18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja tutaj skręcam

~_Yarko_ • 2024-05-03, 15:23
Motocyklista tego nie zauważył.


Wietnam.

elim

2024-05-03, 22:54
Mogłem być niedawno w trochę podobnej sytuacji, ale nie uwierzyłem kierowcy tira który skręcając w prawo zwolnił przed przejazdem jakby chciał się zatrzymać żeby mnie przepuścić (jechałem równolegle do niego na hulajnodze el.), nauczony filmikami z sadistica stwierdziłem że zwolnię i zobaczę czy faktycznie chce mnie przepuścić, a byłem w jego martwym punkcie, w tym momencie tir nagle ruszył, gdybym przepruł przez przejazd nie zwalniając to pewnie zostałby ze mnie mokra plama, tak więc sadictic uczy (i bawi).

1991adam1991

2024-05-04, 08:14
elim napisał/a:

Mogłem być niedawno w trochę podobnej sytuacji, ale nie uwierzyłem kierowcy tira który skręcając w prawo zwolnił przed przejazdem jakby chciał się zatrzymać żeby mnie przepuścić (jechałem równolegle do niego na hulajnodze el.), nauczony filmikami z sadistica stwierdziłem że zwolnię i zobaczę czy faktycznie chce mnie przepuścić, a byłem w jego martwym punkcie, w tym momencie tir nagle ruszył, gdybym przepruł przez przejazd nie zwalniając to pewnie zostałby ze mnie mokra plama, tak więc sadictic uczy (i bawi).



Jakby Cię sadistic czegoś uczył to byś nie jeździł na tym elektrycznym szajsie...

smc

2024-05-04, 12:51
Martwe pole rzeczywiście jest martwe..

Bul_od_bytu

2024-05-07, 16:47
Podoba mi się ich podejście za kółkiem. Jak wydaje ci się, że w coś uderzyłeś lub najechałeś to przejedź jeszcze kilkanaście metrów aby odgłosy ucichły. Jak to nie pomoże to wysiądź i sprawdź co to mogło być :D