18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jadą, jadą chłopcy...

~DMT • 2021-08-20, 10:48
miejsce zdarzenia: Kędzierzyn-Koźle ul Miła , woj Opolskie
dnia: 13.08.2021 godz. ok 16:40
sprawca- kierujący pojazdem nieuprzywilejowanym nr boczny: J 405 rejestracja: HPJE435

Wykroczenia popełnione w ciągu 20 sekund:

1) Niedostosowanie się do znaku ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym 50 km.
2)Niezastosowanie odległości od wyprzedzanego pojazdu
3)Nie sygnalizowanie zamiaru zmiany pasa ruchu
4) Wyprzedzanie w obrębie skrzyżowania
5) wyprzedzanie w bezpośredniej bliskości przejścia dla pieszych ( oznaczone)
6) Wyprzedzanie w bezpośredniej bliskości przejazdu dla rowerzystów ( oznaczone)
7) Nie ustąpieniu pierwszeństwa rowerzystom znajdującym się na przejeździe dla rowerów
8) Niezastosowanie się do znaku linia podwójna ciągła.
9) Spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.




Jokerd

2021-08-20, 16:40
No to teraz internetowi podpie**alacze, zrobcie choc raz pozytek z sie ie i slijcie nagranie na skrzynke komendy wraz z zawiadomieniem ;-)

Kashero007

2021-08-20, 16:57
Znowu sie zaczyn nagonka :-) . Niestety fakt jest taki, że gdyby nie oni, sebixy i cala ta patologia robiłaby co chciała. Zawsze podejście jest takie samo, jak policjanci dostaną wpie**ol to wszycy są zdania, że przyjmują lamusów. Jak patus naćpany zdechnie po interwencji to znów źle bo policja taka brutalna. Według mnie za jakiś czas dojdzie do tego, że funkcjonariusze powiedzą dość i zamist faktycznie jechać na sygnałach komuś pomóc to będą mieli wyj***ne i przyjadą po fakcie zobaczyć co sie stało. Każdy jest mądry dopóki nie spotka go krzywda. Zniszczenie smochodu, wybicie okna, pobicie etc .

Rick_Sanchez

2021-08-20, 17:31
Polacy: dlaczego w tej Polsce, tak jest, wszędzie łapówki, kolesiostwo, tym na wyższych stanowiskach nic nie zrobisz
Też Polacy:

Krzych*j123 napisał/a:

A widzę że ładne są k***y kapusie na sadolu ale co tu od dzisiejszych cipek wymagać, potrafią nawet psów psom sprzedać w imię zj***nia sobie honoru


Wiewór

2021-08-20, 17:47
Policja ślubuje stać na straży prawa. Taka bandycka jazda to jest kompletne zlekceważenie prawa i wyjątkowa bezmyślność która może doprowadzić do tagedii. Policja ma prawa pilnować a nie stać ponad nim.
Nawet jazda alarmowa nie uzasadniała by czegoś takiego bo wyprzedzanie na przejściu z taką prędkością to bandyzytzn.

~DMT

2021-08-20, 19:00
Jokerd napisał/a:

No to teraz internetowi podpie**alacze, zrobcie choc raz pozytek z sie ie i slijcie nagranie na skrzynke komendy wraz z zawiadomieniem



Gdybyś wszedł na filmik na YT, to byś wiedział, że pan Emil Rau(tak, ten od fotoradarów i straży miejskiej), który jest autorem nagrania, sprawę jak najbardziej zgłosił do Komendy Wojewódzkiej...

djpyza

2021-08-20, 20:30
willoo napisał/a:

Został już ukarany 1000zł i 10pkt karnych - oprócz tego mają być wyciągnięte wobec niego sankcje dyscyplinarne. Podobno śpieszył się na interwencje, ale jakoś nie wpadł na to żeby koguty włączyć...



