18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jadalny nadruk flagi ISIS na torcie z Walmart'u.

NinjaAlbertoSan • 2015-06-28, 21:15
Pewien amerykanin chciał wydrukować flagę konfederatów z napisem "HERITAGE NOT HATE" (ang. dziedzictwo a nie nienawiść) w sieci supermarketów Walmart. Odrzucono jego zamówienie z powodu kontrowersji związanej z flagą. Na następny dzień wysłał zamówienie na tort z flagą bitewną ISIS.



Jest coraz gorzej. Wspieranie terrorystów staje się coraz bardziej poprawne politycznie.

crankshaft

2015-06-28, 21:22
Bo może ma dosyć rozpie**alania świata w imię USA? Bo może widział to, co z nim robiono chociażby w Wietnamie? Bo może coś rozumie? W przeciwieństwie do ciebie połykaczu propagandy?

NinjaAlbertoSan

2015-06-28, 21:35
Facet na filmie NIE ma zamiaru niszczyć Ameryki, tylko przedstawia absurd związany z symbolami zakazanymi. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię słuchać ze zrozumieniem.

crankshaft

2015-06-28, 22:04
Czyli że co? Kolejny pajac co nie potrafi zrozumieć przekazu?

NinjaAlbertoSan

2015-06-28, 22:16
Pogubiłem się. Nie wiem czy jesteś trollem, czy masz IQ mniejsze of twojego numeru buta.

Trzyzet

2015-06-28, 22:28
Trzymaj dwudzieste, niech leci na główną :)

jebator2000

2015-06-28, 22:42
Do Administracji:

k***y j***ne prostaki pie**olone, żydy zasrane, naprawcie ten ch*jowaty, z dupy cieciowaty dęto pedalski-nazistwoski odtwarzacz dla k***a masochistów, sk***ysyny czarne (Moim zdaniem).

flyzupan

2015-06-28, 23:16
Filmy na odtwarzaczu sadola najlepiej oglądać kiedy jest mały ruch tzn. w nocy, lub w godzinach zajęć szkolnych

Garrison

2015-06-28, 23:38
@michalz21, czyli dwa miesiące przerwy od oglądania filmów na sadolu... Świetnie.

maclaren2

2015-06-28, 23:47
Może ktoś dać link na yt?

Nehake

2015-06-29, 08:53
NinjaAlbertoSan napisał/a:



Jest coraz gorzej. Wspieranie terrorystów staje się coraz bardziej poprawne politycznie.



Zabrzmiało to jakbyś chciał wspierać gejów i inne gówno chodzące po świecie. Co do tematu to gość zrobił dobry rewanż a za kilka kilkadziesiąt lat to będzie wyk***ista wojna religijno-rasowa w Europie a może nawet i w USA

kielek

2015-06-29, 13:09
W Szwecji jest to pociągnięte do granic absurdu. Miałem okazje poznać Szweda który przyjechał do polski na wakacje. Mówił że jest patriotą, ale nie może wywiesić flagi narodowej na swoim domu bo zostanie uznany za rasistę i faszystę.

Powtórzę

Szwed nie może wywiesić Szwedzkiej flagi na swoim domu w Szwecji bo to jest rasistowskie.

W Polsce też tak będzie i to paradoksalnie przez chołotę która najgłośniej krzyczy, że są patriotami, a promują bandytyzm. Wstyd nam polakom będzie się przyznać że jesteśmy patriotami żeby nie zostać uznanymi za takiego debila.