18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ITD się śpieszy..

norbi666994 • 2013-11-07, 13:19
Obejrzyjcie sobie filmik co robi Inspekcja Transportu Drogowego w naszym kochanym kraju.
:fuck-off: Przykład pierwsza klasa...


-Pepe-

2013-11-08, 01:16
1:27 - hamulec do podłogi :)

t3mp

2013-11-08, 13:40
Kto nigdy nie jechał w mieście 90km/h niech pierwszy rzuci kamień!

Blacky86

2013-11-08, 13:41
i tak by nic nie zrobili... prędkość pokazana na podstawie kamerki, która nie ma homologacji... :P ewentualnie te podwójne ciągłe...

cncvb

2013-11-08, 15:30
@zenekpogromca

Taki żeś mądry to zadzwoń, raz zadzwoniłem, że samochód ITD przekracza prędkość. Dokładnie mówiąc był to Mondeo na blachach WE 592CW.

I co ? gówno zrobili.

kwrtwlp

2013-11-09, 09:40
Tylko patrzyłem czy za którymś razem za tego busa nie wyleci komuś na czołówkę.




Niech sobie nagrywa, ale po co dwóch wariatów na drodze zamiast jednego?

p4nk1

2013-11-09, 17:30
Punkty się nie sumują. W takim sensie, że jeśli przekroczy się prędkość do 30km/h za 4pkt, potem się przekroczy prędkość powyżej 30km/h za 6 pkt to nie dostaje się 10 pkt, tylko 6 pkt. Sumują się jedynie różne wykroczenia, czyli przekroczenie prędkości+wyprzedzanie na ciągłej. To raz. Dwa: autor filmu nie powinien się tak chwalić, w końcu, żeby nadrobić za łamiącym prawo samochodem trzeba często złamać więcej praw niż samochód za którym próbował nadążyć, więc freelancerowy kamerzysta samochodowy powinien pójść siedzieć, a ten typ powinien dostać mandacik. Inną kwestią jest, że w gruncie rzeczy droga "pozwalała" na takie szarże. Nie spowodował zagrożenia ani razu. Jak miał wątpliwości czy zdąży, od razu wracał na swój pas, podwójna ciągła w miejscu gdzie zaczął wyprzedzać została naniesiona przez drogowca z downem, bo powinna się skończyć kilkaset metrów wcześniej etc.. 200km/h też nie pruł. Jechał agresywnie, ale stosunkowo rozsądnie, w przeciwieństwie do próbującego nadążyć kamerzysty który nie widział co jest przed dostawczym, a usilnie jechał na lewym pasie.

tranzystor

2013-11-09, 22:05
Pędzili, aby postawić fotoradar - narażali własne życie dla naszego bezpieczeństwa.