18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak biegać po krze ..

~McSadol • 2022-01-12, 08:41
.. krótki instruktaż pewnej laski ..


pranks7er

2022-01-12, 10:47
piękny tutorial, dziękuję!

RobsoN

2022-01-12, 10:49
Zjeb was wyzywa od plebsów a wy mu odpowiadacie. Szacunku do siebie nie macie.

sothis

2022-01-12, 10:53
"Halman, fuk fuk, nie lubimy Cię! Jesteś be i fe bo tamto i sramto."

Nie wiem, może społeczność sadistica jest lepiej zintegrowana niż się wydaje i wcale nie składa się z bandy debili i jakieśtam części ciekawszych osób... Wiec może macie jakieś sensowniejsze podstawy do swoich animozji.

Natomiast z boku wygląda to jakby bandę dzieciaków szczypała dupa kto ma więcej wirtualnych piw lub niezasłużona range 'sum'.

dejwid092

2022-01-12, 11:08
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;



Kalmar zobacz sobie dokładnie że twój bohater z filmiku biegnie po czymś więc nie błysnąłeś ynteligencja

Halmann

2022-01-12, 11:12
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;



Hahah, no dobre dobre, Halman jesteś jak Mateusz Morawiecki. Podesłałeś gówno i liczysz, że plebs zeżre, a plebs smak gówna rozpoznaje od razu ;)

pr...........47

2022-01-12, 11:19
sothis napisał/a:

"Halman, fuk fuk, nie lubimy Cię! Jesteś be i fe bo tamto i sramto."
Nie wiem, może społeczność sadistica jest lepiej zintegrowana niż się wydaje i wcale nie składa się z bandy debili i jakieśtam części ciekawszych osób


Wytłumacz to jemu zamiast lizać mu tylek bo to on tu o plebsie gada jakby był kimś lepszym a sam jest tylko marnym prowokatorem i spamerem tutaj.

sothis

2022-01-12, 11:22
priest147 napisał/a:

Wytłumacz to jemu zamiast lizać mu tylek bo to on tu o plebsie gada jakby był kimś lepszym a sam jest tylko marnym prowokatorem i spamerem tutaj.



Jeju jej, rewolucja plebejska :D
Marks byłby dumny.
A może związki robotnicze załóżcie?

Halman

2022-01-12, 11:30
sothis napisał/a:

Jeju jej, rewolucja plebejska
Marks byłby dumny.
A może związki robotnicze załóżcie?



a dam ci piwo, a co, mam cichą nadzieję ze gdzieś, kiedyś w Polsce zobaczę na murze naszprajowane; halman to h*j

kedzior242

2022-01-12, 11:36
Halman napisał/a:

Przypominam ze Angel jasno się określił że nie życzy sobie tutaj kłótni w które chcesz mnie uwikłać.



Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak się chełpił pozycją na portalu.

,,A bo admin powiedział" ,,Bo powiem adminowi" ,,A widziałeś ile mam piwek?".

Prawda jest taka, że ta cała spina z Jesse.Pinkman powstała, bo podburzył Twoją pozycję na tym portalu. Wyskoczył w rankingach nad Ciebie i trafił w czuły punkt. Tak czuły, że po ilości wrzut i godzinie ich dodatnia widać, że Sadistic to duża część Twojego życia. Na co dzień szara Twarz z którą w pracy nikt nie zje obiadu a w sekrecie bożyszcz i dostawca filmików na portal. Halman ciągnie dwa etaty. 8 godzin jako stażysta na kutrze do połowy krabów i 8 godzin w internecie, oglądając filmiki o masturbowaniu koni.

Administracja pozwala Tobie na prężenie małego siurka, tylko dla tego, że przynosisz materiał. Myślę, że prywatnie byście sobie piwka nie siorbali.

Arystokrata pieprzony :amused:

Kuleczka

2022-01-12, 11:47
Ooo ale fajna zabawa :) zręcznościowa z dozą adrenalinki. Fajny sport

Strielok1

2022-01-12, 14:27
kedzior242 napisał/a:

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak się chełpił pozycją na portalu.
,,A bo admin powiedział" ,,Bo powiem adminowi" ,,A widziałeś ile mam piwek?".
Prawda jest taka, że ta cała spina z Jesse.Pinkman powstała, bo podburzył Twoją pozycję na tym portalu. Wyskoczył w rankingach nad Ciebie i trafił w czuły punkt. Tak czuły, że po ilości wrzut i godzinie ich dodatnia widać, że Sadistic to duża część Twojego życia. Na co dzień szara Twarz z którą w pracy nikt nie zje obiadu a w sekrecie bożyszcz i dostawca filmików na portal. Halman ciągnie dwa etaty. 8 godzin jako stażysta na kutrze do połowy krabów i 8 godzin w internecie, oglądając filmiki o masturbowaniu koni.
Administracja pozwala Tobie na prężenie małego siurka, tylko dla tego, że przynosisz materiał. Myślę, że prywatnie byście sobie piwka nie siorbali.
Arystokrata pieprzony



Coś Ci się pomyliło, od połowu krabów to był Bongman... Hal jest na to za cienki.

TheDouchestOfBags

2022-01-12, 22:14
Halman napisał/a:

chciałeś być racjonalny ale to nie to... słyszałeś o liquid mountaineering? łap całość;



Prawdziwe jak łzy Hołowni.


Stwórca

2022-01-13, 22:07
Halman napisał/a:

niech sadolowy plebs to ogarnie;



pod wodą są płytki z pleksi i tyle w temacie. Było raz w pogromcach mitów.