliżaniu. Piszesz od rzeczy, nie na temat, wyjeżdżasz z jakimiś lewakami (rozumiem ograniczone słownictwo i podłapanie trendów języka młodzieży). Gdybym widział w tym sens, wyjaśniłbym Ci jakie są stanowiska nauki dot. różnic pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Tez dotyczących istnienia i ewentualnych różnic między mózgiem a umysłem, to czy istnieje świadomość i komu się ją przypisuje. Pamięć genów, zachowania intencjonalne wśród zwierząt i wiele innych pojęć, o których nie masz pojęcia. Taki Internetowy specjalista jak Ty z pewnością jest mądrzejszy w każdym temacie od ludzi, którzy je zgłębiali przez wiele lat, mają wykształcenie, doświadczenie zawodowe a może i za sobą kilka ciekawych opracowań. Ale Ty skwitujesz to "lewackim pie**oleniem o zwierzętach" i liczysz na poklask. Poklask możesz dostać ale od Tobie podobnym. i to jest DNO .
Nie sil się na odpowiedzi, bo i tak uważam za czas stracony wyjaśniając Twój mały, ciasny świat, w którym miejsce jest dla Ciebie i tych wymyślonych problemów i lewaków z którymi walczysz niczym Don Kichot. :mrgreen: