18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

It's a prank dude (9/11 went wrong)

Zonq • 2016-03-10, 22:47
To był tylko żart.
Źle odebrany żart.


aq...........qk

2016-03-10, 22:48
Dodajmy że to był ciapacki prank, więc i tak wyszło na jedno.

AaronSzechter

2016-03-10, 23:21
1 prank który obejrzałem do końca choć rzeczywiście to był ,,prank"" który spowodował wiele ofiar i wiele zysków dla niektórych

C.Z.E.S.I.E.K

2016-03-11, 07:42
@Up
Żebyś wiedział.
Takiego taniego dolara jak we środę 12/09/2001 długo jeszcze nie będzie.

nowynick

2016-03-11, 08:35
może jestem już stary ale pamiętam kiedy zamach na WTC wywołał ogólno światowy szok, żałobę i przygnębienie. To był pierwszy zamach, który zachodniemu światu pokazał, że nie ma na świecie bezpiecznego miejsca i wszędzie grozi zamach popie**oleńców z koranem zamiast mózgu. Parę tysięcy ofiar, które miały rodziny i znajomych. Pamiętam autentyczny strach kiedy znajoma dzwoniła do NY dowiedzieć się czy jej siostra w ogóle żyje.


A teraz "it`s a prank"... no serio k***a? Poziom zj***lności pokolenia 2000 osiąga właśnie nieznane granice absurdu... To chyba od tych spodni co wam ściskają jajca takie pomysły przychodzą do głowy...

The_Generat

2016-03-11, 08:57
bo przekaz jest niejasny, powinno byc oficjalne oswiatczenie rzadu...

it's a prank - us gov makes it official

nowynick

2016-03-11, 09:27
The_Generat napisał/a:

oswiatczenie



Aż mnie oko zabolało...

~Sol

2016-03-11, 10:02
Ciekawa sytuacja była, jak żona gościa, który tam pracował, zobaczyła w telewizji co się stało. Przez cały dzień odchodziła od zmysłów próbując się do niego dodzwonić, a ten w tym czasie dymał kochankę w hotelu. Jak w końcu pod wieczór oddzwonił, a nie wiedział nic o zamachu, to wydało się, że nie był w pracy. Romans wyszedł na jaw- skończyło się rozwodem...

eunstachy

2016-03-11, 11:09
@up aha to fajna ciekawostka. Ale troche zmarnowałaś mi życie.

@nowynick co Ty pie**olisz? Naprawdę myślisz, że taki "debil co zamiast mózgu ma koran" potrafi wsiąść za stery boeinga 767 i pie**olnąć nim precyzyjnie w budynek tak aby ten zawalił się idealnie i równo? Naprawdę?

nowynick

2016-03-11, 12:08
Up

uwielbiam tą teorię o równym zwalaniu się budynku, bo przecież "wieża z klocków na bok jebne a nie pionowo się złoży"... Ile mogło ważyć 50 pięter (nad miejscem gdzie samolot się wj***ł), 100 tys. ton? Więcej?. To jakby nie było masa, która spadając jest w stanie wbić budynek w glebę...

Ale mamy opinię amerykańskich "naukowców" i "ekspertów" o:
-planowanym wyburzaniu (bez słyszalnego wybuchu, bo niby po co?),
-Żydach (ci to wiadomo wszystkiemu winni, akurat tego dnia postanowili dla odmiany nie upuszczać krwi chrześcijańskich dzieci, tylko się wzieli za usuwanie wieżowców z mapy Nowego Jorku)
-kosmitach (a jasne, że jest i taka teoria! :D )

Zdecydowanie to logiczniejsze i łatwiejsze w organizacji niż zakup 2-3 biletów lotniczych, przejęcie siłą sterów i wlecenie samolotem w budynek szerokości boiska przy śpiewach Allah Akbar...