18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iWatch

okar19 • 2013-03-01, 18:06
Tak to będzie wyglądało za kilka lat :)

Bardok

2013-03-02, 23:27
Oddałbym to całe elektroniczne gówno które mnie otacza za normalnych przyjaciół z którymi mógłbym pogadać w każdej chwili twarzą w twarz a nie przez komputer.
j***ny świat, normalnie zazdroszczę moim rodzicom którzy żyli w normalnym, a nie wirtualnym świecie...

ogonix

2013-03-02, 23:46
2050 rok ? serio ?

Nokia 3310 : 2000 rok. Gdybys wtedy powiedzial, ze za 12 lat ogolnodostepne beda dotykowe telefony o mocy wszystkich komputerow twoich sasiadow razem wzietych to ludzie pewnie popukaliby sie w glowe.

zdajecie sobie sprawe jaki to jest przeskok technologiczny ?

max 10-15 lat i takie zegarki beda normalnoscia.

danis008

2013-03-03, 00:13
ogonix napisał/a:

2050 rok ? serio ?

Nokia 3310 : 2000 rok. Gdybys wtedy powiedzial, ze za 12 lat ogolnodostepne beda dotykowe telefony o mocy wszystkich komputerow twoich sasiadow razem wzietych to ludzie pewnie popukaliby sie w glowe.

zdajecie sobie sprawe jaki to jest przeskok technologiczny ?

max 10-15 lat i takie zegarki beda normalnoscia.




ch*ja dawać latające auta

babycow

2013-03-03, 00:14
Cytat:

latajace samochody,


Tego nigdy nie bd :) . Za duzy ruch.... co sekunde wypadek... smiertelny... Ale taki iwatch? Czemu nie.. 10 lat temu nie mysleliscie o 'androidach' dotykowych telefonach...a teraz? 300zl i amsz.

quwerty

2013-03-03, 00:37
iWatch... a będzie może iSracz?

Zl...........ny

2013-03-03, 00:52
Po co ludzie marnują czas na takie wyprzedzające w przyszłości "wynalazki"... najpierw proponowałbym przerobić podręcznik z fizyki żeby takiech pierdół nie tworzyć. Obraz nie może być wyswietlony od tak w powietrzu, potrzebny jest jakiś ośrodek, specjalna plexia czy choćby dym.

GruzMan

2013-03-03, 01:44
Ja się tak zastanawiam, co by było gdybyś miał takie odblokowywanie na odcisk palca jak w 0:15, gdyby Ci uj***ło palec albo rękę :amused:

Inferno777

2013-03-03, 02:30
zabijły już prawie całkiem w nas człowieka te urządzonka... i zabiją do końca, ja Wam mówię

mare30ks

2013-03-03, 10:36
zapomnieli o jednym: bateria starczajaca na kilka godzin "rozrywki" i potem 2xtyle na ladowanie i tak w kolko

Costa

2013-03-03, 11:36
Phi.. w CSI już od dawna tak jest...

Psilocke

2013-03-03, 14:26
Miałem kiedyś okazję w jednej z poważanych firm skosztować czegoś "podobnego". Bardziej coś na zasadzie stroju, jak w "Kosiarz Umysłów" lub inne s-f. Fajne ale do dupy.
Nie trzeba używać całego zakresu, jak to ktoś napisał. Problemem jest zapamiętanie wszystkich gestów odpowiedzialnych za obsługę. Dla przykładu. Teraz klikasz prawym myszy i masz menu z którego wybierasz sobie jakąś funkcję. Tam musisz zapamiętać układ gestów prowadzący do tego wyboru.
Wyświetlenie obrazu w czystym powietrzu jest już możliwe jednak z tym też wiążą się komplikacje. Przede wszystkim ogromny pobór mocy. Druga rzecz prześwietlenia obrazu przez słońce, latarnie cokolwiek. Inną rzeczą jest, że coś musi wyłapywać te gesty ponieważ dotykanie powietrza samo w sobie do niczego nie prowadzi. Aby działało to w pełni funkcjonalnie muszą być przynajmniej 3 takie punkty wychwytujące ruch.
Nawet przy obecnym zaawansowaniu techniki jest możliwe zbudowanie czegoś takiego ale jest kilka ale.
Użytkownik musiałby mieć na sobie jakiś stelaż czy coś z czujnikami ruchu po przekątnej (z boków po prostu).
Całość musiałaby posiadać akumulator wielkości małego samochodu osobowego lub na stałe być podpięte pod sieć elektryczną.
Użyteczność byłaby ograniczona praktycznie tylko do domu, ponieważ tylko tam jest mniej więcej nie ruchome powietrze.
Kiedyś zapewne coś takiego powstanie, albo nawet coś bardziej zaawansowanego. Ja mam tylko nadzieję, że tego nie dożyję bo po mojemu to zniszczy już i tak mizerne kontakty między ludzkie.

bisfhcrew

2013-03-03, 17:11
Niewygodne i niepraktyczne, zero prywatności. Powinni jeszcze iBrain w zestawie dać.