18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izu Ugonoh podsumowanie pobytu w Nowej Zelandii

Polnischefuhrer • 2015-12-19, 22:46
Nieźle się ten chłopak ze Szczecina rozwija 8-)

KolekcjonerDobrego

2015-12-19, 23:00
mocno opalony jak na Szczecinianina (Szczecinianin - trudne słowo)
a na poważnie słyszałem jego wypowiedź dla TV i mówi, że Polska to jego ojczyzna i mówi normalnie po polsku bo się tu od urodzenia wychował - taki brachu tyle, że ciemnoskóry.
To naprawdę materiał na mistrza, miałem nadzieję na Andriu, ale Izu ma szanse zostać mistrzem prawdziwej federacji w prawdziwej wadze ciężkiej

Igorek95

2015-12-19, 23:28
Mówi po polsku lepiej niż 50% naszych bokserów :D

Polnischefuhrer

2015-12-19, 23:35
Igorek95 napisał/a:

Mówi po polsku lepiej niż 50% naszych bokserów :D

Izu też ogólnie jak jako mało który bokser może się pochwalić tym, że skończył studia.

ozarimielin

2015-12-20, 00:05
@up dziś studia kończą debile

Polnischefuhrer

2015-12-20, 00:59
Gość urodził się tutaj, mówi naszym językiem, utożsamia się z naszą kulturą i zachowuje się tak jak na Polaka przystało i podkreśla zawsze kim jest i gdzie jest jego ojczyzna! Izu walcząc z "orzełkiem na piersi" zawsze godnie reprezentował ten kraj i ma dużo większe zasługi dla tego kraju niż ty zjebie leśny i dla mnie on mimo koloru skóry jest prawdziwym Polakiem a ty nie!
Rozumiem hejt na bambusów z getta co kradną co popadnie i żyją na socjalu, ale nie rozumiem hejtu na takie osoby jak Izu które coś sobą reprezentują. Wcale też nie imponuje mi to, że jest czarny i mówi po polsku, tylko to, że jest świetnym bokserem który walczy dumnie pod naszymi barwami i dobrym człowiekiem. Prawdziwy sadol lubi czarny humor ale też wie, że jeśli ktoś zasługuje na szacunek to go ma bez względu na kolor skóry czy religię (choć spropsować muslima to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło :lol: )

CzarlsXD

2015-12-20, 01:24
Dał się złapać w siatkę, bo go nie chcieli u siebie, to przyjechał i został polakiem

siwens84

2015-12-20, 03:22

premium122

2015-12-20, 05:53
Polnischefuhrer napisał/a:

Gość urodził się tutaj, mówi naszym językiem, utożsamia się z naszą kulturą i zachowuje się tak jak na Polaka przystało i podkreśla zawsze kim jest i gdzie jest jego ojczyzna! Izu walcząc z "orzełkiem na piersi" zawsze godnie reprezentował ten kraj i ma dużo większe zasługi dla tego kraju niż ty zjebie leśny i dla mnie on mimo koloru skóry jest prawdziwym Polakiem a ty nie!
Rozumiem hejt na bambusów z getta co kradną co popadnie i żyją na socjalu, ale nie rozumiem hejtu na takie osoby jak Izu które coś sobą reprezentują. Wcale też nie imponuje mi to, że jest czarny i mówi po polsku, tylko to, że jest świetnym bokserem który walczy dumnie pod naszymi barwami i dobrym człowiekiem. Prawdziwy sadol lubi czarny humor ale też wie, że jeśli ktoś zasługuje na szacunek to go ma bez względu na kolor skóry czy religię (choć spropsować muslima to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło :lol: )




Ech sprawa rozbija sie o to ze bycie Polakiem to nie tylko jezyk,kultura,religia i wewnetrzne poczucie przynaleznosci.
to jednak takze grupa etniczna a ta jest biala.I jesli ma sie inny kolor skory to sie tego nie przeskoczy.

Zle mu tam nie zycze ale ze naj***l kilku kolesi na antypodach to jeszcze nie znaczy ze z niego mistrz swiata bedzie.
Zwlaszcza ze jego przeciwnicy w nowej zelandii to bez wyjatku kelnerzy z bilansem w/l pol na pol albo 3/17.
Filmik efektowny bo obijal slabszych znacznie od siebie zawodnikow.Typowe nabijanie rekordu na statystach szeroko stosowane wsrod rodzimych bokserow.Jak dla mnie to nawet nie jest rywalizacja sportowa.
Ma 29 lat i boksuje od pieciu.W moim odczuciu szanse ma ale na pas typu interkontynentalny mistrz europy czy jakies inne nic nie znaczace trofeum.

6wisnia6

2015-12-20, 07:31
@premium122 to jedź tam i obij mordy kelnerom!! kondonie

mi...........80

2015-12-20, 09:00
premium122 - może etnicznie nie jest Polakiem, ale jest polskim Nigeryjczykiem i bliżej mu do Polski niż do Nigerii bo tu się urodził i wychował. Co do jego decyzji że pojechał tam a nie został w Polsce to wyjaśniał w wywiadzie że tutaj jego progres został zablokowany a jego trener czy ktoś tam ma znajomości u siebie na Nowej Zelandii więc pojechali i nie zbijają bąków. W tej chwili najlepszy polski bokser.

decode21

2015-12-20, 11:34
Czarny z polskim dubbingiem.

facet85

2015-12-20, 11:37
ja bym chciał bo zobaczyć w ringu ze szpilką. Jestem przekonany, że szpila by przegrał