18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IX Sopocka Noc Kabaretowa 2012 - Abelard Giza

Nap_Limak • 2012-05-29, 13:19
"Kabarety nie muszą wymyślać sytuacji i historii, tak naprawdę wystarczy przyjrzeć się temu, co się dzieje w naszym życiu..." - i właśnie o życiu opowiadał Abelard w Sopocie.


Hatch

2012-05-29, 15:36
Prawda jest taka, że gościu ma tak płytkie te teksty, że czasami nie chce się go słuchać. Wystarczy porównać go do Bałtroczyka albo Poniedzielskiego i od razu widać, że to amator.

adiemus36

2012-05-29, 15:42
A mi się tam dobrze go słucha zawsze.

Ja zawsze jak tankuję gaz na stacji to mówię "Można prosić kogoś do gazu?" do tej pory, tylko jeden kolo powiedział "Nie, ale zatankować mogę"

rado01

2012-05-29, 15:46
A mi się podoba z tym że wcześniejsze skecze. @up a co ty byś chciał ? jakąś głębie ? bez przesady.

UP@UP miało byc

matmar

2012-05-29, 16:12
Niemcy nie mają aut z gazem

Kine

2012-05-29, 16:38
widziałem gościa jakiś czas temu w empiku w Gdańsku, taki prostaczek raczej się wydawał (w każdym razie jak slyszalem fragment jego gadki), ale ch*ja ja tam sie znam :P

pi...........in

2012-05-29, 17:11
Te współczesne kabarety to są o kant dupy rozbić. Jeden j***ny plagiat goniony plagiatem. Ta poj***na Mariolka z telefonem komórkowym to ściągnięta z kabaretu Tey i monologu Laskowika. Prawda, że nie wszystko, ale część tekstów jest IDENTYCZNA. Tak samo został ściągnięty na 100% ten kawałek (tylko nie pamiętam przez który kabaret):


eablack

2012-05-29, 17:17
Cytat:

Prawda jest taka, że gościu ma tak płytkie te teksty, że czasami nie chce się go słuchać. Wystarczy porównać go do Bałtroczyka albo Poniedzielskiego i od razu widać, że to amator.



Amatorem w tym roku okazał się Pazura. Jego kawały były nieśmieszne totalnie. Może ma gorszą chwilę lub coś, ale nie zmienia to faktu że był słaby w tym roku.

mateelv

2012-05-29, 20:46
Prawda jest taka, że większość tych naszych kabaretów sięga dna, nie są w ogóle śmieszni. Bawią tylko typowego pana Andrzeja z wąsem przy niedzielnym obiadku. Są przewidywalni i po prostu nudni. Abelard jedynie trzyma poziom, tworzy z grupą niezłe video.

Te Bałtorczyki inne stare, smutne, pierdy to jest dopiero badziewie..

kzm

2012-05-29, 21:03
Hatch napisał/a:

Prawda jest taka, że gościu ma tak płytkie te teksty, że czasami nie chce się go słuchać. Wystarczy porównać go do Bałtroczyka albo Poniedzielskiego i od razu widać, że to amator.


Poniedzielski? No proszę Cię... Ten koleś jest przecież żałosny.

dymion

2012-05-30, 17:55
mam coś dla was pajace

Pazi92sc

2012-05-31, 10:23
haha dobry jest ten gosc. na bank jara trawe