18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja maseczki nie muszę...

Halman • 2020-06-16, 12:14

mogę za to na was kaszleć.. Nowy Jork.

Rzehooj

2020-06-16, 18:59
ProVVe napisał/a:

Dupa tez Ci śmierdzi i roznosisz nia bakterię... Nosisz jakąś dodatkową maseczkę albo korek jak wychodzisz? Mam nadzieję, że nie myślisz, iż brudne majty i spodnie są tak szczelne, że nic nie ma prawa przenikać na zewnątrz. Nie ogarniam... ciężko Ci wcisnąć korek w dupę na 2-3 minuty czy uważasz to za głupie? Wiesz, że na skórze masz od groma różnego "towaru", na ubraniach, w powietrzu... Dlaczego nie używasz jednorazowych worków do zakrycia całego ciała? Nie mów, że sprawia Ci to problem lub jest głupie...
Nastraszyli głupich, strachliwych ludzi i boom. Połowa globu ma iq 100 i niżej, jakaś część to pelikany, kolejni paranoicy. Robi się z tego 70% populacji niedojebów, którymi mozna sterować jak marionetkami podając najśmieszniejsze informację do PRYWATNYCH mediów...
PS. uważam, że jak ktoś chce robic z siebie idiotę to ma do tego prawo, ale tez ma obowiązek odpie**olić się od reszty myślących ludzi... Nikt po tak straszliwej chorobie nie wraca do pracy, nie wychodzi do ludzi i nie pie**oli jakie to straszne, że tydzien mial temperature i kaszel... Bać się będziesz mógł jak sam założe maskę.. Ale wtedy obawiam się, że nic nam nie pomoże bo to będzie prawdziwa pandemia



Okay, szybki rachunek:
1. Co może się stać gdy wirusa nie ma a ludzie zachowują praktyki przeciwko pandemii (które swoją drogą są takie same jak przy każdej innej pandemii, która się może wydarzyć)
- Nic, poza zmniejszoną ilością zachorowań na mniej zagrażające zdrowiu choroby... Można też doliczyć doświadczenie nabyte w wyniku tej "symulacji" i bycie bardziej przygotowanym jako społeczeństwo do poradzenia sobie z podobnym problemem w przyszłości, gdy już "prawdziwa" pandemia *czegokolwiek* wystąpi. Potraktuj to jak szkolenie typu "co robić w przypadku pożaru".

2. Co może się zdarzyć gdy wirus jest a debile nie stosują praktyki przeciwko pandemii?
- Pandemia może przedłużyć się o następnych kilka lat zabijając sporą ilość ludzi.

Co jest bardziej opłacalne? Zacisnąć pośladki i zastosować się do nieszkodliwych poleceń, które nie zajmują więcej niż 10min dziennie czy "Bo ja wiem lepiej" i przyczyniać się do regresu jak każda inna patologia w każdej innej dziedzinie życia?

przedwczoraj

2020-06-16, 19:27
EdmundKemper napisał/a:

Dlaczego wyzywasz ludzi od debili tylko dlatego, że myślą inaczej od Ciebie?



No właśnie nie myślą. W tym problem.

martils

2020-06-16, 21:29
satariel napisał/a:

Powtórzę jeszcze raz. Ludzie przez tysiące lat ewolucji świadomości są dokładnie tacy sami. Kiedyś się coś o zaćmieniu pie**olnęło i srali po krzakach. Dzisiaj pie**olnie się, że jak nie będzie miał maseczki to umrzesz i większości odpie**ala. Od początku stałem z boku i się śmiałem, gdy nasz mości minister najpierw mówił, że to gówno daje (czyli taka jaka jest prawda), a potem, że daje, a potem, że on nie nosi, bo nie ma objawów. Ale ciemny lud w większości nawet tego nie zauważył, bo jest ciemny i głupi i zasługuje na tyranie go we wszystkie otwory. Ci mądrzejsi jakoś się zawsze prześlizgną, a pelikany będą w dupie. I k***a dobrze.



To noszenie maseczek może mieć uzasadnienie...
Ponoć przy ataku paniki dobrze jest oddychać z użyciem papierowej torebki (amerykańskie filmy).
W tej torebce koncentruje się CO2, który to gaz pomaga zapanować nad ogarniającym uczuciem tejże paniki.
Jako że pelikany popadają w stany destrukcyjne na myśl o grypie, to może z tymi maseczkami ktoś jednak pomyślał...?

hercuxx

2020-06-16, 22:31
DzidaZawodnik napisał/a:

No i dobrze. Jazda z szajbusami. Czuby będą zmuszać innych żeby się truli wydychanym powietrzem, tylko i wyłącznie dla obłódnego poczucia bezpieczeństwa.



MIales swoje 5 minut, a teraz wypie**alaj marginesie

Janusz_k

2020-06-16, 23:20
EdmundKemper napisał/a:

Dlaczego wyzywasz ludzi od debili tylko dlatego, że myślą inaczej od Ciebie?


Bo sam jest debilem, nie zauważyłeś tego?
Wielu twierdziło że wirus i pandemia to bzdura do momentu kiedy sami nie zachorowali ciężko, lub ktoś z rodziny.