może zapomnieli najlepszym się zdarza xD

ruddie

2021-08-20, 20:30
Donoszenie jest donosicielstwem, niezależnie kogo dotyczy. Śmierć konfidentom.

sharp884

2021-08-20, 20:37
ruddie napisał/a:

Donoszenie jest donosicielstwem, niezależnie kogo dotyczy. Śmierć konfidentom.



a Tobie murzyński ch*j do dupy
Ciekawe dzbanie co byś zrobił idąc po pasach w takim miejscu i jakby Cię taki pie**olnął
weź ić być sebixem gdzie indziej

Dawidzior

2021-08-20, 21:04
A prawda jest taka, że pójdziesz z nagraniem (o ile pójdziesz) na komisariat, z rozpisanymi na kartce a4 wykroczeniami tego psa kierującego, powiedzą Ci że się odezwą, i ch*ja z tego będzie. Policjant zawsze wygra. Nawet jak w biały dzień zajebie Ci żonę, wyr*cha, i spali to i tak go koledzy obronią. ch*j im w dupę bez wyjątków. A pie**olenie, że co by było bez nich wsadźcie sobie w dupę. Szkoda tylko, że potrafi ch*j jeden z drugim wykorzystując mundurek uważać, że jest lepszy od przysłowiowego Kowalskiego co idzie ulicą. Wielcy panowie świata z napisem policja, oby ich w życiu ktoś dojechał tak, jak oni potrafią. Bez wyjątków ch*j im w dupę wszystkim. Pozdrawiam

Jokerd

2021-08-20, 23:01
DMT napisał/a:

Gdybyś wszedł na filmik na YT, to byś wiedział, że pan Emil Rau(tak, ten od fotoradarów i straży miejskiej), który jest autorem nagrania, sprawę jak najbardziej zgłosił do Komendy Wojewódzkiej...


Ach, nie widzialem. Mimo iz pan Emil i jego trolowanie czasami mnie wk***ia, tak tutaj bije brawo.

Przepisy obowiazuja kazdego,i powinni miec doj***nr tak jak szary obywatel. i nie pie**olic mi tutaj ze jak mi matke beda jebac za rogiem w krzakach to dzwonie na psy, a tak to jestem JP na 99.

Adae

2021-08-20, 23:27
Jesli faktycznie jechali na interwencje, to pedal Emil moze wypie**alac do tvnu z kolejna sensacja.

Ks...........aw

2021-08-20, 23:42
Zmarszcze freda pod ten materiał

kris1978

2021-08-21, 07:36
arturek_w napisał/a:

No i co? Jest czym się ekscytować?



Nie ma. W sumie według mnie prawidłowo. Tylko ten cap, co się zatrzymał ma u mnie minus. Na filmiku, przejazd psiarni prawidłowy i wszyscy kierowcy tak powinni. Pieszy jak cięć ma stać i czekać aż wszyscy przejadą. Nie ma innej wersji a każdemu kto próbuje to zmienić, kop na ryja.

Sigonek

2021-08-21, 09:19
W tym kraju podwójne standardy obowiązują również, a nawet przede wszystkim, w tzw wymiarze sprawiedliwości, co sprowadzą się do tego, że prawo jako takie nie istnienie dla określonej grupy osób z układu. Poza tym tzw. pandemia doskonale zobrazowała, ile w tym kraju znaczy konstytucja i jej podstawowe zapisy. Dopóki jest społeczne przyzwolenie na łamanie prawa przez funkcjonariuszy publicznych, w tym polityków, dopóty będzie ono łamane. Dla tego Bantustanu nie ma dużych nadzieji, ale w krajach bardziej cywilizowanych społeczeństwo jednak zaczyna się buntować.

Wiewór

2021-08-21, 10:12
ruddie napisał/a:

Donoszenie jest donosicielstwem, niezależnie kogo dotyczy. Śmierć konfidentom.



Idź ciągnąć druta innym sebkom patolska małpo.