18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być powinno

~Velture • 2023-08-04, 21:26
W alternatywnym wszechświecie gdzie ludzie nie tolerują chorych psychicznie zboczeńców.


dżonyłojlker

2023-08-04, 21:47
Nie no, zajebiście k***a :ok:

VeIture napisał/a:

Jak być powinnoŻe transy sobie łażą bez skrępowania między ludźmi...

VeIture napisał/a:

W alternatywnym wszechświecie gdzie ludzie nie tolerują chorych psychicznie zboczeńców.Aha, czyli doszło już do takiego spedalenia, że już tylko w sferze marzeń pozostaje tak wielki bunt, by nie wpuścić transa do kibla. Ja pie**olę, to się nie dzieje naprawdę :samobojstwo:

PsikutaBezS

2023-08-04, 23:03
Na osobę tolerancyjną możesz spokojnie nasrać i ona musi to tolerować - bo miałeś taką potrzebę. :)

bleblebator1

2023-08-05, 01:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie no, zajebiście k***a
Że transy sobie łażą bez skrępowania między ludźmi...
Aha, czyli doszło już do takiego spedalenia, że już tylko w sferze marzeń pozostaje tak wielki bunt, by nie wpuścić transa do kibla. Ja pie**olę, to się nie dzieje naprawdęw amerykańskich szkołach rządzonych przez demokratów normą są transy w przebieralniach dziewczynek 10 lat. I nie masz prawa się sprzeciwić.

Taishan

2023-08-05, 01:54
W Nowym Jorku jest masa toalet gender free

FatFinger0103

2023-08-05, 03:52
Nie wiedziałem, że Ronaldo ma taką biedę na chacie, że musi grać rolę w takich filmach

bania88

2023-08-05, 08:07
Doszło do tego, że kobiety są obdzierane ze wszystkiego, kobiecości, prywatności, zwycięstw w zawodach, przez chorych psychicznie mężczyzn, przy wielkim wparciu i aprobacie feministek......

0dbytBiskupa

2023-08-05, 09:44
Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.


~Velture

2023-08-05, 09:55
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w ch*j, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się k***a lecz bo pie**olisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.

vivalaespana

2023-08-05, 09:56
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeden rzucił temat transkibli i już się obesraliście ze wściekłości. To ja przypomnę, jak to wygląda w tej lewackiej podobno Kalifornii. Kible "gender neutral" to dawne osobne toalety dla niepełnosprawnych, do których tylko dodano ideologicznie słuszny znaczek. A męskie są dalej męskie, damskie są damskie. Transów jest mniej niż niepełnosprawnych, więc chodzą srać do osobnego kibla, nie drażnią ani kobiet, ani facetów i wszyscy są zadowoleni.W zasadzie wszystko sie zgadza. Jest to pewien rodzaj niepelnosprawnosci. Roznica jest tylko taka ze to da sie wyleczyc deskoterapia albo strzalem w potylice

:roll:

szimanochy

2023-08-05, 10:05
Nie rozumiem po co tworzyć osobne kible dla chłopów i bab. W wielu barach jest po prostu jedna łazienka i git, czeka się grzecznie w kolejce i tyle.
W moim liceum też był tylko jeden "obojnaczy" klop a jak kończyłem szkołę to wielkie poruszenie bo kazali wybudować osobne bo "ktoś może kogoś zgwałcić". Niech się wszystkie pedały, sejmowcy razem z narodowcami niech się wezmą w końcu do roboty to nie będzie problemu dywagowaniem nad debilizmami.

TarczaKowadło

2023-08-05, 10:26
VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w ch*j, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się k***a lecz bo pie**olisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.dobra, sklej p*zdę.

misiomyszomucha

2023-08-05, 10:29
A więc uważasz, że kąfiarze nie powinni być tolerowani? Też tak uważam

0dbytBiskupa

2023-08-05, 10:59
~VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w ch*j, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się k***a lecz bo pie**olisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.


Cóż, każdy należy do jakiejś mniejszości, lepiej się przyzwyczaj. A publiczne kible są też dla zboków, podoba ci się to czy nie, rządzić możesz w swoim prywatnym. Jak leję do pisuaru to nie zastanawiam się, czy ten obok to pedał i kątem oka ogląda mojego pytonga żeby zmarszczyć sobie freda, choć taka możliwość jest całkiem prawdopodobna.
A od kiedy transy mają osobne kible do damskich nie mają wstępu. Jeśli tam wchodzą to sami proszą się o pałowanie w pełnym majestacie prawa. I tak ma być, dlatego mają osobne. Rozumiesz?

bleblebator1

2023-08-05, 11:51
VeIture napisał/a:

Jako osobę niepełnosprawną obraża mnie w ch*j, że chorzy psychicznie zboczeńcy oraz pedofile mają prawo korzystania z tej samej toalety co ja.
Co do reszty twoich wypocin to idź się k***a lecz bo pie**olisz pejsaty poplecjuszu bo problem pedofilów transseksualnych w usa w damskich kiblach jest ogromny.znacznie większym problem jest to, co transy robią w amerykańskich szkołach rządzonych przez demokratów. Seksturystyka transów to norma. Dzieciak źle się czuje, ma gorszy dzień bo ciśnienie niskie? Jebnijmy mu blokera, bo jest chłopcem a ma być dziewczynką. Listajest gigantyczna