18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak bym miał ksywkę Jappa...

Halman • 2022-05-24, 05:45

to też bym się zastrzelił...

zwierzak30

2022-05-24, 09:38
Hal,jakieś info odnośnie zajścia?
Bo wydaje mi się,że przed samobójem było zabójstwo.

Halman

2022-05-24, 09:52
zwierzak30 napisał/a:

Hal,jakieś info odnośnie zajścia?
Bo wydaje mi się,że przed samobójem było zabójstwo.


w źródle bardzo skromne dane; "emerytowany policjant popełnia samobójstwo" nic więcej.

edit; o widzę że Angel stanął na wysokości zadania, chwała mu.

~Angel

2022-05-24, 09:54
zwierzak30 napisał/a:

Hal,jakieś info odnośnie zajścia?
Bo wydaje mi się,że przed samobójem było zabójstwo.



Na szybko z translatora:

Cytat:

Emerytowany policjant ze Stambułu Beylikdüzü popełnił samobójstwo po zastrzeleniu kobiety o imieniu YK z pistoletu na środku ulicy. Kobieta, która została ciężko ranna, zmarła w szpitalu.

Do incydentu doszło w Haramidere Industrial Estate w Beylikdüzü około godziny 19:00. Emerytowany policjant H.Ö. zastrzelił kobietę o imieniu YK na środku ulicy z pistoletem za pasem. Podczas gdy YK został poważnie ranny, H.Ö. zastrzelił się tym samym pistoletem. Policja i ratownicy medyczni zostali wysłani na miejsce zdarzenia po zawiadomieniu. Po udzieleniu pierwszej pomocy ratownicy medyczni zabrali ranną kobietę do szpitala. Dowiedziano się, że YK, który został przewieziony do szpitala w Avcılar, zmarł pomimo wszelkich interwencji.

Naoczny świadek Mehmet Yılmaz, opisując to, co się stało ze łzami, powiedział: „Byliśmy w firmie. Nie słyszeliśmy, co się stało. Nie chcemy tych działań przeciwko kobietom. Wstydziłem się swojej męskości. Nie może być czegoś takiego. Powiedział: „Co to znaczy zastrzelić kobietę?”


Danielitto

2022-05-24, 10:53
Oni krzyczą żeby w japę sobie strzelił :-o

ra...........ks

2022-05-24, 17:24
Co tak słabo?!


Jaca34

2022-05-24, 19:17
w momencie jak se w lep strzelil tamten zareagowal jakby juz wiedzial ze pieniedzy nie odzyska

sulewski12

2022-06-19, 04:07
Krzyczą yapma - nie rób