18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamski postęp?

H88tman • 2013-08-30, 11:20
Czyli co nieco o tym, jak Islam wpływa na postęp społeczeństw(a raczej anty postęp)


tfojastara

2013-08-30, 12:11
j***nemu lewactwu nie wytłumaczysz, oni nie są w stanie wyciągać jakichkolwiek logicznych wniosków i powiązywać ze sobą faktów. W londonistanie kebaby już zaczynają im gardła podrzynać, ale przecież oni tacy biedni, wykluczeni przez społeczeństwo, trzeba im więcej socjalu dać to będzie dobrze.

Marxe

2013-08-30, 13:06
I dalej niech jakiś pojeb wciska mi,że islamizacja europy nie ma w ogóle miejsca to dostanie ode mnie porcje śrutu.Czy lewacy mają k***a p*zdy zamiast oczu?!Przecież widać co się w krajach,gdzie ciapate przylazły dzieje,widać,że te kraje powoli upadają pod względem kulturowym jak i gospodarczym,ale nie, nie możemy być zaściankowi i musimy pozwolić na te multikulti by pokazać jacy nowocześni jesteśmy.
Z lewakami się nie gada,do nich się strzela

kamilek69

2013-08-30, 14:33
i ch*j mnie to boli co sie dzieje w tych ich k***istanach i innych kabulach, a jeszcze bardziej mam wyj***ne w to co w anglii.

Te...........ed

2013-08-30, 14:41
@ No to jesteś strasznie ograniczony, bo to co się dzieje u naszych sąsiadów zaraz może się pojawić u nas. No, ale mądry Polak po szkodzie...

sharqylbj

2013-08-30, 14:54
@ zachód widocznie nawet po szkodzie nie jest mądry...

job_twaju_mać

2013-08-30, 15:02
Wszystko w imię jakiegoś bożka. Ludzie powinni śmiać się im w twarz na ulicach.

LLancer

2013-08-30, 15:11
W średniowieczu kultura arabska była wysoko rozwinięta i od tego czasu już się nie rozwinęła (no może na odwrót).

Ant1984

2013-08-30, 15:15
Amsterdam 2012 - numerki nad głowami - jak w saperze :D

thoms0n

2013-08-30, 15:18
Tak się dzieje jak średniowieczne "wartości" czy "prawa" czy ch*j wie jak to nazwać są respektowane w XXI wieku w imię tolerancji.
Wczoraj miałem lot do Marakeszu. Sceny k***a z piekła rodem. I nie przesadzam w opisie. Baby poubierane w te k***a szmaty, dziady z brodami drą się coś, masa, dosłownie masa dzieciaków w różnym wieku piszczy, płacze, wrzeszczy, baby to ciągną za sobą jak walizki, wypie**alają się przy tym, popychają, kłócą...
Pieluchy zmieniane na ziemi, czy na fotelu, w kiblu po prostu jak w dupie demona, bo ni ch*j nie wiedzą do czego przyciski służą. W zlewie jedna woda stoi, bo nie wiedzą jak ją wypuścić i wszyscy w tej samej ręce płuczą, dzieci to piją...
I ten k***a przenikliwy smród, po którym trzeba ciuchy benzyną prać.

React Europe. React. Please.

Michauu0

2013-08-30, 15:24
Mieszkam w małym miasteczku. Nawet w takich małych mieścinkach muszą pokazać swoje brudne ryje. Przedwczoraj, jak przechodziłem koło dworca wylali się z pociągu całą grupą. k***A STADEM!!! Tego inaczej nie można nazwać. Rzucali tymi lachami, allachami i innym czymś co nie można nazwać cywilizowaną mową (habulabuabadalebe). Nie wiem po co przyjechali, ale mam nadzieję, że już ich tu nie ma.

Ruszka

2013-08-30, 15:37
Ale wy jesteście k***a głupi wszyscy, te zmiany spowodowała ameryka, pomagając tym brudasom dojść do władzy, pie**olicie jakby tam muzułmanie pojawili się niedawno, a przecież oni tam są k***a cały czas.

oc...........an

2013-08-30, 15:44
Z tego co kiedyś słyszałem, to lewaki bardzo dobrze zdawały sobie sprawę z tego, że allahu akbary będą sprawiać kłopoty, ale mają nadzieję, że jeszcze 5-10 lat i się zasymilują podobnie jak potomkowie asfaltowych niewolników w USA - niby czarni, ale najczęściej nie ma z nimi dużych kłopotów. Te murzyny co teraz robią problemy to już kolejne rzuty z Afryki i Ameryki Centralnej...

Pożyjemy zobaczymy. Mnie to pie**oli, bo jestem za granicą dla kasy, a jak wracam do Polski to jest spokojnie. Wychodzę z założenia, że jestem gościem w ichnim kraju, więc jeśli oni ich tak dobrze traktują to ja tego nie komentuję (szczególnie że identyczne prawa mają Polacy i inni emigranci - ichnia polityka politycznej poprawności jest nie tylko dla arabów i murzynów ale i dla nas).

PS: ta wasza pie**olona UEFA/FIFA to największa k***a - ciągle widzę te j***ne reklamy z tymi hasełkami pokroju RESPECT czy NO RACISM. Kolejny powód żeby pie**olić j***ną piłkę nożną
:krawaciarz:

tranzystor

2013-08-30, 16:00
tfojastara napisał/a:

j***nemu lewactwu nie wytłumaczysz, oni nie są w stanie wyciągać jakichkolwiek logicznych wniosków i powiązywać ze sobą faktów. W londonistanie kebaby już zaczynają im gardła podrzynać, ale przecież oni tacy biedni, wykluczeni przez społeczeństwo, trzeba im więcej socjalu dać to będzie dobrze.





Lewakiem nie jestem, ale patrząc jak takie zjeby jak ty zaczynają się przeciwstawiać lewicy, chyba poważnie zmienię poglądy na lewicowe, żeby mnie nie utożsamiali z takim debilem jak ty.