18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak chcecie, to mam nagranie jak jechał.

krzyks • 2018-02-08, 16:40
Czekaj. Stanę zaraz... 8-)



k***a... dziecko jest w samochodzie :evil:

pekka satan

2018-02-08, 21:45
Dziecko najpierw się zaśmiało, a później rozpłakało, bo dotarło do niego, że kolejne co najmniej kilkanaście lat jego życie będzie podlegało decyzjom tej co tak drze japę. A tak poza tym... Naj***ny, to dobrze, że zatrzymał się właśnie w taki sposób, a nie pojechał dalej i zaj***ł czołówkę, albo kogoś na przejściu dla pieszych. Powinni czuć się dumni, że udaremnili zabójstwo :)

rocknroll

2018-02-08, 21:52
A mnie dla odmiany wk***iają te panikujące baby, wrzaski, krzyki, dziecko jest w samochodzie... itd J
Jakby nie darła mordy i mówiła zamiast ryczeć to dziecko też by nie płakało.

superafgan87

2018-02-08, 21:53
Coś czuje ze to rudy nagrywał. bmw i reno się chyba dogadały bo wrocili do samochodów ale ch*j... pochwale się ze mam kamerke z alegro i nagrałem przestępstwo.

bialy9923

2018-02-08, 21:56
Tilg_die_Schmach napisał/a:

johnnyy, co to za pie**olenie o prawych stronach w czasie zmian pasów ruchu?! GÓWNO!

Ale oczywiście jest to wina renówki bezsprzeczna, bo jest to wymuszenie przy zmianie pasa ruchu.



Normalne :D jeśli masz 3 pasy i z lewego i z prawego jednocześnie dwa auta się "spotkają" na środkowym - to winny jest ten po lewej stronie. Takie przepisy. Jak się udasz na kurs prawa jazdy, to się dowiesz :)

S.T.U_Cummins

2018-02-08, 23:05
krzyks napisał/a:



Serio k***a? To obejrzyj jeszcze raz :homer:

Obrazek



Klikam w tego playera i nie odtwarza. :(

defcon1

2018-02-08, 23:06
A wytłumaczy mi ktoś o ch*j chodziło na początku, że kogo on nagrał jak jechał, bo nie mogę zaczaić.

Clarx

2018-02-09, 00:49
a mi się buzia cieszy bo szeryf sobie kupił kamerkę i zgrywa profesjonalnego konfidenta a później się dorobił tym sposobem :D

HeMan123

2018-02-09, 01:59
mała stłuczka k***a baby to sieją chaos

Abruel

2018-02-09, 07:19
Gdyby nie ta baba to ten filmik nie miał by sensu. Współczuje facetowi taka krowę mieć w domu wyobrażacie sobie powrót ze spotkania z kolegami "ZNOWU k***A NAj***nY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

edek.bajzel

2018-02-09, 07:25
Ale ryj rozdarty, bluzga, brak opanowania w tak gównianej stłuczce, trzeba być zdesperowanym aby brać takiego babąga za żonę.

ti...........ax

2018-02-09, 09:22
No tak ch*je głupie dziecko w aucie a oni się k***a w szeryfa bawią. pie**olona patologia.

dashadow

2018-02-09, 09:54
Tilg przestań się kompromitować i idź zdać to prawko dzieciaku. Dopóki tego nie zrobisz to proponuję nie odzywać się w sprawach ruchu drogowego, bo gówno wiesz i wszystkim to pokazujesz.

twolipan

2018-02-09, 09:59
A nikomu nie przeszkadza, że nagrywający sprowokował kolizję co mogło się skończyć śmiercią dziecka lub tej drącej buzię?

Generalnie jesteś sam to tego z renaulta łapiesz i obijasz, korzystasz z siekiery i odrąbujesz jajcarnie lub co podpadnie, to jest zrozumiałe. Ale jak masz na pokładzie dzieci to już przy pierwszej wymianie zdań nie mówisz do pijanego i agresywnego gościa, że masz go nagranego i zaraz zjedziesz po to aby pojechać sobie dalej, bo wnerwiony pijak zapomni. Przepraszasz za nie swoje winy, przyznajesz rację i uciekasz chroniąc rodzinę i modląc się, że spotkasz go jeszcze kiedyś jak będziesz sam.
Tylko jeżeli zrobisz wszystko a ten cię i tak zaatakuje- zabijasz.

Tymczasem nagrywający to kawał wała z przerostem ego nad treścią który się popisywał przed żoną kamerą i gdyby ktoś zginął to byłaby tylko jego wina. A po drżącym głosiku na końcu słychać, że ani mózgu ani odwagi za grosz. Za to beznadziejnie nudne życie odbiło swoje piętno i podejrzewam, że 85% takich sytuacji gdzie giną ludzie prowokują tacy kretyni. Od zatrzymywania pijaków jest Policja, za to im płacimy. +A bohaterem możesz zostać w Castoramie, albo jak masz czarny pas w sztukach walki (I nie za picie browara przed Złotopolskimi czarnego pasa się nie dostaje).

krzyks

2018-02-09, 10:15
twolipan napisał/a:

A nikomu nie przeszkadza, że nagrywający sprowokował kolizję co mogło się skończyć śmiercią dziecka lub tej drącej buzię?

Generalnie jesteś sam to tego z renaulta łapiesz i obijasz, korzystasz z siekiery i odrąbujesz jajcarnie lub co podpadnie, to jest zrozumiałe. Ale jak masz na pokładzie dzieci to już przy pierwszej wymianie zdań nie mówisz do pijanego i agresywnego gościa, że masz go nagranego i zaraz zjedziesz po to aby pojechać sobie dalej, bo wnerwiony pijak zapomni. Przepraszasz za nie swoje winy, przyznajesz rację i uciekasz chroniąc rodzinę i modląc się, że spotkasz go jeszcze kiedyś jak będziesz sam.
Tylko jeżeli zrobisz wszystko a ten cię i tak zaatakuje- zabijasz.

Tymczasem nagrywający to kawał wała z przerostem ego nad treścią który się popisywał przed żoną kamerą i gdyby ktoś zginął to byłaby tylko jego wina. A po drżącym głosiku na końcu słychać, że ani mózgu ani odwagi za grosz. .



k***a, przeczytaj to co napisałeś i obejrzyj film, bo chyba oglądałeś inny :homer:

Ma...........gw

2018-02-09, 10:49
Żywiecka...tam zawsze się musi coś odj***ć. Typ lekko drasnął autko "madki" (jego wina wiadomo) a ta drze p*zdę jakby jej samochód się na pół rozpadł. Kaszojad nawet się nie skapnął o co chodzi, dopiero zaczął kwilić jak rozpoczęło się darcie pyska.