18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2016-07-05, 22:12
orisuniek napisał/a:

Sadole,jakaś zrzutka dla kolegi ??


O nie nie! Ja swojej babci nie użyczę :krejzi:

Turiin

2016-07-05, 22:20
Coraz mniej jest naocznych świadków, mamy okazję się od nich dowiedzieć wielu rzeczy bez politycznoakceptowalnej cenzury. Korzystajmy. Elegancki materiał i oby takich więcej.

fiate

2016-07-05, 22:43
Ooo widzę ze babcia o moich rejonach opowiada :D

Zacharael

2016-07-05, 22:57
Takie historie powinny być na co dzień w telewizji publicznej.

masterwow

2016-07-05, 23:08
w Działdowie nawet obóz koncentracyjny był... babcia chyba z tych okolic musi być. Ja od swojej babci i prababci o wojnie sporo się dowiedziałem, niektóre historie to włosy dęba stawały. Kiedyś przekaże je potomnym.

DerQPL

2016-07-05, 23:27
Bardzo fajnie opowiada, chcę więcej!

hfbnmiuytp

2016-07-05, 23:57
Moja ś.p. prababcia robiła jako pomoc domowa u Niemca. Za to jej brat został zesłany na roboty do Niemiec. Ten stary niemiec- jak to Ona mówiła- był nawet dla niej w porządku, ale na gospodarstwie mieli też takie ruska, tego to ten niemiec podobno lał kijem z byle powodu. Co do czerwonych żołdaków którzy wchodzili do nas po niemcach to dokładnie to samo mi mówiła: rabowali, mordowali i gwałcili. Do tego w cale gówno prawda, że za Bugiem do Poznania było lepiej, bo jak prababcia mieszkała wtedy w jakiejś wsi pomiędzy Lipnem a Rypinem (kuj.-pom.) to tam było tak samo.

maveric666

2016-07-06, 00:31
A waliła babcia niemca w chełm?

cuurniprime

2016-07-06, 00:42
A moja ś.p. babcia mi opowiadała jak lasy czerwone od krwi były. Całe. Do tej pory wspominam jej opowieści o tym jak się żyło. Dlatego tak nienawidzę narody spaczone ideologią mordu jak Niemcy i Rosja.

Fragless

2016-07-06, 01:46
Ja bym proponował osobny dział, żeby takie tematy rzucały się w oczy, a nie wetknięte między pedofili i maszyny robocze.

bloodwar

2016-07-06, 08:59
Pamiętam że kiedyś mielismy na lekcji historii w podstawówce spotkanie z weteranem bohaterem AK, jakie on historie piękne opowiadał!!! Wynikało z nich, że praktycznie sam wygrał dla nas tą wojnę, z gołymi rękami Tygrysy zdobywał (nawet w latach 42-43 kiedy Tygrysy były dopiero na deskach kreślarskich i na torach testowych :) , mosty rozminowywał, był snajperem, medykiem, inżynierem - czego to on nie robił, ponad godzinę opowiadał. A potem spytałem pradziadka mojego (który też był w AK w tych rejonach) i się tylko śmiał, że ten "weteran" miał 13 lat jak się wojna skończyła :) tak więc większość tych wojennych historii można o kant dupy potłuc, mój pradziadek był w AK to praktycznie 3/4 wojny w lesie siedział, polowali na zwierzynę, zbierali jagody i szabrowali okolczną ludność, do 44 roku w zasadzie nawet broni nie miał bo nie starczyło dla wszystkich karabinów. No ale takich nudnych historii nikt słuchać nie chce...

MadZdzich

2016-07-06, 11:44
Filmuj poziomo, kretynie!!!!!!!!

dozek

2016-07-06, 17:25
inver76 napisał/a:

Filmuj poziomo, kretynie!!!!!!!!



A bo strasznie dużo zobaczysz poziomo :kawa:

0makumaku

2016-07-06, 17:56
bloodwar...wwiesz czemu kombatanci płaskie nosy mają...? Bo na wojnę przez szybę patrzyli...

modzgi

2016-07-06, 18:25
moją babkę niemiec uratował przed rozstrzelaniem. Kiedy niemcy jej rodzinę złapali za chowanie partyzantów ( dokładniej to tylko mundur polski w domu znaleźli) to rodzina poszła pod ścianę babcia w tym czasie ukrywała się w krzakach malin w ogrodzie. Niemiec ją znalazł , kopnął butem płot ( wybił sztachety) i kazał uciekać do lasu. Ot taka historyja.
Za to ruscy traktowali naszych ( Podlaskie) jak swoich. Babcia opowiadała jakto ruscy nazbierali w okolicznych lasach 7 wozów muchomorów sromotnikowych i zrobili z tego zupę ;) Oczywiście ugotowali z 10 razy wszystko i wpierdzielili