18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja nakurwiam, wy filmujcie

~Nei • 2018-03-15, 09:42
Na pełnej :jezdziec:

Wenezuela

Jorgen88

2018-03-15, 18:39
Jak napisałeś Wenezuela to myślałem, że jakieś bum jakieś trach a tu tylko bęc. zawiodłem się

piotrFr

2018-03-15, 21:26
MagellanGM napisał/a:


Dobry kask rozpadnie się przy zderzeniu z przeszkodą, absorbując siłę uderzenia. Słabe kaski nie pękają i wtedy z mózgu robi się marmolada, albo z kręgów szyjnych puzzle.


Nie wytłumaczysz. Tak samo większość uważa, że teraz takie beznadziejne samochody robią specjalnie, mały wypadek i się cały rozkłada. Kiedyś to robili, walnales w drzewo to zderzak pogiety nieważne, że z ludzi marmolada.

Stefan.8

2018-03-16, 02:56
MaszAyahuaskę napisał/a:



Widać, że nie oglądałeś do końca... :kawa:

Chociaż to już bardziej zaczyna wyglądać, jakby się w belzebuba transformował... :amused:


łosiu oglądałem dlatego też wspomniałem o guzie

Tyreuspl napisał/a:




Stefek :wodka: chodź na kielicha bo na trzeźwaka to ja Twojego starczego pie**olenia nie zniese.
Jeżeli osy nie siedzą na lepiących się od :spermshot: lukru pączuchach to odwracaj się napięcie i idź do innego sklepu bo to oznacza że najpewniej całe pomieszczenie jest wymazane trójącym gównem na robactwo, szkoda żebyś się otruł. Wróble są nadal, do okulisty czas się przejechać, bąki są, motyle również choć tych ostatnich, faktycznie jakby mniej.


lał bym was pasem za te rurki i komputery