18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jajko niespodzianka spiderman

Hen • 2014-01-10, 20:55
Kto zgadnie co kryło się pod sufitem wygra wycieczkę dookoła stołka :D WSKAZÓWKA, Siedzi i się kryje, jak ukąsi to ci ucho zgnije...



rigsuit

2014-01-11, 18:58
wylać na to ciekły azot i deptać aż będzie słychać szklany szelest!!

N527

2014-01-11, 20:01
Dobra k***a, ogień to za mało...


xts

2014-01-11, 20:09
Jai napisał/a:

Gatunku pająka nie rozpoznam, nie mam pojęcia - ale to są dorosłe pająki, w dodatku żywe. To nie jest polskie, ani też nie jest to kątnik domowy. To brązowe to nie gówno ani błoto - to jest gniazdo pewnego gatunku osy, który rozmnaża się, chwytając żywe stworzenia, jak pająki, żuki i paraliżuje je jadem. Wciąga je do gniazda, wciąż żywe, ale nie mogące się poruszyć i składa w nich jajo, potem, z tego jaja wylęga się larwa osy, która żyje sobie w takim inkubatorze z pająka i powoli zjada go od środka. Te pajączki tutaj to właściwie chodzące larwy os, które jeszcze jakimś cudem żyją ( pewnie już nie wszystkie ).

Edit: O już pamiętam.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzebaczowate
Tu kolejny przykład takiego gniazdka, tylko troszkę większego :)
Obrazek



kufa pierwszy pociłem o tym pośćik ale mi prąd wyłączyli bad karma ;-)

FoxD

2014-01-11, 20:25
Zgadza się, że to wylęgarnia grzebacza, ale pająki z tego co widzę Cheiracanthium sp. Gość, który kątniki tam widzi niech się ogarnie i nie wypisuje głupot.

Izmael

2014-01-11, 22:10
Lepiej uciekaj z domu zanim matka tych pająków się dowie co żeś zrobił z jej dziećmi.

zdupyryjazaurus

2014-01-12, 21:38
takie k***iszyny po garażu mi zapie**alają. Zawsze je łopatątraktuję,bo się kurestwa brzydzę