18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jadłodajnia na czterech nogach

Apolityczny • 2017-05-24, 19:09
Bawół wydaje się być nieprzejęty całą tą sytuacją :-P

kamuha

2017-05-25, 12:53
Abraxus napisał/a:

To jest piękna inscenizacja obecnej sytuacji Polaków w naszym kraju.

Bawół to statystyczny Polak, który zapie**ala dziennie po 12h, 6 dni w tygodniu za kilka złotych.
Hieny rozszarpujące żywcem bawoła to państwo polskie wydzierające z niego ostatnią krwawicę przy pomocy podatków.
Pomimo tego, że bawół jest żywcem rozszarpywany to ma to kompletnie w ch*ju i dalej robi swoje. Wpie**ala trawę i udaje, że wszystko jest gites. Ma wyj***ne, że jest zjadany i wkrótce zdechnie.

W Polsce codziennie dopie**alają nas podatkami. Mi w tym roku podatek od nieruchomości od tak bez żadnego powodu i przyczyny zwiększono o 100%. Wkrótce PIS wprowadzi kolejny podatek czyli abonament tv.
Powiedziecie mi do k***y nędzy. Czy was to nie wk***ia? Jesteśmy najbardziej j***nym narodem w Europie i cały czas się na to godzimy. Władza rozpie**ala się autami za naszą kasę, co chwile afery korupcyjne, codziennie nowy podatek, najgorsza w Europie najgorzej opłacana służba zdrowia, wymiar sprawiedliwości który w ogóle nie funkcjonuje, najdroższe autostrady na świecie, najdroższy prąd i gaz w Europie, najdroższe jedzenie w Europie. Pensje na trzecim miejscu w Europie. ALE k***a od końca!
W tym miesiącu zapłaciłem już chyba coś koło 3 koła podatków. Straciłem rachubę. Jak byłem w urzędzie skarbowym to śmieć w okienku obejrzał moją deklarację i powiedział, że coś mu się nie zgadza i on musi zobaczyć czy ja nie obniżyłem deklarowanej kwoty bo wg niego ma być jeszcze 5 jawek więcej. Ręce k***a opadają...
Czy wy nie macie k***a dość? dlaczego my nie idziemy na ulicę po sprawiedliwość?



Ja jebie. Filmik o bawole a ten wylewa smuty o podatkach.
Kolejny któremu zachciało się wolności, bo u nas najgorzej.

Żebyś chociaż zrobił rekonesans jak wyglada sprawa podatków, służby zdrowia itp. w innych panstwach to może bys nie plakal.
UK? Spróbuj włączyć tv bez oplaceniu abonamentu. Niemcy: podatek na kościół placisz czy ci sie podoba czy nie.
Ladna pogoda, wiosna, brak brudasow w kraju wiec zamiast smarowac się wiadomą maścią, korzystaj z życia.

kamil-c

2017-05-25, 13:16
@UP po co rekonesans wystarczy spojrzeć jak wygląda abolicja podatkowa w naszym kraju na tle innych państw, bo o sile nabywczej pieniądza już nawet nie ma co wspominać.... Co do jednego z tobą się zgodzę brak brudasów jest zaletą

helleluyah

2017-05-25, 14:55
Ciekawe, co na taką jadłodajnie powiedziałaby Magda Gessler.

Gentelcham

2017-05-25, 15:02
O ja.
Wytrzymał do końca.
Myślałem, że chociaż kopnie któregoś.

kamil-c

2017-05-25, 17:26
helleluyah napisał/a:

Ciekawe, co na taką jadłodajnie powiedziałaby Magda Gessler.



Jadła by!!!

foxx

2017-05-25, 22:52
Nie chciał się kłaść na pusty żołądek.