18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak być Polakiem w 50 sekund

Po...........ł • 2014-02-20, 14:27


Ciekawe, czy naprawdę większość ludzi zza granicy Nas tak widzi ;) Rozbawiło mnie to k***a ! :amused:

ejdzbikej

2014-02-20, 22:24
Imie_jego_44 napisał/a:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!




Nie, powaznie ci z nas ktorzy maja do siebie dystans sa naprawde fajni, ty zakompleksiona pie**olo z ciemnogrodu :amused:

CyganM

2014-02-20, 22:25
Zna ktoś tytuł piosenki o 0:58?

teken

2014-02-20, 22:26
Wyczuwam kolejki w szpitalach i przychodniach na ból dupy.

Sithios

2014-02-20, 22:42
Z nas się śmieje a sam ma kolczyk w uchu pedał.

The.prophecy

2014-02-20, 22:58
beelzebub18 napisał/a:

Najlepsze jest to że śmieją się z naszego "Kur*a" a jak byłem w Anglii to na każdym kroku słychać "Fu*k".



Czym jest fuck przy Polskim k***a?

Franko1510

2014-02-20, 23:53
Strasznie to żałosne

dulek93

2014-02-21, 00:07
pedałki wpie**ol dostali od Polaków i teraz próboją się odegrać a zrobili z siebie błaznów :)

He...........al

2014-02-21, 00:08
Imie_jego_44 napisał/a:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Aha. To rewolucję zaczynamy od wstawiania postów na Facebooku czy może od razu przechodzimy do ciężkiej artylerii (czyt. spamu na sadolu)?

hogg

2014-02-21, 00:34
Imie_jego_44 napisał/a:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Ty im dupę ratowałeś? No to se k***a nie przypisuj nie swoich zasług.
"Ale dziadek... bla bla bla!!!"
Ale dziadek to nie ty. Dziadek mógł być wybitną osobowością, ale to nie jest dziedziczne, zapamiętaj.

Ja pie**olę, ktoś zażartował z Polaków! Ło matko Kozłowska! Jak śmiał!?
Jakby jeszcze k***A, coś nieprawdziwego powiedział. k***A!

takpalatset

2014-02-21, 01:28
Imie_jego_44 napisał/a:

k***a ale pamiętać kto im uratował dupy podczas II wojny światowej tym pseudożołnierzom to nie ma komu tam!
STOP poniżaniu Polaków za granicą!
Pokażmy, że nam się to nie podoba a nie udawajmy, że jak plują to deszcz pada i jacy to niby jesteśmy fajni z dystansem do siebie!



Pieniaczu! Weź sobie tabletkę na uspokojenie! Gdzie u Ciebie poczucie humoru? III Sobieski dal rade pod Wiedniem, wiec do Austrii tez wysyłasz pocztówki z k***ami w tle?

St...........ke

2014-02-21, 01:45
W 13 sekundzie dobrze mówi: i am k***a. To jeden kolega zdradził swoją profesję. :amused:

seracon

2014-02-25, 22:36
Żeby być polakiem trzeba umieć mówić k***a z poprawą wymową R. Inaczej jest się p*zdą, która dostanie w pysk. Albo pr.... a na ch*j ja to w ogołe k***a komentuje...