18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak dobrać wzmacniacz do kolumn-czyli być świadomym Sadolem

DR_DRE • 2013-07-31, 15:48
Na wstępie chciałem przekazać Wam, że wrzuta nie ma na celu na siłę propagować bycia świadomym, ale po prostu tak mi się spodobał ten ich program jak i cały kanał, że chciałbym Wam go przedstawić, o ile go tu nie było.




Dodam jeszcze, że oglądając ich wspieracie rozwój kanału ;)



Tutaj link do kanału
Jakby kogoś to zainteresowało.

Trzyzet

2013-07-31, 17:22
Spoko ale to powinna umieć osoba po pierwszej klasie technikum elektronicznego :P Mimo to - piwko!

skarpety_atlety

2013-07-31, 17:27
mnie nikt nie wspiera, więc ja też k***a nie będe nikogo wspierał.

DR_DRE

2013-07-31, 17:40
skarpety_atlety napisał/a:

mnie nikt nie wspiera, więc ja też k***a nie będe nikogo wspierał.



Wąskotorowy egoisto, tu nie chodzi czy ktoś kogoś wspiera czy nie, ale o rozwój tych "rzeczy" które coś dają. Prawda jest taka, że to oni wspierają takich matołów jak Ty czy ja, wrzucając ciekawe interesujące i przydatne rzeczy z których można wyciągnąć wiele więcej niż z niejednego wykładu na uczelni a nie na odwrót. Napisałem tylko, że jeśli kogoś to interesuje i CHCE, może "wesprzeć" oglądając i subskrybując. Faktycznie w ch*j wysiłku. Wiesz przykro się czyta takie wpisy, bo nasz naród jest spowalniany przez takich ludzi jak Ty.

plonk

2013-07-31, 18:03
DR_DRE, napinasz się jak plandeka na żuku - a może kogoś ch*ja obchodzi dobór wzmacniacza do kolumn, i nie traktuje tego jako esencji "bycia Sadolem"?
A im bardziej się napinasz - tym bardziej go to cieszy.
PS Z moich obserwacji wynika, że użytkownicy tego portalu wolą być raczej w stanie nieświadomości niż świadomości :amused:

DR_DRE

2013-07-31, 19:15
plonk, nie napinam się, czułem mentalną oraz filozoficzną potrzebę zdisowania tego człowieka i tyle, jak kogoś nie obchodzi niech nie ogląda, to tylko dla zainteresowanych ;)

karygwronkkinog

2013-07-31, 19:32
dałem piwko, ale boje się, że znajdą mnie! sprawdzą mieszkanie...znajdą kable, wzmacniacze, telefony, stare łuski, które dał mi ojciec jak służył w AP...itp...nie chce być Brunonem K.!!!!!!!!

In...........eo

2013-08-10, 16:21
Gdybym widziałbym ten filmik wcześniej to wiele starych głośników by żyło, w sieci jest mało na ten temat, to co kolega wam przedstawił to bardzo cenne informacje. Oczywiście jak ktoś lubi dopie**olić basem a nie słuchać na pedalskich głośniczkach.