18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak COD Robi nas w Chuja

Marsto • 2013-11-06, 13:34
Jak to twórcy Call OF Duty robią nas w ch*ja :)

Z Lewej Stary Mw2 a prawa nowy Ghosts :)


Marsto

2013-11-06, 19:12
warstolog napisał/a:

a żeś spisek odkrył , przecież i tak grasz na "piratach" to w czym problem



Ale pie**olisz gościu kocopoły, kupiłem oryginał a ten filmik znalazłem na forum steama. Więc trzym jape plebsie

pajacyk200

2013-11-06, 19:17
Battlefield - zniszczmy budynek, wjedźmy czołgiem przez ścianę, itd.
COD- wybijmy szybę...

PureWhite

2013-11-06, 19:23
nowe CoD'y jadą na silniku z CoD 2 dopóki się silnik graficzny nie zmieni gra nie będzie bardziej atrakcyjna, bo nic nowego nie wyduszą z tego.

qrvishon

2013-11-06, 19:25
od razu mi sie przypomnialo jak tylko zobaczylem tytul

As...........ds

2013-11-06, 19:32
My tu gadu-gadu, a Activision ogłosiło, że przez pierwszą dobę Ghosts zarobiło MILIARD dolarów. Ciężko mi w to uwierzyć (GTA V wykręciło 800 mln bez udziału PC). ALE mimo wszystko to niewyobrażalne jak wiele osób kupiło tą niezaprzeczalnie ch*jową grę.

Ahh, i wypada wspomnieć jakie cuda się na PC dzieją ponoć. Pre-load na Steamie nie działa, trzeba od nowa ściągać (i to 50GB z wymagań :D ). FOV jest ograniczony do 65 powodując nieprzyjemności u niektórych graczy, a Activision jawnie walczy z fanowskim patchem, który to 'naprawia'. No i perełka - jeśli nie mamy 6GB RAM gra po prostu się nie uruchomi plując nam błędem w twarz. Co ciekawsze, gra na maksymalnych ustawieniach zużywa od 1,5 do 2GB pamięci.

Śmiech na sali.

Dranzes

2013-11-06, 19:38
Ja też ich zrobię w ch*ja i ściągnę z torrentów

Napletix

2013-11-06, 19:39
HerrJacuch napisał/a:

My tu gadu-gadu, a Activision ogłosiło, że przez pierwszą dobę Ghosts zarobiło MILIARD dolarów. Ciężko mi w to uwierzyć (GTA V wykręciło 800 mln bez udziału PC). ALE mimo wszystko to niewyobrażalne jak wiele osób kupiło tą niezaprzeczalnie ch*jową grę.

Ahh, i wypada wspomnieć jakie cuda się na PC dzieją ponoć. Pre-load na Steamie nie działa, trzeba od nowa ściągać (i to 50GB z wymagań :D ). FOV jest ograniczony do 65 powodując nieprzyjemności u niektórych graczy, a Activision jawnie walczy z fanowskim patchem, który to 'naprawia'. No i perełka - jeśli nie mamy 6GB RAM gra po prostu się nie uruchomi plując nam błędem w twarz. Co ciekawsze, gra na maksymalnych ustawieniach zużywa od 1,5 do 2GB pamięci.

Śmiech na sali.



do sprzedaży trafiła liczba kopii o wartości 1 mld dolarów*

nowy CoD jest obecnie nawet niewarty ściągnięcia

Suka_Blyat

2013-11-06, 19:48
Ja tam wolę sobie pograć w CoD: United Offensive przez neta. Proste, jasne zasady bez jakichś udziwnień do broni itd. A jedynym wsparciem jakie można dostać "z góry" jest artyleria.

wormarder

2013-11-06, 19:49
nawet tego gówna na torrentach nie kupię :D

bartii_mario

2013-11-06, 19:58
United Offensive, do dziś zainstalowany, do dziś gram. To była część. Setki godzin na multi, mapy tworzone przez graczy, wolność, pełno modyfikacji... Zdarzały się servery, że przez cały dzień grania nie trafiłeś na powtórkę mapy. Ciekawy tryb jak Base Assalut. Pojazdy i to wszystko w 2004 roku. A co do zniszczeń budynków to wtedy wyglądało to lepiej niż w obecnych częściach. Chociażby misje w call of duty 1 (2003 rok.) gdzie można było burzyć ściany jadąc czołgiem, tak samo w uo (nawet w multi była możliwość uszkodzenia niektórych budynków, chociażby wieża kościoła na mapie foy :) ) Takie gry już nie powrócą nigdy.

Marsto

2013-11-06, 20:06
HerrJacuch napisał/a:

My tu gadu-gadu, a Activision ogłosiło, że przez pierwszą dobę Ghosts zarobiło MILIARD dolarów. Ciężko mi w to uwierzyć (GTA V wykręciło 800 mln bez udziału PC). ALE mimo wszystko to niewyobrażalne jak wiele osób kupiło tą niezaprzeczalnie ch*jową grę.

Ahh, i wypada wspomnieć jakie cuda się na PC dzieją ponoć. Pre-load na Steamie nie działa, trzeba od nowa ściągać (i to 50GB z wymagań :D ). FOV jest ograniczony do 65 powodując nieprzyjemności u niektórych graczy, a Activision jawnie walczy z fanowskim patchem, który to 'naprawia'. No i perełka - jeśli nie mamy 6GB RAM gra po prostu się nie uruchomi plując nam błędem w twarz. Co ciekawsze, gra na maksymalnych ustawieniach zużywa od 1,5 do 2GB pamięci.

Śmiech na sali.



Zapomniałeś dodać że trzeba mieć kartę graficzną z dx11, a wielu jej nie ma, bo mają dx10.1 i gra nie odpala, gdzie ja w bf 4 gram a w cod nie mogę hahah

HokusPokus

2013-11-06, 20:39
jak to juz jest oczywiste po cod4mw . dalej ta sam ch*j tylko w innej ramce . Cod 2 to był k***a klasyk

minimaluser

2013-11-06, 21:22
Disney całe dzieciństwo robił cię w ch*ja, bo większość ich bajek wykorzystywała te same animacje. Przeżyłeś ?

Ya...........an

2013-11-06, 22:22
Wielka mi rzecz. Activision mnie oszukało, bo wydało znowu tę samą grę i oczekuje ode mnie hajsu za jej kupno. W dupie mam przekręty korporacyjne i zwyczajnie sp***olę tę grę z thepiratebaya. Zagram, sprawdzę, jak ch*jowa, żałować niczego nie będę.