18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja wysiadam :D

hulej95 • 2021-08-05, 14:02
I kolejny reset systemu tylko tym razem z naszego podwórka


nebhotep

2021-08-05, 22:20
TheDouchiestOfBags napisał/a:

A ja się zastanawiam co za tęgi umysł zaprojektował wjazd do tunelu z tak niskim zadaszeniem - przecież ktoś wystawi łapsko i mu je połamie albo całkiem ujebie.



Wbrew pozorom od zadaszenia do fotela jest w ch*j i jeszcze trochę. Jakbyś stał na fotelu i wyciągnął ręce to może byś dosięgnął. Wiem, bo byłem, widziałem i nachy obsrałem.

Rob3rt88

2021-08-05, 22:39
TheDouchiestOfBags napisał/a:

A ja się zastanawiam co za tęgi umysł zaprojektował wjazd do tunelu z tak niskim zadaszeniem - przecież ktoś wystawi łapsko i mu je połamie albo całkiem ujebie.



chyba Cię poj***ło, przy tym przeciążeniu plus ponad metrowym "prześwitem" nawet jak byś miał 3 metry byś nie dał rady dotknąć tego "glupiego" tunelu, fizyka jednak jest potrzebna w życiu żeby nie byc tak TĘPYM jak Ty :D

Zenonn

2021-08-06, 00:14
hipisx napisał/a:

Ty cały jesteś jak fejk. Chciałbym zobaczyć jak ktoś tak świetnie symuluje na hyperionie.



Dużo przed tobą. Skoro nie widzisz w tym fejka, to zapewne twój chłopak też symuluje jak cię stymuluje

hitmen

2021-08-06, 01:47
Która część?

Pa...........ux

2021-08-06, 02:18
Zadra gorsza.

Mirek19850509

2021-08-06, 02:23
A byłem zjechalem .i oczywiście tez jakies p*zdy darly ryja .zdrowy psychicznie człowiek potrafi panowac nad strachem emocjąmi ja zjechalem z usmiechem na twarzy a moj brat nawet nie spróbował .a r*cha co tydzien inna panne i sie syfa nie boji a rollercoaster a tak :lol: :lol:

Dualamangor

2021-08-06, 02:48
TheDouchiestOfBags napisał/a:

A ja się zastanawiam co za tęgi umysł zaprojektował wjazd do tunelu z tak niskim zadaszeniem - przecież ktoś wystawi łapsko i mu je połamie albo całkiem ujebie.



Tak sie tylko wydaje. To jest tak zaprojektowane ,ze nawet chlop 2.5m przy wystawionych rekach ich nie polamie.

mareczex093

2021-08-06, 06:56
porczmanki napisał/a:

... a co, Ty uważasz, że ta gówniana ustawka dla niedorozwiniętych gimbusów jest na serio?



Nic nie uważam tylko chciałbym wiedzieć czemu to fejk ale już wyjaśnił koleś nade mną ;) . Nie aż tak gówniana bo gość dobrze udawał. Chyba, że mówiąc gówniana gadamy o całokształcie tego filmu to wtedy się zgodzę z Tobą.

;-)

hipisx

2021-08-06, 07:59
Zenonn napisał/a:

Dużo przed tobą. Skoro nie widzisz w tym fejka, to zapewne twój chłopak też symuluje jak cię stymuluje



Przekonaj mnie do tego, że jest to FEJK. Byłem na tym w zeszłym roku, obsrałem zbroję, dlatego taką reakcję uważam za jak najbardziej możliwą. Przedstaw jakieś argumenty a nie tylko swoje ciągotki do pedalstwa. Dajesz.

Zbysław

2021-08-06, 19:46
Jaki frajer w to wierzy?

bania88

2021-08-06, 19:48
Paszczaku napisał/a:

Hyperion jest wypas mimo wszystko .



Ja pie**ole, nie wiedziałem, że wam tak łatwo zaimponować.
Podjazd pod górkę, zjazd w dół i pętelka, a wy się podniecacie jakby to był najzajebistrzy roller na świecie.
Albo łatwo wam zaimponować, albo w dupie byliście i gówno widzieliście.

StaryJakCieRobił

2021-08-08, 16:09
Zenonn napisał/a:

Ale gówniany fejk. Za zdemaskowanie fejka jego autor powinien płacić grzywnę.



Fejk to fejk tamto k***a wszędzie fejki to że cie matka kocha to też fejk.