18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamskie rewolucje

staruchazpalcemwd • 2013-04-28, 20:45
Zwierzęta i tyle... Wywiad z reporterką, która relacjonowała wydarzenia w Egipcie w momencie ustąpienia Hosniego Mubaraka i... co ją tam spotkało w tłumie dziczy. Po tagach nie znalezione, jak było to wiadomo.[video]
[/video]

iHadToGo

2013-04-28, 21:29
j***ne islamskie ścierwa. k***a mać, przez całe życie marze żeby skonstruować nano-suit, albo kostium iron-mana, polecieć tam i ich wszystkich powyrzynać.

Swoją drogą przydały by się napisy, bo nie wszyscy będą ogarniać.

staruchazpalcemwd

2013-04-28, 21:40
A przepraszam angielski wymagany jako taki", z napisami jest na yt /watch?v=Gltxz_uJi_Y można włączyć po polsku.

willyy

2013-04-28, 21:41
up
kto ma zrozumieć ten zrozumie ale zgadzam zaj***ć te zwierzęta
bez obrazy
dla zwierząt

su...........o1

2013-04-28, 21:48
Rozumiem, że ona jest reporterką i to jest jej praca. Ale do brzydkich ta pani nie należy, więc zapewne dla kozofilów w tym bardziej była jak objawienie (jak się ma do wyboru bydło rogate ale nie-wiadomo-co w szmacie z otworem na oczy to nie dziwota). Więc coś takiego to było kuszeniem losu trochę.... Podziwiam za odwagę potrzebną aby pojechać tam i stawić czoła tłumom brudów.

PA...........SM

2013-04-28, 22:57
Sam bym ja zerżną :)

gówniaczek

2013-04-29, 00:32
Napisy... jak już to po ang. Uczcie się j. angielskiego.

Riffer

2013-04-29, 08:41
Nic w tym materiale nowego nie ma, dlatego nie lubie wszelkiej masci ciapatych. dla Mnie to jest moj naturalny wrog. a takie lewackie k***y przeszkadzaja mi w tym zeby ich zetrzec z powierzchni ziemi, ale naszczscie moje serce sie raduje jak ktos wrzuci dobry material na sadola z martwymi ciapatymi hehuaiehia :D

bartosznowak997

2013-04-29, 12:35
j***ne ciapate k***y... powinno być zero pomocy dla tego bydła i całkowita eksterminacja...

MówMiAndrzej

2013-04-29, 17:15
Czemu nikt nie wpadł na pomysł oprysków z świńskiej krwi? Raz dwa byliby spokojni.

Psycholciu

2013-04-29, 22:19
Ah wyobraźcie sobie gdyby Hitler zgadał się z Polską, Żydami w kwestii finansów i ruszył na bliski wschod w celu przeprowadzenia tam eksterminacji arabów i przejęcia pól naftowych półwyspu arabskiego ahh.... <3

Szafina

2013-05-02, 17:54
reporterka jak reporterka rozumiem ze chce za wszelka cene zdobyc material i zarobic ale kuzwa juz mogla troche ruszyc mozgiem i sobie odpuscic wyjazd do tych brudasow, glupia c**a sama sie pcha w jame lwa a potem ryczy bo szmatoglowe ja wyr*chaly.