18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irole vs negroidy

GeorgeHarvey1 • 2023-03-20, 14:29

Drogheda, Irlandia

Angevil

2023-03-20, 16:04
Czyli tam jeszcze stawiają opór czarnej zarazie?

Laqss6

2023-03-20, 16:36
Widać tam sobie jeszcze radzą w porównaniu do tego co się odpie**ala w Zjednoczonych Emiratach Brytyjskich.

Manolito666

2023-03-20, 17:12
j***na poprawność polityczna. Zapakować do kontenerów, wysłać do Afryki i problem z głowy. Nobel w kilku dziedzinach dla mnie.

kawior2007

2023-03-20, 18:02
Następnym razem murzynki wezmą noże

jasypan

2023-03-20, 18:15
kawior2007 napisał/a:

Następnym razem murzynki wezmą noże



Murzynek to jest takie ciasto.

~mg_schutze

2023-03-20, 18:23
Szkoda, że w akcje nie wj***li się travellersi, ze śrubokrętami :D

PentagramOdDiabła

2023-03-20, 18:27
Mieszkam z 20minut od Droghedy. Trochę slyszałem historii o Irlandczykach. Ogólnie często nie pie**olą sie w tańcu. Zabójstwa, strzelaniny, noże. Że trzy lata temu 17latka jakieś gangusy poćwiartowali, nagrali i wysłali rodzinie.. ja mieszkam w Dunleer, mała wioska, niby spokój a też zdarzało się że jakieś zwłoki tu znajdywali. Jest też IRA, długo by opowiadać. Murzynki jak przegną to będą mieli przej***ne.

Pa...........el

2023-03-20, 18:37
Wymieszanie dwóch różnych etnicznie i kulturowo nacji doprowadzi do wojny rasowej. No kto by pomyślał. Brawo dla Irlandii.

darayavahus

2023-03-21, 08:18
już wkrótce naglówki z irolskich tabloidów - "Niczemu winni czarnoskórzy ambasodorowie kultury wyższej pobici przez żadnych krwi białych troglodytów,"

Qrulsromu

2023-03-21, 10:57
irishe jeszcze mają jaja , poliniaki juz nie , wpie**ol od ukrów na bierząco łapią, a ci co sie buntują to onuce kremlowskie xdxdxd porażka

krasnal_hałabała

2023-03-21, 16:47
Laqss6 napisał/a:

Widać tam sobie jeszcze radzą w porównaniu do tego co się odpie**ala w Zjednoczonych Emiratach Brytyjskich.



Bo Kartoflarze to są twarde chłopy i nie dadzą sobie w kaszę dmuchać a Rząd Irlandii jest na tyle fajny, że wyj***ł KK i Żydów i jest trochę Nacjonalistyczny, ale niestety, tylko trochę i przymyka oko, tym samym pozwalając, swoim obywatelom, ustawiać smoluchów do pionu.

darayavahus napisał/a:

już wkrótce naglówki z irolskich tabloidów - "Niczemu winni czarnoskórzy ambasodorowie kultury wyższej pobici przez żadnych krwi białych troglodytów,"



Akurat rząd Irlandzki jest spoko, to nie Irlandia Północna i UK, tylko Wolna Irlandia, tam rząd ma zapędy Nacjonalistyczne, ale bliskość UK z bombą atomową im nie dozwala na zbyt wiele. Jednak przymykają oko na reakcje samoobronne własnych obywateli.

kuba08

2023-03-21, 22:28
Wczoraj zostałem napadnięty pobity i okradziony przez dwóch iroli narkomanów prawie w centrum Dublina. Podeszli do mnie znienacka zarządali żebym im oddał plecak nie chciałem to skopali mnie po głowie jak leżałem na chodniku. Ostatecznie zaj***li plecak miałem tam trochę kasy telefon paszport earbudsy. Ale się cieszę ze uszedłem z życiem. Garda spisała protokół pojeździli ze mną radiowozem po miejscu zdarzenia, i tyle