18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja sobie tutaj leże

pysznyJabol • 2020-04-11, 17:58
Grób Pański - parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Ostrowie Wielkopolskim

Moim zdaniem grubo polecieli :D


człowiek_zły

2020-04-12, 01:35
Żydowskie sekty i ich fanaberie. Jestem w stanie zobaczyć o wiele więcej.

Mors_Nigra

2020-04-12, 03:27
skywalker75 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego uwazacie że my chrześcijanie mając za sobą 2000 lat największej w dziejach ludzkości kultury, zbior najwybitniejszych dzieł architektury, muzyki, malarstwa, literatury, powinniśmy się tłumaczyć wam piwnicznym pokrakom, walacym konia do filmików z palonymi murzynami, i roxjezdzanymi dziećmi , ziejacym nienawiścią do wszystkiego co ma jakąś wartość, dlaczego uważacie ze powinnismy sie tłumaczyć z naszych obrzędów



A kto pisał, że powinniście się z czegoś tłumaczyć? Jedyne co powinniście zrobić, to w... do izraela, bo tam wasze miejsce.

Juzwa napisał/a:

wypie**alać



Kościół to miejsce publiczne, jak otwarty, to będzie sobie chodził gdzie mu się podoba.

suborg

2020-04-12, 06:58
skywalker75 chyba chciałeś napisać 2000 kat r*chania małych dzieci, no zajebista kultura

Ch...........66

2020-04-12, 07:43
Juzwa napisał/a:

Po co wlazłeś do kościoła? Ktoś cię tam zapraszał?



A to jakieś zaproszenia trzeba mieć? Bo z tego co wiem to do kościoła to se od tak można wejść.

Wiewór

2020-04-12, 12:04
skywalker75 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego uwazacie że my chrześcijanie mając za sobą 2000 lat największej w dziejach ludzkości kultury, zbior najwybitniejszych dzieł architektury, muzyki, malarstwa, literatury, powinniśmy się tłumaczyć wam piwnicznym pokrakom, walacym konia do filmików z palonymi murzynami, i roxjezdzanymi dziećmi , ziejacym nienawiścią do wszystkiego co ma jakąś wartość, dlaczego uważacie ze powinnismy sie tłumaczyć z naszych obrzędów



Gdzie ja chciałem żebyś mi coś tłumaczył.
Okres panowania chrześcijaństwa w Europie to przestój w nauce i sztuce oraz rozwoju cywilizacji. Ciemnogród i wieczny mrok rozjaśniany luna z płonących stosow na których palono ludzi i ksiegi.
Odwilż nastąpiła dopiero w epoce renesansu i wtedy następuje rozwój.
Wasza mitologia jak każda to esencja gówna.

suchysongoful

2020-04-12, 12:06
Łóżko by do szpitala oddał podobno brakuje i Owsiak by miał lżej :lol:

swampman

2020-04-12, 19:34
wirus choruje na wirusa :lol:

RoBoTRoN

2020-04-13, 12:01
skywalker75 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego uwazacie że my chrześcijanie mając za sobą 2000 lat największej w dziejach ludzkości kultury, zbior najwybitniejszych dzieł architektury, muzyki, malarstwa, literatury, powinniśmy się tłumaczyć wam piwnicznym pokrakom, walacym konia do filmików z palonymi murzynami, i roxjezdzanymi dziećmi , ziejacym nienawiścią do wszystkiego co ma jakąś wartość, dlaczego uważacie ze powinnismy sie tłumaczyć z naszych obrzędów



Nie zapędzaj się tak, bo pańskie oko konia tuczy... Zapomniałeś o ok. 7000 lat istnienia kultury i religii starożytnych Egipcjan, prawie 8000 latach kultury hinduistycznej, oraz ok. 2500 lat cywilizacji starożytnej Grecji i Rzymu, bo można uznać ich ideologicznie za tożsame... Także nie sraj się z tym najwybitniejszym okresem dla ludzkości, jakim jest chrześcijaństwo, bo przez te 2020 lat częściej kojarzyło się ono ludziom z ogromnymi podatkami "za damski ch*j", zabijaniem innowierców, torturami i paleniem na stosie, a także ogromnymi pieniędzmi i wpływami religijnych oligarchów oraz zahamowaniem nauki, szczególnie tej "niezgodnej" z linią kościoła. Aha, i pamiętaj, jak to się skończyło dla innych religii "wielkich i wybitnych"... Bogów Egipcjan, Greków i Rzymian już dziś nikt nie czci, a współczesne Indie taplają się w biedzie i gównie, tak skończyła się dla nich wielka cywilizacja... Tylko czas pokaże, czy chrześcijaństwo też w końcu nie wyląduje na śmietniku historii, bo na razie u kierownictwa nie widać chęci dostosowania się do nowych, wspaniałych czasów, tylko cały czas klepią te swoje zabobony... Nie oceniam, ja tylko zauważam.

~tip.top

2020-04-14, 08:28
Czyli jednak Abp Andrzej Dzięga mylił się twierdząc, że „Chrystus nie roznosi zarazków ani wirusów” :szczerbaty:
Oby się tylko Jezus z tego wylizał :amused:

to...........10

2021-08-01, 19:21
skywalker75 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia dlaczego uwazacie że my chrześcijanie mając za sobą 2000 lat największej w dziejach ludzkości kultury, zbior najwybitniejszych dzieł architektury, muzyki, malarstwa, literatury, powinniśmy się tłumaczyć wam piwnicznym pokrakom, walacym konia do filmików z palonymi murzynami, i roxjezdzanymi dziećmi , ziejacym nienawiścią do wszystkiego co ma jakąś wartość, dlaczego uważacie ze powinnismy sie tłumaczyć z naszych obrzędów



Dobrze, że nie dodałeś "nauki", bo to byłoby za dużo, nawet jak na sadola :amused: