18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izraelska eksmisja

Jesse.Pinkman • 2022-01-20, 10:13
Według źródła siłą usunęli palestyńską rodzinę z domu. Źródło.

Oryginalny opis:
spoiler

nowynick

2022-01-20, 10:27
jakby tam to był pierwszy taki przypadek...

edek_kotek

2022-01-20, 10:29
I dobrze, a u nas nie można wywalić ludzi z własnego mieszkania jak nie płacą za wynajem.

Szangti

2022-01-20, 11:23
Mordercy palestyńskich kobiet i dzieci pozwalają sobie a jak co powiesz tos antysemita...

Pantaran

2022-01-20, 11:29
Już wspominałem że naród wybrany miał dobrych nauczycieli w obozach ll WŚ. Przyszedł czas że przerósł mistrza. Powinni wiedzieć że jak ruski wlezie w walankach do ukruw i wielki brat będzie zajęty izryel jako pierwszy zniknie z map, rozjadą go arabusy. Tem sztuczny kraj istnieje tylko dzięki usrancom.

PabllosSantoDaSilva

2022-01-20, 11:34
edek_kotek napisał/a:

I dobrze, a u nas nie można wywalić ludzi z własnego mieszkania jak nie płacą za wynajem.



Człowieku nie myl meneli zalegających w czyimś lokalu, który doprowadzili do ruiny w dodatku nie płacąc czynszu z jakąś prawdopodobnie normalną rodziną mieszkającą w tym domu od pokoleń a których jedynym „przewinieniem” może być fakt, że nie są mośkami (narodem mojżeszowym).

plastic

2022-01-20, 11:57
palestyna - kolebka chrześcijaństwa.

zawsze mi się wydawało, że w wojnie o ten region chodzi o coś więcej niż pozyskanie terytorium i wpływów gospodarczo-politycznych.

Mzimu

2022-01-20, 16:50
Pantaran napisał/a:

Już wspominałem że naród wybrany miał dobrych nauczycieli w obozach ll WŚ. Przyszedł czas że przerósł mistrza. Powinni wiedzieć że jak ruski wlezie w walankach do ukruw i wielki brat będzie zajęty izryel jako pierwszy zniknie z map, rozjadą go arabusy. Tem sztuczny kraj istnieje tylko dzięki usrancom.



i dzięki frajerom takim jak Polska, którzy płacą i się uginają pod presją pejsatych. Widocznie jest na rękę temu miliardowi muzułmanów wokół izraela, zeby palestyńczyków wypie**olić z ich własnego podwórka.

htp

2022-01-20, 18:22
plastic napisał/a:

palestyna - kolebka chrześcijaństwa.
zawsze mi się wydawało, że w wojnie o ten region chodzi o coś więcej niż pozyskanie terytorium i wpływów gospodarczo-politycznych.



A Jezus był Palestyńczykiem.
Żartuję, wszyscy wiedzą, że Polakiem.

qrcok

2022-01-21, 07:47
plastic napisał/a:

palestyna - kolebka chrześcijaństwa.
zawsze mi się wydawało, że w wojnie o ten region chodzi o coś więcej niż pozyskanie terytorium i wpływów gospodarczo-politycznych.



Chodzi też o dostęp do wody ze wzgórz Golan. U nas robi się kiepsko z wodą, a co dopiero na takiej patelni.
Oczywiście tło historyczno-religijne jest nie do pominięcia.

Pantaran napisał/a:

Już wspominałem że naród wybrany miał dobrych nauczycieli w obozach ll WŚ. Przyszedł czas że przerósł mistrza. Powinni wiedzieć że jak ruski wlezie w walankach do ukruw i wielki brat będzie zajęty izryel jako pierwszy zniknie z map, rozjadą go arabusy. Tem sztuczny kraj istnieje tylko dzięki usrancom.



No dobrze, ale z tego by wynikało, że Ukry mają w USA silniejsze lobby niż Izrael, a raczej tak nie jest (choć że już od dwudziestu lat mają silniejsze lobby niż Polska, to niestety fakt).
USA są psem na smyczy Izraela więc jakby co, to same dadzą się zadźgać w imię obrony swojego pana. Jedyne na co jeszcze ich skutecznie nie poszczuli to Iran. Skądinąd obok Kurdów najnormalniejszy naród w tym regionie i właśnie dlatego robi się im gębę, żeby nikt za dobrze o nich nie myślał.

Wiewór

2022-01-21, 10:13
Jedną rodzinę muslimów mniej i od razu zwiększa się w okolicy bezpieczeństwo i spada ryzyko terroryzmu

atocha8

2022-01-21, 13:49
Wiewór napisał/a:

Jedną rodzinę muslimów mniej i od razu zwiększa się w okolicy bezpieczeństwo i spada ryzyko terroryzmu



Co ty chłopczyku pie**olisz !!!!