18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamizacja - Nie ma tego złego...

mi...........80 • 2016-01-25, 19:04
Mamy już pierwsze pozytywy islamizacji Europy.


Jak podaje CNN rekordowa liczba Żydów opuszcza Francję...


(suchar stworzony na podstawie wiadomości z pewnego polskiego portalu)

kaiel

2016-01-25, 19:11
potem wrócą i będą rozdawać kredyty na odbudowę,a resztę wykupią ...ale najpierw to trzeba ropie**olić

korax

2016-01-25, 19:45
Kiedy statek tonie, to miłe szare gryzonie z długimi ogonami pierwsze go opuszczają. No chyba że jest to prom Costa Concordia.

KillerLaugh

2016-01-25, 20:03
Trzeba przyznać, że sprytnie Natanh*ja to zaplanował. Populacja kilkumilionowego Izraela coraz bladziej wygląda przy reproduktywnych Palestyńczykach, że nawet regularne ludobójstwa im nie pomagają. Stąd zabiegi mające masowo ściągać czosnków do "macierzy" poprzez jednoczesne zaśmiecanie europejskich narodów dającymi się we znaki agresywnymi ciapakami, co ma wywołać u ich przywódców zrozumienie do nieetycznych działań Żydów borykających się u siebie z analogicznymi problemami.

mi...........80

2016-01-25, 20:14
@up Brawo. Naprawdę ładnie to ująłeś. Zgrabnie, treściwie i na temat.

iamthelaw

2016-01-25, 20:24
Pozbycie się żydów zawsze się kończy zacofaniem i upadkiem.

bleblebator1

2016-01-25, 22:14
Nagłe wyprzedawanie majątku przez żydów w danej okolicy zawsze oznacza niezłą rozp***uchę w tym miejscu

nowynick

2016-01-26, 08:20
a kto chciałby mieszkać w kalifacie? :swinia:

a do Tych powyżej co wietrzą wojnę, bo żydzi szóstym zmysłem wyczuwają i uciekają... powiedzcie mi proszę co z tym ich genialnym instynktem się stało 80 lat temu? W Europie zachodniej w średniowieczu? W starożytności kiedy szli Rzymianie, Persowie, no i na ch*j się pchają do Jerozolimy skoro tam wieczna napie**alanka?

Instynkt przetrawnia niczym Indianie czy Aborygeni normalnie...

sars80

2016-01-26, 15:17
Mitrus, do ch*ja wafla.
żydzi chcieli podbić europę przez hitlera, nie wyszło.
teraz celowo islamizują europę żeby ją podbić za pomocą ciapaków.
żyd rządzi światem i nic tego nie zmieni. Później zrobią z nimi czystkę etniczną i europa w całości będzie żydowska

Volfodzio

2016-01-26, 16:01
11.09 też zdążyli się zawczasu ewakuować