18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Islam to religia pokoju a Koran to księga o miłości

Alien_12 • 2013-10-12, 22:23
Pytanie do muzułmanina :
Czy możesz mi powiedzieć, ile razy słowo miłość jest napisane w Koranie?


-Termin tortury pojawia się 12 razy.
-Termin niewierny 47 razy.
-Czasownik zabić, w różnych wariantach, 65 razy.
-Termin ogień (ogień piekielny dla niewiernych) pojawia się 150 razy.
-Termin kara powtarza się 534 razy.

Ale ani razu nie ma słowa miłość w Koranie.
Tak, to prawda – nie ma miłości w Islamie.

k***a jak się te j***ne spoilery wstawia?!
A, byłbym zapomniał: zaczerpnięte z fejsbuka.

zwirz13

2013-10-12, 22:24
a gil nie zaglądał młodym w rajty

HariDee

2013-10-12, 22:25
Alien widze ze twoj wyscig za piwami za zj***ne tematy trwa nadal..

Alien_12

2013-10-12, 22:26
zwirz13 napisał/a:

a gil nie zaglądał młodym w rajty


Wyjdź proszę człowieczku, bo chyba ci ktoś z mózgiem sp***olił. I nie zapomnij drzwi zamknąć!

HariDee napisał/a:

Alien widze ze twoj wyscig za piwami za zj***ne tematy trwa nadal..


Wrzucam to czym się chcę podzielić bo nie każdy siedzi godzinami na różnych portalach jak ja. Poza tym lubię piwo i ch*j ci do tego. Z resztą, to było na grupie na której jest tylko 6358 osób :P

tds1974

2013-10-12, 22:37
Bzdury. W pytę jest cytatów, gdzie występuje miłość w formie "Allach miłuje/nie miłuje" lub "będzie umiłowany". Nawet w cytatach z wiki jest o miłowaniu.

Alien_12

2013-10-12, 22:51
tds1974 napisał/a:

Bzdury. W pytę jest cytatów, gdzie występuje miłość w formie "Allach miłuje/nie miłuje" lub "będzie umiłowany". Nawet w cytatach z wiki jest o miłowaniu.


Miłowanie.
Miłość.
Widzisz różnicę?

sa...........os

2013-10-13, 11:25
Można by taką samą analizę zrobić ze Starym Testamentem. Chociażby podsumować ile osób zabił Bóg, a ile diabli. Wszystkie religie to taki sam stolec, po prostu jednych miał kto złapać za jaja i do porządku doprowadzić, innych nie. Gdyby nie rewolucja francuska, mielibyśmy tu taki sam chlew jak u Arabów, tyle że z chrześcijańską masą.

zwirz13

2013-10-13, 19:16
Alien_12 napisał/a:


Wyjdź proszę człowieczku, bo chyba ci ktoś z mózgiem sp***olił. I nie zapomnij drzwi zamknąć!


Wrzucam to czym się chcę podzielić bo nie każdy siedzi godzinami na różnych portalach jak ja. Poza tym lubię piwo i ch*j ci do tego. Z resztą, to było na grupie na której jest tylko 6358 osób :P




po twoim niku , opisie i wieku widać kto ma sp***olony łeb , a swoje komentarze zostaw sobie na przerwe szkolną między szczaniem a wpie**alaniem bułki z pasztetem,
nie pisz już nic wiecej bo i tak sie nie dowartościujesz , wyciśnij syfy z szyi i policzków i pakuj plecaczek , nara

Alien_12

2013-10-14, 14:32
zwirz13 napisał/a:




po twoim niku , opisie i wieku widać kto ma sp***olony łeb , a swoje komentarze zostaw sobie na przerwe szkolną między szczaniem a wpie**alaniem bułki z pasztetem,
nie pisz już nic wiecej bo i tak sie nie dowartościujesz , wyciśnij syfy z szyi i policzków i pakuj plecaczek , nara


Jakbym chciał bułkę z pasztetem to wpie**oliłbym tam zdjęcie twojej starej. A syfów nie wycisnę bo brzydziłbym się jej nawet kijem dotknąć.