18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jad Mamby czarnej i Lew

Er...........en • 2021-01-28, 14:16
Na sawannie popie**ala Lew dumny, walka ze mną trud daremny.
Każdy kto mnie widzi niechaj będzie czujny, bo inaczej trafi do mego żołądka trumny.
Popie**ala Lew przez chaszcze, uj***ło go coś czarnego i długiego.
Ze zdziwienia otworzył paszcze, coś go uj***ło ale to nic takiego.
Z zarośli wyłonił się łeb Mamby, wysyczała wypie**alaj mi z drogi.
Lew poczuł nagle rytm samby, padł na piach pełny trwogi.
Tak jad Mamy właśnie działa, Lew legł trupem na jednego strzała! :dead:







kalek19873

2021-01-28, 14:31
Liubie te filmy o zwierzętach :-D ;-)

nowynick

2021-01-28, 14:35
Węże chyba nie wnoszą nic pozytywnego do ekosystemu. Powybijałbym w p*zdu te przerośnięte glizdy...

TRQPL

2021-01-28, 15:08
nowynick napisał/a:

Węże chyba nie wnoszą nic pozytywnego do ekosystemu. Powybijałbym w p*zdu te przerośnięte glizdy...



Wpie**alają gryzonie.

SupremeLeader

2021-01-28, 16:02
nowynick napisał/a:

Węże chyba nie wnoszą nic pozytywnego do ekosystemu. Powybijałbym w p*zdu te przerośnięte glizdy...



Chińczycy kiedyś to samo o wróblach mówili.

zwierzak30

2021-01-28, 16:56
Uważaj z kim tańczysz sierściuchu.


rzeznianumer5

2021-01-28, 17:58
Dałbym chętnie piwo. Jedno nawet mało!
Ale z tym wierszykiem to cię poj***ło.

Silverface

2021-01-28, 18:05
Nazwijcie mnie mięczakiem ale nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi... widziałem tu dużo rzeczy, naprawdę od których pitol kurczy ale jakoś oglądałem do końca filmik.
W tym wypadku nie dałem rady, będąc na miejscu nagrywającego, to wezwał bym kogoś lub sam mając broń, zastrzelił bym tego lwa, by ukrócić mu cierpień. :(

bloodwar

2021-01-28, 18:17
nowynick napisał/a:

Węże chyba nie wnoszą nic pozytywnego do ekosystemu. Powybijałbym w p*zdu te przerośnięte glizdy...



Zawsze można namnożyć na potęgę w sztucznych warunkach miodożery by wpuszczone hurtowo do ekosystemu powstrzymały inwazję węży. Tylko pytanie - kto powstrzyma inwazję miodożerów gdy inwazja węży się skończy :)

kaziolord

2021-01-28, 18:23
Węże jeszcze spoko bo zabijają te gryzonie ale po ch*j istnieją zaj***ne komary ?

Ziomee22

2021-01-28, 18:45
zawału dostał i tyle :D albo bawili sie w dindu j***nego tazerem :D

Hollow_Man

2021-01-28, 18:55
kaziolord napisał/a:

Węże jeszcze spoko bo zabijają te gryzonie ale po ch*j istnieją zaj***ne komary ?



komary stanowią główne pożywienie sporej ilości ptaków, zwłaszcza jerzyków. No tak to natura trochę spieprzyła.

Tryper

2021-01-28, 19:05
Silverface napisał/a:

Nazwijcie mnie mięczakiem ale nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi... widziałem tu dużo rzeczy, naprawdę od których pitol kurczy ale jakoś oglądałem do końca filmik.
W tym wypadku nie dałem rady, będąc na miejscu nagrywającego, to wezwał bym kogoś lub sam mając broń, zastrzelił bym tego lwa, by ukrócić mu cierpień.



Ty mięczaku.

Kutasiarz

2021-01-28, 19:52
nowynick napisał/a:

Węże chyba nie wnoszą nic pozytywnego do ekosystemu. Powybijałbym w p*zdu te przerośnięte glizdy...


Węże dają do ekosystemu zajebiste mokasyny.

kupaDelfina

2021-01-28, 20:08
Piwko za poezję, a nóż nowy Autistico nam wyrośnie :)