18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam

gibkowy • 2013-06-24, 18:31
Aż mnie boli ,że to prawda :idzwch*j:


pushekk

2013-06-24, 21:06
piszecie że islam wpie**ala się gdzie tylko się da, ale to wy wrzucacie to ścierwo na neta, czy to nie paradoks?

LICH0

2013-06-24, 21:06
gozdek napisał/a:

nie chodzę do kościoła ale uważam, że gdyby nie kościół katolicki to islam by dawno zajął Europę.



Prawda! Kościół jeszcze bardziej niż my nielubi kozojebców chociażby z tego powodu, że są dla nich konkurencja a co do "abdula" to....






Nie piszcie z nim bo to nie ma sensu.

pi...........ka

2013-06-24, 21:08
ch*jowo masz wygluszony pokoj:D bo slychac pogłos a w tego typu wokalu nie powinien wystepowac on

abdul

2013-06-24, 21:09
@libertus slabo. znow pie**olisz te same smuty i wrzucasz ten sam ch*jowy obrazek buuuuuuuu. opowiedz wszystkim prosze, jak kosciol przeciwstawia sie muzulmanom

go...........ek

2013-06-24, 21:11
abdul napisał/a:

co ty pie**olisz? kosciol walczy z aborcja, antykoncepcja, rozumem, invitro i czescia sceny politycznej. jesli sie myle, to mnie popraw, ale podeprzyj sie chociaz jednym linkiem.



a co aborcja albo antykoncepcja ma do kozojebców?? baranie ty patrz żeby żaden ciapaty cie nie dorwał i nie wyr*chał.. Kościół powstrzymuje napływ muzułmanów do europy, gdyby nie było kosicioła katolickiego to babcie z beretami musiały by w coś wierzyć żeby iść do nieba wiec zaakceptowały by islam

abdul

2013-06-24, 21:12
@up gdyby nie splonal, to by zatonal, a chorzy na anemie sierpowata raczej nie choruja na malarie

Mr.Slurrpy

2013-06-24, 21:15
Da ktoś link do kanału tego kolesia ?

McDevil

2013-06-24, 21:19
Myślę - ch*jowy filmik. Przewijam, nic się nie dzieje. Dopiero po chwili zorientowałem się, że miałem dźwięk wyłączony :x

Uuk

2013-06-24, 21:48
Co z Was za sadole???
Całymi dniami się jaracie filmikami na których ludzie się zabijają, opowieściami i zdjęciami o pedofilach, gwałtach, zoofilii, morderstwach i wybuchach.
Przejdźcie na Islam- to wszystko jest tam dozwolone i jeszcze do nieba pójdziecie :D
Do tego można mieć wiele żon.
Same plusy.
Pozdrawiam,
Allah Akbar

thorne

2013-06-24, 21:49
@ Mr.Slurrpy nie jestem pewien ale to chyba BuraczekCebulaczek czy jakos tak. przynajmniej głos podobny

dagins

2013-06-24, 21:51
gozdek,
Gdyby nie chrześcijaństwo, to te babcie uprawiałyby teraz pogaństwo, na pewno nie islam. Nie może nie być żadnej religii. Nawet teraz ci popularni ,,ateiści" też w większości mają swoje bożki, o których często nie zdają sobie sprawy, bo jest to dla nich naturalne.

Arturyo

2013-06-24, 22:16
podaj zródło ch*ju bo koles dobrze gada i chce posluchac inne audycje :D

pi...........ja

2013-06-24, 22:17
abdul napisał/a:

opowiedz wszystkim prosze, jak kosciol przeciwstawia sie muzulmanom

Zmontował Ligę Świętą, co skończyło się bitwą pod Lepanto, załatwił wsparcie europejskie rekonkwisty, co skończyło się bitwą pod Las Navas De Tolosa, skusił naszego Warneńczyka do kontynuowania bitwy pod Warną i głupiej śmierci. Kto wymyślił krucjaty mówić już chyba nie muszę.

Dobrutro

2013-06-24, 22:28
A co za różnica, że muzułmanie osiedlają się w Europie? I tak przeciętny Europejczyk nie chce posiadać dzieci, a jeśli nawet ma to jedno góra dwójkę. Europejczyk ciągle biadoli, że dziecko to ograniczenie jego wolności. Ciągle biadoli, że nie ma za co utrzymywać licznej rodziny. Jak muzułmanin ma 15-cioro i pasożytuje na socjalu to widocznie warunki są.

Więc to bez znaczenia, czy muzułmanie zasiedlają nas teraz, czy zrobią to za 50 lat gdy i tak Europejczycy wymrą pokoleniowo nie pozostawiając dziedziców by przedłużyć własną cywilizację.

Stalovy

2013-06-24, 23:25
betclic123456 napisał/a:


Ktoś ten obrazek powinien zapakować i wysłać poleconym z życzeniami "wszystkiego najgorszego" do szmatogłowych :D