Huherko

2020-06-16, 23:52
ProVVe napisał/a:

Dupa tez Ci śmierdzi i roznosisz nia bakterię... Nosisz jakąś dodatkową maseczkę albo korek jak wychodzisz? Mam nadzieję, że nie myślisz, iż brudne majty i spodnie są tak szczelne, że nic nie ma prawa przenikać na zewnątrz. Nie ogarniam... ciężko Ci wcisnąć korek w dupę na 2-3 minuty czy uważasz to za głupie? Wiesz, że na skórze masz od groma różnego "towaru", na ubraniach, w powietrzu... Dlaczego nie używasz jednorazowych worków do zakrycia całego ciała? Nie mów, że sprawia Ci to problem lub jest głupie...
Nastraszyli głupich, strachliwych ludzi i boom. Połowa globu ma iq 100 i niżej, jakaś część to pelikany, kolejni paranoicy. Robi się z tego 70% populacji niedojebów, którymi mozna sterować jak marionetkami podając najśmieszniejsze informację do PRYWATNYCH mediów...
PS. uważam, że jak ktoś chce robic z siebie idiotę to ma do tego prawo, ale tez ma obowiązek odpie**olić się od reszty myślących ludzi... Nikt po tak straszliwej chorobie nie wraca do pracy, nie wychodzi do ludzi i nie pie**oli jakie to straszne, że tydzien mial temperature i kaszel... Bać się będziesz mógł jak sam założe maskę.. Ale wtedy obawiam się, że nic nam nie pomoże bo to będzie prawdziwa pandemia



Rozumiem, że mówisz o ludziach, którzy po obudzeniu się, zakładają maskę, robią kąpiel w spirytusie i boją się wystawić nos z domu bo epidemia trwa. A może wystarczy zwyczajnie myć ręce? (czego ta 70% populacji niedojebów się strasznie broni), może wystarczy jednak brać prysznic i zmieniać gacie co najmniej raz dziennie co też można latem od niektórych odczuć w komunikacji miejskiej. Mi korona z głowy nie spada, kiedy wchodzę do sklepu pełnego ludzi (a z Twoich danych wynika, że 70% to niedojeby) i zakładam maskę. Mam ją na swej szpetnej mordzie 5-10 minut i tyle.

Skoro maseczki nic nie dają, to po co lekarzom te wszystkie maseczki? Po co im uniformy? Przyłbice?

Tudeski

2020-06-17, 09:40
Rzehooj napisał/a:

Okay, szybki rachunek:
1. Co może się stać gdy wirusa nie ma a ludzie zachowują praktyki przeciwko pandemii (które swoją drogą są takie same jak przy każdej innej pandemii, która się może wydarzyć)
- Nic, poza zmniejszoną ilością zachorowań na mniej zagrażające zdrowiu choroby... Można też doliczyć doświadczenie nabyte w wyniku tej "symulacji" i bycie bardziej przygotowanym jako społeczeństwo do poradzenia sobie z podobnym problemem w przyszłości, gdy już "prawdziwa" pandemia *czegokolwiek* wystąpi. Potraktuj to jak szkolenie typu "co robić w przypadku pożaru".
2. Co może się zdarzyć gdy wirus jest a debile nie stosują praktyki przeciwko pandemii?
- Pandemia może przedłużyć się o następnych kilka lat zabijając sporą ilość ludzi.
Co jest bardziej opłacalne? Zacisnąć pośladki i zastosować się do nieszkodliwych poleceń, które nie zajmują więcej niż 10min dziennie czy "Bo ja wiem lepiej" i przyczyniać się do regresu jak każda inna patologia w każdej innej dziedzinie życia?



Okej, na początku, jak nie wiedział nikt co to jest, jaka jest śmiertelność na tego wirusa, ale w tym momencie to tylko celebryta wśród wirusów i każdy, kto jeszcze nosi maseczkę to kretyn i debil i nie zasługuje na bycie wolnym.

mazx

2020-06-17, 14:28
DzidaZawodnik napisał/a:

No i dobrze. Jazda z szajbusami. Czuby będą zmuszać innych żeby się truli wydychanym powietrzem, tylko i wyłącznie dla obłódnego poczucia bezpieczeństwa.



Myje się zęby smrodzie, wtedy nie trzema syfu wdychać. A maseczki wymienia się co kilka godzin gdy pracujesz w miejscach gdzie masz kontakt z ludźmi. Ale ameby umysłowe tego nie zrozumieją tylko biegają krzyczą coś o spisku, wstrzykiwaniu 5g, płaskiej ziemi, szkodliwości szczepionek i prawach murzynów udających murzynów (nie mylić z cywilizowanymi murzynami).

Kichnij sobie kiedyś pojebie pod światło chociaż tyle może będziesz w stanie zrobić i zaobserwować zobacz dokąd poleci spray z nosa.

vandamme1

2020-06-17, 14:56
Zwykła grypa, która co jakiś czas jest silniejsza... tak było w tym roku, 10 lat temu była grypa o podobnej sile i nikt Świata nie zamykał

Huherko

2020-06-17, 17:06
mazx napisał/a:

Kichnij sobie kiedyś pojebie pod światło chociaż tyle może będziesz w stanie zrobić i zaobserwować zobacz dokąd poleci spray z nosa.



Najlepszy efekt jest gdy się z bliska kichnie na rozgrzaną 100-Watową żarówkę :D (koniecznie nagraj)